קיבוע ארון לקיר | חיבור מדפים לקיר

הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע קיבועים לכל סוגי הארונות ויחידות מדפי אחסון. חיבורים לכל סוגי הקירות.

לחץ על הקישור לצפייה סרט הדגמה - חיבור ארון לקיר

לבירור על חיבור ארון לקיר התקשרו: 058-4331994

הנדימן עצ-בעות קיבוע ארון לקיר, חיבור מדפים לקירות למניעת תזוזה, נידנוד או קריסה

קיבוע ארון לקיר מתבצע המספר אופנים ויש להתאימו גם לחומר ממנו עשוי הארון וגם לחומר ממנו עשוי הקיר. אנו בהנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע חיבור וייצוב מדפים וארונות מכל סוגי החומרים.

לבירור על קיבוע הארון שלכם לקיר התקשרו: 058-4331994. נשמח לעמוד לשירותכם

ראוי לצין כי בסרט ההדגמה אנו מראים לכם קיבוע ארון עשוי מתכת לקיר לבנים. הנדימן עצ-בעות מבצעים קיבועים וחיבור לקירות של מדפים וארונות מכל הסוגים בבית במשרד ובבית העסק.

ניתן לקבע וחבר לקיר גם מערכות מדפים וארונות עשויים עץ וחומרי פלסטיק שונים וכמובן מתכות. לפי סוג הקיר אנו נתאים את צורת העיגון.

כמו כן כאשר מדובר בקיר גבס יש לוודא שהקיבוע מתבצע ישירות אל הניצבים שמחזיקים את לוחות הגבס שאם לא כן הארון או סט המדפים עלול לקרוס יחד עם קיר הגבס עצמו.

קיבוע ארון לקיר בטון

כפי שניתן לראות בסרט ההדגמה החיבור מתבצע בעזרת דיבלים, עוגנים ייעודיים לקיר בטון. במקרה שלפנינו נעשה שימוש בקידוח ישיר דרך חורים בגב המתכת של הארון אל קיר בלוקים או בטון.

לאחר מיקום הדיבלים מתוך הארון אל הקיר. הברגה של בורג בתוספת שייבה (דיסקית) בקוטר מתאים על מנת לוודא אחיזה מספקת והצמדה של הארון אל הקיר.

את אורך וגודל הבורג וקוטר השייבה אנו נתאים לפי מבנה הארון, החומר ממנו הוא עשוי והחומר ממנו עשוי הקיר.

גם ייעוד הארון או סט המדפים, כמות המדפים והעומס אשר עליהם לשאת משפיעות על עוצמת העיגון אל הקיר (מספר העיגונים, גודל העוגנים וכו`).

הצמדת ארון עץ לקיר

בקיבוע ארון עץ לקיר יש לוודא כי גב הארון מחוזק באופן שהמבנה שלו מקבע את הארון או המדפים כולם ולא רק את חלק העץ המרכיב את גב הארון.

במרבית המקרים ניתן להוסיף פלטות מתכת פינתיות ייעודיות אשר תורמות לחיזוק החיבורים של מבנה הארון ומאפשרות להצמיד אותו לקיר בדומה לארון המתכת.

גם כאן יש להדגיש כי אנו מתאימים את צורת העיגון והחיבור לקיר לפי מבנה הארון או המדפים. כאשר מדובר על מבנה יציב וחזק לעיתים ניתן להסתפק בשני עוגנים לקיבוע.

לעיתים יש צורך ליצור חיזוק לחלקו העליון של הארון או סט המדפים. באופן שיאפשר את החיבור הבטוח לקיר בעזרת דיבלים מתאימים מבלי להסתכן בהתפרקות הארון.

קיבוע ארון שירות לקיר

אנו פוגשים במקרים רבים אנשים שרכשו ארונות שירות ו/או מדפים (להרכבה עצמית) עשויים מחומרי פלסטיק או דמוי עץ שונים. במקרים רבים (בעיקר כאשר יש ילדים בבית) מומלץ לקבע ארונות אלה לקיר.

קיבוע ארון הרכבה עצמית לקיר עלול להיות "טריקי" ויש לקחת בחשבון מספר גורמים. כגון המבנה עצמו. חוזק השלד והקירות של הארון, סוג הקיר וכו`.

ארונות הרכבה עצמית יכולים להיות יציבים מאוד כאשר מעמידים אותם על משטח מפולס וישר. אך שינויים בעומס או הפעלת כוח לכיוון לא נכון עלול לשבש את היציבות ולגרום אפילו לקריסה.

למשל משיכה או הישענות על דלת או מדף. טיפוס על מדף תחתון יכולים להוציא את האיזון ממבנה הארון עצמו. אנו ממליצים על קיבוע של ארונות ומדפים להרכבה עצמית לקיר. בעיקר כאלה העולים על גובה של 1.2 מטר.

אלה היו רק שלוש דוגמאות - עצ-בעות - מספקים לכם פתרונות מותאמים לקיבוע ארונות לקיר.

לבירורים והצעות מחיר התקשרו אלינו שירותי הנדימן עצ-בעות בטלפון - 058-4331994. נשמח לעמוד לשירותכם.