תיקון כסאות לפינת אוכל

הנדימן עצ-בעות מתמחים בתיקון כסאות שולחנות וריהוט עץ שניזוק מבלאי או שבר. לבירור פרטים והצעות מחיר לתיקון כסאות לפינת אוכל שלכם

התקשרו: 058-4331994

עצ-בעות - שירותי הנדימן לתיקון ושיפוץ כיסאות פינת אוכל ופריטי ריהוט עשויים עץ

שבר או תהליך בלאי המצדיק תיקון כסאות לפינת אוכל

תיקון כסאות לפינת אוכל של הנדימן עצ-בעות. כמו תקלות רבות ברהיטים, מקורן של התקלות מבלאי טבעי ושנים של שימוש. לעיתים התקלה מקורה בקריסה של נקודה חלשה ושבר החומר המרכיב את הריהוט או החיזוקים ונקודות החיבור.

בכל מקרה שאתם חשים בהתרופפות חיבורים או קריסה של חיבור או שבר אל תחכו. טיפול מהיר על ידי בעל מקצוע יכול למנוע החרפה של המצב.

אנו ממליצים לפנות להנדימן ולדאוג לתיקון כבר כשהתקלה "צעירה". הטיפול, התיקון יכול להיות פשוט יותר, מהיר יותר, יקר פחות…

כן! ניתן להמשיך להשתמש ברהיטים האיכותיים שלכם שנשברו אחרי התיקון שלנו. לבירור פרטים והצעות מחיר לתיקון כסאות וריהוט

התקשרו: 058-4331994. נשמח לעמוד לשירותכם.

תיקון כסאות לפינת אוכל והחזרתם לשימוש יומיומי מאפשר לכם להימנע מהצורך להחליף את פריטי הריהוט הישנים והאהובים עליכם. בעיקר כאשר מדובר בפריטי ריהוט שהם חלק מסט.

אנו בהנדימן נגרות עצ-בעות מאמינים, כי ניתן לשחזר חלק שבור. לתקן את הכיסא השבור באופן כזה, שיהיה חזק כמו במקור, כשהכסא היה חדש.

בין אם מדובר על בלאי או שבר ניתן להימנע מהצורך להחליף לריהוט חדש. איכות הבנייה וייצור של ריהוט ישן, לעיתים אינו ניתן להשוואה לאיכות הריהוט החדש.

הדגמה של תהליך תיקון כיסא פינת אוכל מעץ מותאם לפי סוג התקלה

תיקון כסאות לפינת אוכל ייחודי לכל לקוח ולקוח. אנו מתאימים את טכניקת התיקון בדיוק לפי סוג התקלה ומאפייני העיצוב של פריט הריהוט.

להנדימן עצ-בעות ניסיון רב בטיפול ותיקון פריטי ריהוט נוספים בבית אשר דורשים לעיתים גם ידע במסגרות ותחומים נוספים. אנו מתמחים גם בתיקון ספות, תיקון כורסאות חשמליות | תיקון כורסאות טלויזיה, תיקון שולחנות ופריטי ריהוט בכל חדרי הבית וכן ריהוט גן מעץ ועוד.

נדגיש! אנו מביאים דוגמא בלבד לביצוע תיקון כיסאות, על ידי הנדימן עצ-בעות. כל תיקון כאמור יותאם לאופי התקלה ואל מאפייני העיצוב הייחודי של הכיסא או פריט הריהוט.

חשיפה - שלב ראשון של תיקון כסאות לפינת אוכל

בשלב זה עלינו לחשוף וליצור אפשרות גישה לאזור הפגוע משבר או כתוצאה מהתרופפות. לעיתים יש צורך בפתיחת ריפוד הכיסא, חשיפה מלאה של מסגרת או רגל העץ גם לצורך חיזוק וגם לצורך שחזור החלק השבור.

שלב שני שחזור חלק חלופי או יצירת חלק לחיזוק

בשלב זה על פי אופי התקלה אנו מייצרים חלק חלופי שיכול להחליף את החלק השבור. במקרים של התרופפות. לעיתים ניתן להוסיף חיזוק או להחליף את החלק אשר מתרופף בחלק חדש. חלק חדש אותו אנו מייצרים במיוחד. בהתאם למבנה והעיצוב של הרהיט, במקרה זה הכיסא.

שלב שלישי של תיקון כסאות לפינת אוכל - חיבור וחיזוק

למעשה זה שלב ההרכבה מחדש. לעיתים זהו תהליך זהה לתהליך ייצור הכיסא, כאשר אנו מחליפים חלק שלם. גם כאשר מדובר בחיזוק חלק רופף או יצירת שחזור של חיזוק מקורי.

מטרת התהליך היא להחזיר את החוזק המקורי למסגרת של מושב כיסא, הרגליים או המשענת בהתאם לאופי התקלה. לאחר ביצוע החיבור מחדש למעשה אנו מקבלים מסגרת זהה בחוזק שלה למקור.

שלב רביעי - גימור ושחזור

במקרה של תיקון כסאות לפינת אוכל לאחר תיקון המסגרת יש לשלב זה שני שלבים. תחילה עלינו לבצע גימור לחלק העץ (בהתאם לאופי הגימור של הכיסא). לאחר הייבוש יש להחזיר את המושב המרופד ולהתאימו, לקבע אותו למקומו ולמעשה הכסא מוכן.

נציין כי לעיתים כאשר יש להרחיק את הריפוד שלב זה מחייב חיבור מחדש את הריפוד עצמו למסגרת.

נחזור ונדגיש כי זאת היא רק דוגמה לתיקון ריהוט. בכל מקרה שהריהוט או הכיסאות של פינת האוכל שלכם שבורים או רופפים. אל תחכו.

התקשרו אלינו בהקדם. תחסכו לעצמכם הוצאה על תיקון מורכב. פנו אלינו בטלפון - 058-4331994. נשמח להגיש לכם הצעת מחיר לתיקון כסאות לפינת אוכל או כל פריט ריהוט אחר.