תיקון כורסאות חשמליות | תיקון כורסאות טלויזיה

הנדימן עצ-בעות מבצעים עבורכם תיקון כורסאות חשמליות ומאפשרים לשוב וליהנות משימוש בכורסאות טלויזיה החשמליות שלכם, ללא צורך ברכישת כורסא חשמלית חדשה

 אנו מטפלים בכורסאות חשמליות וכורסאות מכניות. לבירור פרטים נוספים והזמנת תיקון כורסאות חשמליות פנו בטלפון - 058-4331994.

תיקון כורסאות טלויזיה | תיקון כורסאות חשמליות | החלפת שלט לכורסא

תיקון כורסאות חשמליות מאפשר לכם לא לוותר על הנוחות הקיימת

עצ-בעות שירותי הנדימן לבית ולמשרד מתמחים בביצוע תיקון כורסאות חשמליות, תיקון כורסאות טלויזיה חשמליות ומכניות, החזרתן לפעולה ושמירה על המראה המקורי. החלפת שלטי כורסאות ועוד, להזמנת תיקון כורסאות חשמליות בביתכם

צרו עמנו קשר בטלפון - 058-4331994. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

שימו לב. תיקון כורסאות חשמליות מתבקש מיד כשחשים בתקלה קטנה (מינורית). כמו רבים מהמכשירים החשמליים (ואף המכניים) לעתים אנו חשים תחילה בשיבוש קל בפעולת המכשיר. גם כורסאות חשמליות יכולות להתקלקל בהדרגה. חריקה קטנה, תקיעה במצב, מגבלת תנועה שלא בהתאם למצב הרגיל וכו`. אם לא מבצעים תיקון כורסאות טלויזיה בזמן. שיבושים ותקלות קטנים עלולים להחמיר ואף לגרום להשבתת המנגנונים כולם.

בכל מקרה של תקלה קטנה גם אם עדיין ניתן להשתמש בכורסא, אנו ממליצים להזמין את הנדימן עצ-בעות לביצוע טיפול מונע ותיקון כורסאות טלויזיה כדי למנוע החמרה. הנדימן עצ-בעות מתמחים בטיפול מונע ושימור כל הסוגים של כורסאות חשמליות.

מבנה כורסאות חשמליות

קיים בשוק מגוון גדול של כורסאות חשמליות אך רובן מורכבות ממספר אלמנטים אופיינים. מנגנון הישענות אחורה, מנגנון הרמת רגליים ולעיתים מנגנוני עיסוי נוספים לגב המשענת. כורסאות טלויזיה חשמליות מופעלות על ידי מנועים חשמליים שמתחברים למנגנוני הפעלה עשויים ברזל. בנוסף קיימת ברוב המקרים מערכת קפיצים עשויה ברזל. מנגנוני נוחות אלה נתונים במרבית המקרים במסגרת עשויה עץ אשר מכוסה בריפודים מחומרים שונים. עטופים בד או עור מיוחדים.

תיקון כורסאות חשמליות, דורש מיומנות רבה וניסיון בעבודה עם מגוון חומרים (עץ, מתכת, ריפוד וכו`) וכן היכרות עם מנגנוני ההפעלה שמרכיבים את הכורסא. במקרים מסוימים כאשר יש לבצע תיקון כורסת טלויזיה חשמלית יש להשתמש במיומנויות של מסגר, נגר, רפד וחשמלאי לתיקון אחד.

הנדימן עצ-בעות מציע לכם תיקונים משולבים רב מקצועיים המתחייבים כאשר יש לבצע תיקון כורסאות טלויזיה חשמליים. אנו מכירים מצבים רבים בהם בשל חוסר ניסיון הושבתה כורסא חשמלית אפילו על ידי נותני שירות מוסמכים של החברה המשווקת בשל חוסר יכולת לבצע תיקונים משולבים.

סוגי תקלות המחייבות תיקון כורסאות חשמליות

שבר או שחרור ציר במנגנוני הפעלה - לעיתים משתחרר ממקומו או נשבר חלק ממנגנון ההפעלה, כתוצאה מעומסים חריגים, שימוש לא נכון או בלאי טבעי. יש צורך בפירוק והחלפה או ריתוך החלק והרכבה מחדש. יש לזכור כי לא כל המנגנונים הנעים נגישים לטיפול מידי.

מנוע חשמלי תקול - תקלה לכאורה פשוטה אך לעיתים על מנת להגיע אל המנגנון התקול יש צורך בפירוק חלק מהמבנה של הכורסה. במידה וקיים מנוע הפעלה חשמלי חלופי התיקון פשוט יחסית. לעיתים יש צורך בהתאמת מנוע חלופי.

קריסה חלקית של תושבת ריפוד המושב - שבר בקפיצי המושב או בלאי של הריפוד עצמו. במקרה כזה יש להגיע עד למיקומו של הקפיץ עשוי המתכת או חומר הריפוד ולהחליפם. גם תהליך זה דורש שילוב מיומנויות.

שבר בזרועות משענת רגליים מתכווננת - ייתכן ומדובר רק בשחרור ממקומו רק של אחד מהחלקים במנגנון ולא שבר. גם תיקון כזה דורש מיומנות משולבות כי יש לפרק את הריפוד של סד הרגליים ורק אז ניתן לטפל במנגנון המתכת שמתחתיו.

כמובן שישנם עוד סוגי תקלות שונים אך בכל מקרה נזכיר כי מומלץ להזמין את הנדימן עצ-בעות לטיפול התקלה כבר בראשיתה וכך תחסכו לעצמכם הוצאה גדולה יותר.

בכל מקרה של צורך בתיקון כורסאות חשמליות או תיקון כורסאות טלויזיה צרו עמנו קשר בטלפון - 058-4331994, אנו בהנדימן עצ-בעות נשמח לעמוד לשירותכם.