תיקון ריקליינרים

שירות תיקון ריקליינרים של הנדימן עצ-בעות. אנו מתמחים בתיקון ספות וכורסאות ריקליינר ידניים, וחשמליים. טיפול בתקלות, תיקון מנגנון ריקליינר עם מנוע חשמלי, מתקן הרמת רגליים וכו`. תיקון ידית ריקליינר של כורסאות וספות ריקליינר עם מנגנונים ידניים.

לבירורים התקשרו אלינו בטלפון - 058-433-1994

שירות תיקון ריקליינרים בבית הלקוח - הנדימן עצ-בעות

 תיקון ידית ריקליינר - תיקון מנגנון ריקליינר - שירות תיקון למנגנונים של ריקליינרים חשמליים וידניים

הנדימן עצ-בעות מומחים בטיפול ותיקון ריקליינרים חשמליים וידניים. אנו מתמחים בטיפול במנגנוני ההפעלה, תיקון ספות וכורסאות ריקליינר מכל הסוגים. בין אם נקרע לכם כבל במנגנון, התרופפו הברגים או נקרעו. מתקן הרגליים אינו מתרומם כי אחד הצירים או חלק מהמנגנון הרמה נשבר, ידית הרמה מכנית נשברה, או שהלחמה התרופפה וניתקה. ואולי פשוט המנוע אשר מפעיל את המנגנונים של הריקליינר החשמלי לא מגיב. אנו ערוכים לטפל בכל אלה ובמידת הצורך למצוא פתרון יצירתי שיאפשר לכם להמשיך להנות ולהתפנק בריקליינר אליו אתם רגילים.

צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו 058-433-1994 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

תיקון ידית ריקליינר

תיקון ידית ריקליינר יכול להיות פשוטה לכאורה. מסירים את הידית הפגומה ומלבישים ידית חדשה. אולם יש לזכור כי אם ידית ההפעלה של הריקליינר הידני נשברה, מנגנוני הרמת הרגליים והמשענת כנראה תקועים או מנותקים מהידית. יכולות להיות סיבות מגוונות שבגינן יש צורך בתיקון ידית ריקליינר.

לעיתים התקלה היא נתק בין הידית והמנגנון עצמו. במצב זה הידית תנוע באופן חופשי מבלי לגרום לתנועה כלשהי. במקרה זה יש לבדוק אם הסיבה היא ציר שבור, בורג שהשתחרר, כבל קישור שנקרע או קריעה וניתוק של חלק מולחם.

סיבה נוספת לתקיעה של ידית ההפעלה של הריקליינר, יכולה להיות שחיקה ובלאי בחלקים הנעים של המנגנון עצמו אשר מצוי מתחת למושב.

תקלה אופיינית נוספת אשר במקרים רבים מתרחשת בפתאומיות דומה בשני הסוגים, ידני וחשמלי. ההבדל בין מנגנון ידני, למנגנון חשמלי הוא קטן ביותר וגם במנגנון ידני הפעלת כוח התנגדות מוגזם כנגד הידית, עלול לגרום לשבר או תקלה פתאומית שמשביתה את פעולת ידית הרמה של הריקליינר.

תקלה אופיינית נוספת, שעלולה לגרום לנזק. מצב המצריך תיקון ידית ריקליינר והמנגנון שלה. הסיבה יכולה להיות אפילו כתוצאה ממשחק שבו מישהו יושב בריקליינר ומפעיל את הידית על מנת להישען ולהרים את רגליו ומישהו אחר יפעיל לחץ שימנע את התנועה של מתקן הרגליים כלפי מעלה.

במקרים כאלה יכול להיווצר גם קיפוף או התקפלות, עיוות של אחד מהפרופילים העשויים מתכת, של מנגנון הרמה הרגליים. ולעיתים פשוט שבר של הידית.

במקרה של עיוות או שבר במנגנון אנו מפרקים את המנגנון, מיישרים את החלק המעוות או המקופף. לעיתים אף יש צורך לרתך חיזוק לחלק הפגום או לייצר חלק שלא ניתן עוד להשתמש בו. את החלק השבור יש לשחזר באופן שיהיה ניתן להטמיעו חזרה במנגנון.

תיקון מנגנון ריקליינר

כפי שציינו המנגנון של הריקליינר החשמלי דומה מאוד למנגנון ידני וההבדל הוא מקור הכוח (מנוע חשמלי או שימוש בכוח היד). מכאן כי תיקון מנגנון ריקליינר חשמלי דומה במהותו לתיקון מנגנון ידני מלבד החיבורים למנוע החשמלי והמנוע עצמו.

גם במנגנון הריקליינר החשמלי עלולות להתרחש תקלות הדרגתיות ופתאומיות. כאשר התקלות הן הדרגתיות הנטייה היא לדחות את הטיפול. זהו מצב שעלול באופן טבעי לגרום להשבתה מוחלטת של יכולת התנועה של הריקליינר. תיקון מנגנון ריקליינר בשלבי מוקדמים של של כל תקלה, מאריך את חיי הכורסא או ספת הריקליינר באופן משמעותי ולא יתעורר צורך בהחלפתה.

דוגמא לתיקון מנגנון ריקליינר חשמלי - מנוע חשמלי חדל לפעול

הסיבה לתקלה זאת יכולה להיות עומס יתר, ולעיתים אף כתוצאה מהפסקות חשמל. כאשר מפעילים את המנוע, ופעילותו נבלמת על ידי שבר או תקלה במנגנון הרמה והורדה, של משענת הגב או מתקן הרמת הרגליים. המנוע עלול לקרוס ולחדול מלפעול.

יש להחליף את המנוע במצב זה אולם החלפת המנוע בלבד לא בהכרח תפתור את הבעייה ולעיתים אף תחריף את המצב. עלינו לבדוק אם יש ברגים שהתרופפו, כבל שנקרע או אפילו שבר באחד ממנגנוני ההרמה.

את המנוע החשמלי אנו נחליף רק לאחר שנבדוק ששאר חלקי המנגנון תקינים ופועלים כהלכה.

כמו בדוגמאות הקודמות. אנו בהנדימן עצ-בעות, נתחיל בפירוק ובדיקת כל חלקי המנגנון אשר משתתפים בתנועת משענת הגב, מתקן להרמת הרגליים וחלקים נעים אחרים. לעיתים התקלה היא קטנה ולעיתים כאמור מתעורר אפילו צורך ביצירת חלק לחלופי שלם, לחברו ולהטמיעו במנגנון כך שיחזור לפעולה תקינה.

מובן כי במקרים שלפנינו מנוע הפעלה תקול, נחליף את מנוע ההפעלה. ייתכן והמנוע נשרף וסיים את חייו כתוצאה משנים ארוכות של שירות נאמן… אנו בכל מקרה נבדוק האם יש סיבות נוספות לתקלה מעבר לבלאי טבעי.

תקלות פתאומיות והדרגתיות אופייניות בריקליינר

חשוב לנו להדגיש, כי כמו במקרים רבים אחרים, תקלות בריקליינר עלולות להתרחש הן כתוצאה מבלאי טבעי, של שימוש ארוך שנים. אך גם כתוצאה משימוש לא ראוי, הפעלת כוח מוגזמת או כל סיבה אחרת.

רבות מהתקלות שיפורטו בהמשך, מאופיינות בכך שהן הדרגתיות והמשך שימוש בריקליינר יחריף באופן טבעי, את התקלה ואף יחמיר את המצב עד להשבתה מלאה של פעולת הריקליינר.

למשל התרופפות הדרגתית של חיבורים או ברגים. קריסה של נקודות הלחמה או קריעה, שבר מלא של הברגים או הצירים עליהם נעים מנגנוני משענת הגב והרגליים.

לכן ברגע שאתם חשים שחל שיבוש כלשהו, בפעילות מנגנוני הספה או כורסת הריקליינר שלכם. מומלץ לפנות בהקדם האפשרי להנדימן המתמחה בתיקון ריקליינרים.

טיפול מונע בזמן או תיקון בתחילת הדרך יהיה פשוט יותר, מהיר יותר ואפילו זול יותר וכמובן יאפשר לכם להמשיך וליהנות שנים ארוכות משימוש בכורסת הריקליינר שלכם.

במקרה ואתם מרגישים בתקלה פתאומית, קריעת כבל או קריסה כתוצאה משבר של מנגנון הרמת הרגליים. ידית הרמה בריקליינר ידני שנשברה ונשארה לכם ביד (במקרים רבים היא עשוייה עץ). אל תמשיכו להשתמש ברקליינר מבלי לטפל ולתקן את התקלה.

במרבית המקרים אנו בהנדימן עצ-בעות ערוכים לטפל ולתקן את הריקליינר ולאפשר לכם להמשיך ולהשתמש בו.

 

לפרטים, הצעות מחיר והזמנת השירות תיקון ספות וכורסאות לריקליינר שלכם, התקשרו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או השאירו הודעה באמצעות טופס צור קשר. נחזור אליכם בהקדם האפשרי.