הנדימן מטבחים

חברת עצ-בעות שמחה להציע עבורכם שירות של הנדימן מטבחים המתמחה בכל מה שקשור למטבחים מא` ועד ת`. אז בין אם הנכם זקוקים לתיקון במטבח או מעוניינים לשפץ את המטבח, הנדימן מטבחים הוא האיש שאתם מחפשים.

יש יותר מדי תקלות במטבח? או אפילו נמאס לכם מהמטבח הנוכחי? אולי הגיע הזמן להזמין הנדימן מטבחים.

להזמנת שירות הנדימן מטבחים ו/או לפרטים נוספים התקשרו אלינו לטלפון 058-433-1994, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

הנדימן מטבחים – תיקון מטבחים

האם שאלתם את עצמכם כמה פעמים ביום מגירת מטבח או ארון מטבח נפתחים ונסגרים? כמה פעמים ברז מטבח נפתח או נסגר? אנו מנחשים, שלא ממש. אבל אתם יודעים בוודאות שהתשובה היא – הרבה. את מי מאתנו לא תוקף הרעב מדי יום, ובלי לשים לב אנחנו פותחים וסוגרים ארונות או מגירות שונות, תרים אחר משהו להכניס לפה, פותחים את הברז לשטוף ידיים, סוגרים, שוב פותחים, ושוב סוגרים.

תכיפות השימוש הגבוהה בארונות ובמגירות המטבח, מגבירה את הסיכוי של יחידות אלה לקבל בלאי מהיר ובטוח: צילינדר ארון מטבח אשר יצא ממקומו עקב פתיחות וסגירות רבות, מסילת מגירה שכרעה תחת עומס המשקל שנתבקשה לשאת – התעקמה, ידית המגירה השתחררה מרוב משיכה ודחיפה של מגירת המטבח, חזית המגירה נסדק או נשרט ודורש החלפה, ועוד.

כל אילו הם רק קצה הקרחון של תקלות אפשריות שיכולות להתרחש עם הזמן על ידי שימוש ממושך ויומיומי במטבח. הנדימן מטבחים נועד בדיוק למטרה זו. אז אם הנכם מרגישים ירידה בחוויית השימוש במטבח, התקשרו להנדימן מטבחים של חברת עצ-בעות, והוא ידאג לשפר עבורכם את חווית השימוש במטבח, כך שכל הצירים, המסילות וכל רכיב אפשרי ינוע בצורה חלקה ומיטבית.

הנדימן מטבחים – שיפוץ מטבחים

חברת עצ-בעות מציעה עבורכם שירות נוסף של הנדימן מטבחים לצורך שיפוץ מטבחים או חידוש מטבחים. במה דברים אמורים? הנדימן מטבחים יבצע שינויים במטבח לפי דרישה, כגון הוספת ארון אחסון מטבח לצורך הגדלת מלאי האחסון במטבח, תליית מדפים נוספים להרחבת משטחי ההנחה במטבח, וחידוש אלמנטים שונים במטבח כגון חידוש האיטום של השיש למניעת נזילות לא רצויות אל תוך קיר המטבח מהברז.

אם ברז המטבח אינו תקין, או אם פשוט בא לכם להתחדש בברז חדש? הנדימן מטבחים ישמח להחליפו עבורכם בברז חדש ותקין. באפשרותכם לספק את הברז, ואנו נתקינו עבורכם, או שאנו נספק גם את הברז.

תקצר היריעה מלהכיל את היקף השירותים שהנדימן מטבחים מעניק, ולכן אם יש לכם ספקות לגבי מה אנו מבצעים, תמיד תוכלו להרים אלינו טלפון ונשמח לענות על כל שאלה.

ליצירת קשר לצורך קבלת פרטים נוספים ו/או לקבלת הצעת מחיר, התקשרו 058-433-1994, ונשמח מאוד להעניק לכם שירות מכל הלב.