החלפת דלתות לארונות מטבח

עצ-בעות - מתמחים בשדרוג מטבח קיים על ידי החלפת דלתות מטבח וביצוע כל ההתאמות השינויים והתוספות

לקבלת ייעוץ מקצועי: 058-433-1994
לחץ למעבר לסרטון הדגמה

שוקלים החלפת דלתות לארונות מטבח שלכם כחלק משדרוג מטבח קיים? לקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס יצירת קשר. נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי

אנו בעלי ניסיון רב שנים בביצוע החלפת דלתות לארונות מטבח לשדרוג מטבח קיים וחידושו במקום החלפת המטבח כולו

החלפת דלתות לארונות מטבח כולל מגוון אופציות לשדרוג מטבח קיים כגון: החלפת צירים לדלתות מטבח לצירים טריקה שקטה, החלפת חזיתות מטבח,

החלפת מדפים והתקנת מגירות פנימיות, התקנת מג`יק קורנר, החלפת ידיות ועוד.

עצ-בעות - מאפשרים לכם להימנע מתהליך מורכב להחלפת המטבח כולו בעיקר כאשר ארונות המטבח עצמם חזקים ויציבים כאשר ניתן להסתפק בהחלפת דלתות מטבח.

חשוב להדגיש כי בהליך החלפת דלתות לארונות מטבח במרבית המקרים רוב העבודה מתבצעת בסדנא לאחר לקיחת מידות ורק לאחר שהדלתות מוכנות אנו מגיעים להתקנה.

פרויקט החלפת דלתות לארונות מטבח ישן

אנו מתמחים בביצוע תיקונים, שינויים, ותוספות לארונות המטבח הקיים כך שיתאים לצרכים החדשים שלכם וכמובן לעיצוב החדש שאתם בוחרים.

בעבודה המודגמת בתמונות ומלווה בסרטון ניתן לראות שדרוג מטבח ישן על ידי החלפת דלתות ארונות מטבח ישנות לדלתות חדשות בשני גוונים ירקרקים, כלל החלפת חזיתות של המגירות.

כמו כן הוחלפו הצירים כחלק בלתי נפרד מתהליך החלפת דלתות ארונות מטבח והותקנו צירים טריקה שקטה שמשדרגים באופן משמעותי את חווית השימוש היומיומית בארונות המטבח.

החלפת הפרזול היא בלתי נפרדת מתהליך שדרוג מטבחים קיימים בו מתבצעת החלפת דלתות ארונות מטבח וזאת ההזדמנות להחליף גם את הידיות ולהתקין ידיות מותאמות לטעמו של הלקוח.

אפשרויות נוספות לשדרוג מטבח קיים לצד החלפת דלתות לארונות מטבח

בעת שדרוג מטבח קיים, ישנן מספר אפשרויות שתוכלו לכלול בנוסף להחלפת דלתות ארונות מטבח.

  1. החלפת פרזול אמנם לא תמיד הכרחית, אך בעת החלפת דלתות לארונות מטבח מומלץ להחליף ידיות לידיות בעיצוב חדשני תואם לדלתות החדשות או להתבסס על סגירת טריקה נסתרת ללא ידיות.
  2. הטמעת מארגני ארונות שיפור הפונקציונליות של ארונות המטבח על ידי שילוב מתקני ואלמנטים פנימיים שונים בתוך הארון שתורמים לארגון ויעילות האחסון והשליפה מהארון. אלה יכולים לכלול מדפים נשלפים, מגירות פתיחה מלאה, מדפי תבלינים, מגירות בקבוקים, הפיכת ארון מדפים לארון מזווה למטבח. וכו`. תוספות אלו ממקסמות את שטח האחסון ומשפרות את הארגון בתוך הארונות.
  3. צבע וליטוש ארונות מטבח - כאשר דלתות ארונות המטבח שלכם עשויות מעץ, ניתן לשקול לחדש או לצבוע אותם מחדש. שכבת צבע או לקה טרייה יכולים לשנות לחלוטין את מראה הארונות ולתת להם מראה רענן וחדשה.
  4. חלוקה מחדש של ארונות המטבח - אם פריסת המטבח שלכם אינה נוחה לכם לעיתים ניתן לבצע שינויים בחלוקה הפנימית ו/או החיצונית ולהגדיר מחדש את פריסת הארונות. זה עשוי לכלול הסרה או הוספת ארונות, שינוי בגודלם וגם במיקומם של תאים ואפילו העברה של מיקום מדיח או שילוב פתרונות אחסון מיוחדים שיתאימו טוב יותר לצרכים שלכם. כל זאת כמובן בהתאם להערכת התקציב שלכם.

לקבלת ייעוץ מקצועי על החלפת דלתות לארונות מטבח התקשרו 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס יצירת קשר. נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי

שאלות ותשובות 

האם אפשר להחליף דלתות ארונות מטבח קיימים מבלי להחליף את כל מבנה הארון?

כן, החלפת דלתות מטבח בלבד של ארונות מטבח קיימים היא תהליך חידוש מטבח פופולרי ומספקת דרך חסכונית לעדכן ולשדרג את מראה המטבח הישן שלכם.

מהם השיקולים המרכזיים בבחירת דלתות מטבח חלופיות לארונות קיימים?

בבחירת דלתות חלופיות, חיוני לקחת בחשבון גורמים כמו הסגנון, החומר, הגימור, התאימות לארונות הקיימים, וכמובן האסתטיקה העיצובית הכוללת הרצויה על ידי הלקוח.

האם ניתן להזמין דלתות חלופיות בהתאמה אישית לארונות מטבח קיימים?

כן, אנו נייצר דלתות חלופיות בהתאמה אישית כדי להתאים למידות הספציפיות וכמובן לעיצוב שנבח על ידי כל לקוח, מה שמבטיח התאמה מדויקת ומותאמת לארונות הקיימים.

האם יש צורך בהחלפת פרזול ואביזרים נוספים בעת החלפת דלתות לארונות מטבח?

בהתאם לעיצוב המתוכנן מבנה המטבח הקיים והשימושים הרצויים, אנו נמליץ לשקול התקנת צירים חדשים, ידיות ופרזול נוסף יחד עם אלמנטים ארגוניים כדי להשלים את השדרוג.

האם יש להסיר את הדלתות הישנות לפני התקנת הדלתות החלופיות?

בהחלט כן, אנו נסיר את הדלתות הישנות לפני התקנת דלתות מטבח חלופיות כדי להבטיח התקנה נקייה ומדוייקת.

 

האם יש צורך בהחלפת חזיתות מטבח יחד עם החלפת דלתות מטבח?

כן, כאשר יש מגירות חיצוניות או חזיתות נוספות יש צורך בהחלפת חזיתות מטבח בהתאמה לדלתות החדשות על מנת להשלים את העיצוב החדש של המטבח.

לקבלת ייעוץ מקצועי על החלפת דלתות ארונות מטבח התקשרו 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס יצירת קשר. נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי