שיפוץ רהיטים | הנדימן לתיקון פריטי ריהוט

הנדימן עצ-בעות מתמחים בשיפוץ רהיטים מכל הסוגים והחזרתם לשימוש. אנו מספקים לכם שירות תיקון רהיטים כולל תיקונים ברהיטי עץ כגון כיסאות, ספות ומיטות, וכן תיקון ריהוט עם מנגנוני הפעלה חשמליים כגון כורסאות טלויזיה ומיטות מתכווננות אשר דורש ניסיון וידע בנגרות, מסגרות ומנגנונים חשמליים.

לבירורים והצעות מחיר צרו קשר בטלפון - 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס צור קשר נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם

הנדימן עצ-בעות מבצעים שיפוץ רהיטים בבית הלקוח. אנו מתמחים בתיקון פריטי ריהוט, גם כאשר יש צורך בייצור והחלפה של חלקי עץ או מתכת, על מנת להשלים תיקון יסודי. אנו מאמינים כי השיפוץ שלנו יאפשר לכם להמשיך ולהשתמש בפריט הריהוט שלכם.
לבירורים והזמנת שיפוץ רהיטים פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994. או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

הנדימן עצ-בעות - שיפוץ ותיקון רהיטים

להנדימן עצ-בעות יתרון משמעותי בתיקון ושיפוץ רהיטים. אנו בעלי ניסיון רב ומספקים לכם שירות תיקון רהיטים כולל התאמות ותיקונים ברהיטי עץ כגון כיסאות, ספות ומיטות, וכן תיקון ריהוט עם מנגנוני הפעלה חשמליים כגון כורסאות טלויזיה ומיטות מתכווננות אשר דורש ניסיון וידע בנגרות, מסגרות, ריתוך, ומנגנונים חשמליים.

מצבים בהם מתעורר צורך בביצוע שיפוץ רהיטים.

בכל מקרה, מדובר בפריט ריהוט שאתם מעוניינים להמשיך ולהשתמש בו אך בשל תקלה, שבר, חוסר התאמה או מכל סיבה אחרת, לא ניתן להמשיך ולעשות בו שימוש במצבו.
חשוב להדגיש כי כאשר מדובר בתקלה כל שהיא בפריט הריהוט. ככל שתקדימו להזמין טיפול בתקלה ותיקונה על פי רוב תחסכו מעצמכם הוצאה מיותרת על תיקון יסודי מאחר ובמרבית המקרים מדובר על נזק הדרגתי מצטבר.

ניתן להצביע על שלושה מצבים עיקריים של תקלות המחייבות טיפול על ידי הנדימן בעל ניסיון לתיקון פריטי ריהוט.

תקלת התרופפות מצטברת

מצב של בלאי הדרגתי טבעי משימוש ממושך. במצב זה ניתן להמשיך ולהשתמש ברהיט אך השימוש יגרור החמרה של התקלה. דוגמא לכך היא חיזוק וקיבוע רגליים של שולחן או כיסאות של פינת האוכל או שולחן קפה. דוגמא נוספת היא התרופפות ואובדן יציבות של פריטי ריהוט גן מתקפלים.

שבר או התפרקות

המצב השני האופייני לא פחות הוא תקלה שמקורה בשבר או התפרקות של חלק מפריט הריהוט במצב זה לא ניתן להמשיך ולהשתמש בפריט הריהוט אולם אנו מאמינים כי ניתן שבמרבית המקרים לבצע תיקון כיסאות למשל, גם אם נדרש ייצור של חלק חלופי על מנת לחזור ולהשתמש ברהיט. לדוגמא ייצור והחלפת חלק ממסגרת עץ של כורסא או כיסא. או ריתוך מחדש של חלק מתכת במנגנון כורסת ריקליינר עם מנגנון חשמלי.

שינויים והתאמות ריהוט לצרכים חדשים

אנו מכירים מצב שלישי שבו פריט ריהוט שאתם אוהבים אינו מתאים עוד ורק על ידי שיפוץ רהיטים יסודי ניתן לשנות ולהתאימו מחדש ולאחר מכן להמשיך ולהשתמש בו. לדוגמא צורך בהגבהת מיטה מתכווננת עם מנגנונים חשמליים בשל מגבלות תנועה. דוגמא נוספת היא התאמת כסאות בגן ילדים לעמידה בתקנות הבטיחות. שיפוץ רהיטים כולל גם טיפול בחלק פנימי של ארון בבית כאשר יש צורך בחלוקת מדפים חדשה או תוספת מגירות, על מנת להתאים את הארון לצרכים משתנים.

דוגמאות לתהליכי שיפוץ רהיטים

דוגמא לתיקון ריהוט עתיק שנשבר לשמירה על סט הכיסאות

דוגמא טובה לכך היא כאשר אחד מסט הכיסאות המעוצבים (לא בהכרח עתיקים). כיסאות פינת האוכל או פינת ישיבה מתחיל להתנדנד ומאבד יציבות. בשלב ראשון, במקרים רבים, יש התרופפות קלה בלבד של אחד מחיבורי המסגרת, משענת הגב או חיזוקי הרגליים של הכיסא. טיפול בשלב מוקדם מאפשר חיזוק וקיבוע מחדש של החלק הרופף. אך פעמים רבות ממשיכים להשתמש בכיסא עד לשבר וקריסה שאינה מאפשרת עוד שימוש.

אנו מגיעים לבית הלקוח ומבצעים את התיקון הנדרש, על ידי חיבור מחדש, יצירת חיזוק נסתר חלופי שאינו נראה לעין ולעיתים על ידי ייצור של חלק חלופי לזה שנשבר.

בכל מקרה תיקון ריהוט עתיק דורש מיומנות גבוהה והכרות עם טכניקות שונות שבהם משתמשים לייצור הריהוט.

תיקון כורסאות וספות סלון

אנו מתמחים בתיקון כורסאות ותיקון ספות סלון, חדרי המתנה ופינות ישיבה. הנדימן עצ-בעות בעלי ניסיון רב בביצוע תיקוני סוגים שונים של כורסת ריקליינר (כולל תיקון אמריקן קומפורט). גם מנגנונים ידניים וגם מנגנונים חשמליים. אנו מתקנים גם כורסאות וסלונים ללא מנגנון ריקליינר. ללא הבדל אם התקלה היא כתוצאה מנזק של שימוש לא תקין, בלאי מצטבר טבעי או שבר או תקלה חד פעמית. אנו ערוכים להתמודד גם עם תקלות ותיקוני ריהוט מורכבים.

נציין כי אלו הן רק דוגמאות לעבודות שיפוץ ריהוט. אנו בהנדימן עצ-בעות ערוכים להתמודדות גם עם תיקונים ושיפוצים מורכבים של פריטי ריהוט מסוגים שונים

הנדימן עצ-בעות שיפוץ רהיטים והחזרתם לשימוש. אנו מתמחים בביצוע תיקון ושיפוץ רהיטים עתיקים וחדשים מקצועי כולל כיסאות, תיקון ספות וכורסאות טלויזיה, תיקון והתאמה של מיטות וארונות, תיקון ריהוט ישן בכל חדרי הבית וריהוט גן. תיקון דלפקים, שולחנות ועוד.
לבירורים והצעות ממחיר התקשרו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או השאירו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.