החלפת מטבח | תוספת למטבח | הנדימן מטבחים

עצ-בעות הנדימן מטבחים מתמחים בביצוע התאמות והחלפת מטבח או תוספת למטבח תוך שמירה על העיצוב הקיים. כאשר יש צורך לערוך שינוי והתאמה של המטבח לשינוי במבנה, למשל בשל תוספת חלון או הריסת קיר. אנו מאפשרים לכם לשמור על המטבח הקיים ולבצע החלפת מטבח חלקית כולל תוספת למטבח בהתאם למיקום החדש.

לקבלת ייעוץ והחלטה על השינוי שתבחרו, תוספת למטבח או החלפת מטבח פנו אלינו בעצ-בעות, הנדימן מטבחים

טלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר. נשמח לעמוד לשירותכם

תוספת למטבח - החלפת מטבח להתאמה לשינוי בחלל המטבח

הנדימן מטבחים עצ-בעות, ביצוע תוספות למטבח והחלפת מטבח חלקית לצורך התאמה לשינויים יזומים בחלל המטבח כאשר יש להחליף חלק מארונות המטבח ולהוסיף ארונות חדשים במקום חלופי.

פנו לטלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר. נשמח לעמוד לשירותכם.

סיבות להחלפת מטבח חלקית או תוספת למטבח

הסיבות שבגללן נאלץ לבצע החלפת מטבח או תוספת למטבח מגוונות אך ניתן להצביע על שתי קבוצות גורמים. גורמים ייזומים לתוספת למטבח או החלפת מטבח וגורמים שמאלצים אותנו לבצע זאת מחוסר ברירה. כמובן שלעיתים הגורמים להחלפת מטבח או תוספת למטבח מורכבים ונובעים מאילוצים כתוצאה משינוי יזום המשפיע באופן עקיף על חלל המטבח, מבנה המטבח וארונות המטבח התחתונים והעליונים. הנדימן עצ-בעות מתמחים ומיומנים בהחלפת מטבי ותוספת למטבח גם במצבים מורכבים.

תוספת למטבח והחלפת מטבח חלקית כפעולה יזומה

לפניכם מספר דוגמאות לשינויים או החלטות יזומות אשר מחייבות אותנו לבצע התאמות במטבח. עצ-בעות מתמחים בביצוע התאמות במטבח על ידי החלפת מטבח או תוספת למטבח הקיים כולל העברת חלקי מטבח למיקום חלופי וכל זאת תוך הקפדה על שמירת העיצוב הקיים וביצוע התאמות לשינויים הפיזיים במטבח.

*  הגדלה יזומה של חלון המטבח, תגרור את הצורך בשינוי החלק העליון של ארון המטבח (כפי שניתן לראות בסרט ההדגמה ובתמונות). במקרה זה נבנו ארונות מטבח חלופיים, הותקנו במקום חלופי בהתאם לשינוי שבוצע (הרחבת חלון). על מנת לשמור על העיצוב הקיים נעשה שימוש בדלתות המטבח הקיימות שהותקנו כמובן עם צירים חדשים ואיכותיים יותר מהקימים.

*  החלפת מקרר קיים במקרר גדול יותר יכולה לגרור צורך בהרחבה או הגבהה של מקומו המיועד של המקרר החדש. אנו בעצ-בעות מתמחים בביצוע ההתאמות הנחוצות על ידי החלפת מטבח או התאמתו למידותיו של המקרר החדש.

*  החלפת מדיח כלים, כאשר המשפחה מתרחבת ואנו מעוניינים להחליף מדיח כלים צר למדיח כלים סטנדרטי. או להפך, מטבח הקיים יש הכנה למדיח כלים רחב והמדיח שלנו צר. עצ-בעות מתמחים בביצוע שינויים והתאמות במטבח גם בארונות המטבח העליונים וגם בתחתונים.

*   שינוי יזום אופייני למטבח הוא החלפת דלתות מטבח. החלפת מטבח חלקית זאת מאפשר לכם לשלב בין החלפת דלתות מטבח לביצוע תוספות מטבח או החלפת מטבח חלקית בה יוחלפו רק חלק מארונות המטבח בהתאם לבחירתכם.

החלפת מטבח חלקית מחוסר ברירה

במרבית המקרים החלפת מטבח חלקית או תוספת למטבח תתבצע מחוסר ברירה כאשר נגרם נזק לחלק מסויים בארון המטבח ואנו מעוניינים לשמור על המטבח הקיים ויש להחליף את החלק הפגום. עצ-בעות הנדימן מטבחים מתמחים בביצוע התיקונים והחזרת המצב לקדמותו.

*  מצבים של קריסת מדפים בארון התחתון או העליון.

*  קריסה של ארון עליון מעודף עומס או חיבור לקוי לקיר.

*  נזק מים בחלק מארון מטבח תחתון.

*  מחסור במקום אחסון יכול לגרור תוספת למטבח מחוסר ברירה

החלפת מטבח או תוספת למטבח מחוסר ברירה בשל שינויים ותוספות יזומים שאינם קשורים ישירות לארונות המטבח.

עצ-בעות בעלי ניסיון רב בהחלפת מטבח חלקית, תוספת למטבח בהתאם לשינוי יזום או מחסור ברירה. אנו מזמינים אתכם לשמור על המטבח הקיים שלכם ולבצע את ההתאמות שיאפשרו לכם להמשיך וליהנות ממנו.

לקבלת ייעוץ והחלטה על השינוי שתבחרו, תוספת למטבח או החלפת מטבח פנו אלינו בעצ-בעות, הנדימן מטבחים.

בטלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר. נשמח לעמוד לשירותכם.