ארון סטנדרטי עמוק

עצ-בעות מספקת לכם ארון אחסון עמוק 2 דלתות 4 מדפים מידות: 160X90X90 ס"מ כולל נעילה

לבירורים התקשרו: 058-4331994

לסרטון הדגמה לחץ כאן

ארון סטנדרטי עמוק לאחסון

ארון עמוק במיוחד עשוי מלמין 17 מ"מ. ארון סטנדרטי 4 מדפים עם שתי דלתות לגישה נוחה. גם לאחסון וגם להוצאת המוצרים.

עץ-בעות מתמחה בייצור ואספקה של ארון סטנדרטי לאחסון, עמוק במיוחד. אנו מציעים לכם ארון אחסון איכותי עם דלתות 3 צירים עשוי מלמין בגימור לבן מט. כולל מנגנון נעילה.

ארון עמוק עם רגלי מתכת במידות 90 ס"מ רוחב, 90 ס"מ עומק ו -160 ס"מ גובה. מחיר ארון אחסון סטנדרטי איכותי וחזק: -.2800 ₪ בלבד. (לא כולל הובלה). כל שינוי במפרט גורר שינוי במחיר.

ארון עמוק עם רגלי מתכת במידות 90 ס"מ רוחב, 60 ס"מ עומק ו -160 ס"מ גובה. מחיר ארון אחסון סטנדרטי איכותי וחזק: -.2100 ₪ בלבד. (לא כולל הובלה). כל שינוי במפרט גורר שינוי במחיר

ארון אחסון עמוק מיוצר עם הקפדה מירבית על איכות החיבורים להשגת רמת גימור מושלמת ואיכותית שמאפשרת מגוון שימושים.

קיבוע ארון אחסון על רגלי מתכת מאפשרת לארון הסטנדרטי שלנו לעמוד יציב ללא צורך בחיבור או תמיכה נוספים. כגון: עיגון וקיבוע ארון לקיר לייצוב או חיבור לארון קיים סמוך.

 

ארון עמוק סטנדרטי מפרט ומידות

 

רוחב ועומק הארון

כפי שצויין רוחב הארון הוא 90 ס"מ, עומק 90 ס"מ. ארון סטנדרטי אינו מחולק באמצע כך שכל מדף מספק לכם שטח אחסון של 90X90 ס"מ. מאפשר אחסון גם של מוצרים או מארזים גדולים.

 

גובה

גובה ארון עמוק סטנדרטי מגיע בגובה 160 ס"מ ומאפשר גישה נוחה לאחסון והוצאת מוצרים גם ללא שימוש במדרגה או סולם. ניתן לאחסן גם על הארון כמדף.

 

דלתות

דלתות ארון האחסון העמוק שלנו מגיע עם שתי דלתות כנף לכל צד. כל דלת מספקת פתיחה של 45 ס"מ ומאפשרת גישה גם לצידו האחר של הארון העמוק (אין מחיצה אמצעית).

דלתות הארון הסטנדרטי שלנו מעוצבות על שלושה צירים כל אחת. חלוקת משקל מיטבית בין הצירים והבטחת שימוש ממושך ללא בלאי לצירים.

דלת אחת (שמאלית) מיוצבת לצורך נעילה בעזרת בריח. הדלת השנייה של ארון האחסון מצוידת במנגנון נעילה עם מפתח למניעת דגישה ממי שאינו מורשה לכך.

 

חלוקה פנימית

אנו מספקים לכם ארון עמוק סטנדרטי עם חלוקה פנימית ל-4 תאים במרווחים קבועים וחלוקה שווה ביניהם. (ניתן להזמין מרווחים שונים).

 

מדפים

המדפים עשויים מלמין סיבית 17 מ"מ כולל גימור קנטים בצדדים הרלוונטיים. מאפשר שמירה על ניקיון ומאפשר אחסון גם של מוצרים רגישים לאבק וכו`.

 

רגליים

ארון האחסון הסטנדרטי שלנו מוצב על רגלי מתכת חזקות שאמרה לפשר לכם לאחסן בארון מוצרים ללא הגבלה.

במידה והארון אחסון שאתם מזמינים מיועד למשקלים כבדים במיוחד. ניתן להזמין תוספת תמיכה (אינו כלול במחיר).

 

ייצור

אנו מייצרים את הארון הסטנדרטי העמוק תוך הקפדה חסרת פשרות על הדיוק ואיכות התכנון והביצוע על כל שלביו. אנו איננו מתפשרים לא בשלב החיתוך וההכנה ולא בשלב החיבור והצבת הארון העמוק על רגליו.

ארון סטנדרטי עמוק של הנדימן עצ-בעות מיעד למגוון שימושים החל בשימוש מסחרי לחנויות ומחסנים וכלה בשימוש ביתי או למשרדים ו/או מוסדות וגופי ציבוריים.

הנדימן עצ-בעות מספקים לכם ארון אחסון עמוק 4 מדפים מידות: 160X90X90 ס"מ כולל נעילה.

להזמנות התקשרו: 058-4331994. נשמח לעמוד לשירותכם.