רב תא בהתאמה אישית מעץ

עופר עצ-בעות מייצרים רב תאיים מעץ בהתאמה אישית, החל מייצור רב תא של 4 או 6 תאים ועד עשרות תאים על פי הצורך, לפרטים נוספים ולהצעות מחיר פנו אלינו בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור.

נשמח לייצר גם עבורכם רב תא

משרדים רבים משתמשים ברב תא, החל מתאים לשמירת מסמכים, כגון רב תא לכרטיסי עבודה ורב תא לדואר אישי ועד רב תא לשמירת ציוד בסדנאות עבודה, הרב תא הינו פתרון אחסון יעיל ומספק מיון של מסמכים או ציוד בצורה קלה וברורה לתפעול ולשימוש.

בעצ-בעות נוכל לייצר עבורכם רב תא בהתאמה אישית בכל כמות וגודל, רב תא תלוי על קיר / רב תא עומד, כולל סגירה ( כמו מגירות ) ואפילו כולל נעילה של מפתח אם יש צורך, אנו עובדים בהתאמה אישית לצורך של הלקוח ולמרחב הקיים במשרד.

לא משנה אם אתם צריכים עשרות/מאות תאים לאחסון חרוזים קטנים וציוד נלווה או רב תאיים ייעודים לצרכים ייעודים, אנחנו נמצא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר כדי שלכם יהיה הכי נוח בעבודה, לפרטים נוספים ולהצעות מחיר פנו אלינו בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור.

בתמונות המצורפות תוכלו לראות עבודה לדוגמא שבוצעה אצל לקוח, הדרישה הייתה 15 תאים גדולים לתיוק של כרטיסי עבודה, ובנוסף היה צורך בתאים עומדים המותקנים על הקיר לצורך הכנסה ושליפה מהירה של כרטיסי העבודה ללא צורך בפתיחה או חיפש של הכרטיס הרלוונטי, המנגנון שייצרנו עבורם יצר תהליך עבודה מהיר יותר שכן כל כרטיס עבודה על פי מיון נכנס לתא הנכון ולעובד שנדרשים כרטיסי העבודה יכול לקחת אותם ללא צורך "בחיפוש" כלשהו, גם ללא הגעה פיזית עד התא העובד יכול לראות אם קיימים בתא שלו כרטיסי עבודה או שהתא ריק, בצורה כזו יצרנו רב תא שמשפר את תהליך העבודה אצל הלקוח בצורה משמעותית.

הרב תא של עצ-בעות הוא גם פונקציונאלי שכן הוא מיוצר בהתאמה אישית וניתן להוסיף פונקציות על פי דרישת הלקוח, כגון תאורה, נעילה על ידי מפתח, ניתן לייצר רב תא שכל תא בגודל שונה לפי הצורך ועוד.