הנדימן תל אביב | תיקונים לבית ולמשרד

עצ-בעות הנדימן לבית ולמשרד, הסדנה שלנו נמצאת בתל-אביב בן אביגדור 18, ממנה אנחנו מספקים שירותי הנדימן בתל אביב והסביבה, הגעה בתיאום מראש בלבד.

לבירורים ופתרונות מהנדימן עצ-בעות בתל אביב התקשרו: 058-4331994

פתרונות הנדימן בתחום הנגרות

אנו מתמחים בתיקוני נגרות, החל מתיקון ריהוט ישן, תיקון דלתות ומשקופים, תיקון תריסים, תיקון והחלפת צילינדרים, התקנת מדפים מפח או מעץ, מגוון עבודות הנדימן למטבח, תיקון והחלפת ברזים, תיקון דלתות ועוד.

הנדימן עצ-בעות מספקת לכם שרותי הנדימן, לכל שאלה צרו איתנו קשר בטלפון 058-4331994, ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

עצ-בעות מתמחים במגוון רחב של פתרונות בתחום הנגרות, תוכלו לצפות בכל הפתרונות בכתובת, https://www.fingers.co.il/הנדימן-נגרות/

שיפוץ ושחזור רהיטים עתיקים

שחזור רהיטים עתיקים הינו דבר מורכב המצריך חומרים מיוחדים שיתאימו לריהוט העתיק, עדינות, יסודיות והכי חשוב מקצועיות ככה שתוכלו לקבל חזרה את הרהיט העתיק כמו חדש.

תיקון ארונות מטבח

נשבר הציר? הנדימן עצ-בעות מומחים בתיקון ארונות מטבח, החלפת צירים שבורים / תקולים, החלפת ידיות, תיקון מדפים, הוספה או הסרה של מדפים ועוד….

ארגזים מעץ

ייצור ארגזים מעץ למגוון רחב של צרכים לפי מידה בהתאמה אישית.

מגוון עבודות לגני ילדים

אנו בעלי ניסיון במגוון עבודות לגני ילדים, קיצור רגליים של שולחנות ילדים, תיקון כסאות בהתאם לתקן ועוד.

התאמה אישית של ריהוט לעסקים

בניית רב תא, קופסאות הגנה למחשבים ועוד.

 

אז למה הנדימן ולא נגר?

ישנם הרבה נגרים שלא מבצעים כלל עבודות תיקוני נגרות, ונגרים שכן מבצעים, מבצעים (ממה שאנחנו מכירים) רק באופן חלקי ורק עבדות בינוניות/גדולות, כמו כן שילוב של עבודות נגרות ומסגרות, בד"כ לא תמצאו נגרים שיבצעו עבורכם במיוחד אם מדובר בתיקון ולא בריהוט חדש, עצ-בעות מספק לכם גם תיקוני נגרות, בשילוב תיקוני מסגרות ועוד.

מה עוד אנחנו מציעים לכם -איסוף והחזרה

לחברת עצ-בעות יש סדנא בתל אביב, בן אביגדור 18.

בסדנא מתבצעות כל העבודות שלא ניתן לבצע בביתכם, או עבודות שלוקח זמן כמו שיפוץ רהיטים עתיקים.

אנו מספקים לכם שירות איסוף והחזרה בכל תל אביב.

לא זקוקים לאיסוף והחזרה? ניתן להביא את המוצר אלינו לסדנה בתיאום מראש בלבד.

בקיצור (כמו שאוהבים בתל אביב) עצ-בעות מספקת לכם הנדימן מקצועי שייתן לכם מענה לכל התקלות והבעיות בבית, לא צריך יותר להסתבך בין אלפי בעלי מקצוע ואלפי המלצות אלא פשוט לפנות לאדם הנכון שיכול לעשות עבורכם את הכל.

עצ-בעות מספקת לכם שרותי הנדימן מקצועי לפתרון כל התקלות והבעיות בבית ובמשרד, לפרטים נוספים, התייעצות ושאלות, צרו איתנו קשר בטלפון 058-4331994, ונשמח לעמוד לרשותכם.