החלפת בוכנה לדלת מיקרוגל | מנגנון קלפה בלום

הנדימן עצ-בעות - אנו מספקים שירות טיפול ותיקון של כל סוגי הבוכנות ומנגנוני דלתות קלפה. כולל שירות החלפת בוכנה לקלפה והתקנת מנגנון קלפה בלום (HL BLUM) עם אחריות יצרן.

לבירורים וייעוץ על תיקון או החלפת בוכנה לדלת מיקרוגל התקשרו 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

החלפת בוכנה לדלת מיקרוגל שדרוג והתקנת מנגנון קלפה בלום עם אחריות

הנדימן עצ-בעות שירות תיקונים, שדרוגים ותוספות למטבחים.

זקוקים להחלפת בוכנה לדלת מיקרוגל? הדלת של המיקרוגל לא נשארת למעלה..? דלת ארון המיקרו שלכם נתקעת ולא יורדת...? רוצים לשדרג את ארון מיקרוגל על ידי החלפת בוכנת גז קצרה לדלת קלפה למעלה והתקנת מנגנון קלפה HL Blum (בלום) תוצרת גרמניה?

אחת מהקריאות שירות הנפוצות ביותר שאנו בהנדימן עצ-בעות, נתקלים בהם בשנים האחרונות, הוא טיפול בדלת קלפה של ארון מיקרוגל.

בארץ ניתן למצוא מגוון גדול של מנגנונים ובוכנות לקלפה שמותקנות בארונות מטבח. בוכנת קלפה גז סטנדרטיות ועד בוכנות, מנגנוני קלפה איכותיים שלחלקם אפילו ניתנת אחריות יצרן (למשל מנגנון בלום).

אנו ערוכים לתת מענה, טיפול ותיקון לכל סוגי הקלפות המותקנות בכל סוגי ארנות המטבחים.

נדגיש כי בהתקנת מנגנון קלפה בלום מחיר ההתקנה כולל אחריות של היצרן הגרמני על המנגנון עצמו. (שימו לב) על מרבית המנגנונים לקלפה המשווקים בארץ לא ניתנת אחריות יצרן.

יתרון נוסף בהתקנת מנגנון קלפה בלום הוא האפשרות לכוון את המנגנון בהתאם למשקל הדלת כך שאתם נהנים גם מפתיחה וגם מסגירה ללא השקעת מאמץ ושמירה על המנגנון לאורך זמן.

לבירורים והצעות מחיר התקשרו 058-433-1994. אנו מחליפים בוכנת גז קצרה לדלת קלפה למעלה במנגנון קלפה בלום עם אחריות יצרן.

התקלות המצדיקות החלפת בוכנה לדלת מיקרוגל והתקנת מנגנון קלפה בלום חדיש

אנו ממליצים לכם לפנות אלינו מיד. בכל מצב שבו דלת ארון המיקרוגל לא נפתחת ו/או נסגרת באופן חלק. יש לזכור כי מרבית התקלות הן בעלות אופי של נזק מצטבר.

ברגע שאתם חשים בשינוי כלשהו בפעולת המנגנון המותקן בדלת ארון המיקרוגל שלכם. מתחיל התהליך של נזק מצטבר שעלול לגרור הוצאה גדולה יותר לתיקון. לכן מומלץ להתייעץ ולזמן בהקדם תיקון או החלפת בוכנה לקלפה.

מנגנון קלפה של דלת המיקרוגל הוא מנגנון פעיל ביותר במרבית המטבחים. השימוש במיקרוגל כה נפוץ, עד כי במשפחות מסוימות עם ילדים נעשה שימוש אינטנסיבי ביותר במיקרוגל שגורם לכך עד כי בחלק מהמטבחים דלת ארון מיקרוגל יוצאת מאיזון ומתקלקלת ראשונה.

במרבית ארונות מיקרוגל במטבחים תעשייתיים, מותקנת בוכנת גז קצרה לדלת קלפה למעלה, או מנגנון צירים קפיצי ששומר על הדלת פתוחה.

מאחר וגם ילדים משתמשים כיום במיקרוגל עצמאית. גם במטבחים בהם מתקן מנגנון פתיחה שקטה משוכלל או מנגנון פשוט, אך משוכלל יותר מאשר בוכנת גז קצרה לדלת קלפה למעלה. לאחר זמן לא רב, נוצרות תקלות מבלאי שימוש טבעי (ולעיתים משימוש לא תקין) בהן מומלץ לטפל בהקדם.

בכל מקרה גם כאשר מותקן מנגנון קפיצי וגם כאשר מדובר במנגנון בוכנת גז לא קיימת אחריות וכן התיקון במרבית המקרים דורש החלפה של המנגנון הקיים. כלומר ביצוע החלפת בוכנה לקלפה בבוכנה דומה חדש או שדרוג והתקנה של מנגנון קלפה בלום שעליו קיימת אחריות יצרן.

מנגנון קלפה בלום מחיר

כפי שכבר ציינו בהתקנת מנגנון קלפה בלום מחיר כולל את אחריות היצרן הגרמני. זהו יתרון משמעותי שלא ניתן להתעלם ממנו. לא תמיד אפשרי להתקין מנגנון קלפה בלום אך כאשר הדבר אפשרי אנו תמיד ממליצים על בחירה זאת

כמו כן במקומות בו לא ניתן להתקין מנגנון בלום אנו מחליפים בוכנת גז קצרה לדלת קלפה בבוכנת קלפה חדשה.

בהתאם למבנה וסוג, דלת ארון מיקרוגל במטבח שלכם, ומנגנון הפתיחה הקיים, אנו נמליץ לכם או על החלפת בוכנה לדלת מיקרוגל בבוכנה או מנגנון דומה לזה הקיים (בוכנת גז קצרה לדלת קלפה למעלה או מנגנון ציר קפיצי). או שנמליץ על שדרוג והתקנה של מנגנון קלפה בלום מחיר כולל, אחריות יצרן שמבטיח לכם שימוש תקין ארוך טווח.

לבירורים וייעוץ על תיקון או החלפת בוכנה לדלת מיקרוגל התקשרו 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.