תיקון משקוף עץ | תיקון משקופים מעץ

תיקון משקוף עץ על ידי הנדימן עצ-בעות. אנו מתמחים במתן מענה יצירתי לתיקון משקופים מעץ שנשברו או נסדקו מבלאי טבעי או כתוצאה משימוש רשלני ו/או זדוני והתקנה מחודשת של "נגדית למנעול".

להזמנת הנדימן לתיקון  משקוף מעץ -  058-433-1994

תיקון משקוף מעץ במקום החלפת המשקוף

המשקוף נסדק או נשבר? "נגדית למנעול" הדלת שלכם נעקרה ממקומה? לא ניתן לסגור או לנעול את הדלת?

הנדימן עצ-בעות יבצעו עבורכם תיקון משקוף מעץ כאשר הוא נסדק או נשבר. אנו מתמחים בעבודות נגרות - תיקון משקופים מעץ באופן אשר מאפשר המשך פתיחה, סגירה ונעילה של הדלת לשימוש יומיומי. מתן פתרונות יצירתיים לצורך התקנה מחודשת של "נגדית למנעול" ותיקון משקוף מעץ גם כאשר המשקוף ממש סדוק או שבור.

לבירורים והזמנת הנדימן עצ-בעות לתיקון משקופים מעץ, התקשרו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או השאירו הודעה בצור קשר. אנו נחזור אליכם בהקדם.

אין צורך להחליף משקוף. ניתן לבצע תיקון משקוף וחיבור מחדש של "נגדית למנעול" כך שניתן יהיה להמשיך ולהשתמש בדלת. בין אם מדובר במנעול מגנטי או מנעול אחר, אשר ה"נגדית למנעול" שלו נקרעה או נעקרה ממקומה וכתוצאה מכך המשקוף נסדק או נשבר. ניתן לבצע תיקון מקצועי של המשקוף, ולשחזר אותו באופן שיאפשר המשך שימוש בדלת.

ללא קשר לסוג המנעול, מנעול מגנטי או מנעול אחר, ללא קשר מה הסיבה שהביאה לשבירת המשקוף ועקירת ה"נגדית למנעול". אנו בהנדימן עצ-בעות ערוכים לתת מענה ולתקן את המשקוף באופן שהתיקון לא יראה לעין ובעיקר יאפשר המשך שימוש בדלת.

דוגמא לתיקון משקוף מעץ

נקראנו ללקוח שמשקוף העץ שלו היה סדוק, שבור וה"נגדית למנעול" נעקרה ממקומה לחלוטין. במקרה זה מדובר במנעול מגנטי, משקוף עץ ודלת רגילה. כפי שניתן לראות בתמונה שלפני התיקון מסיבה שאינה חשובה נוצר סדק משמעותי שנמשך הרבה מעבר למיקומה של ה"נגדית למנעול". נוצר פיצול שלמעשה חילק את המשקוף לשני חלקים.

אנו החלטנו שלצורך החזרת המצב לקדמותו ועל מנת לאפשר למקם מחדש ה"נגדית למנעול" שתאפשר המשך שימוש בדלת ומנגנון נעילה כמקודם. עלינו לתקן את הסדק, להצמיד את החלקים שנקרעו זה מזה וליצור מחדש את המיקום שיאפשר לנו את חיבור ה"נגדית למנעול".

כפי שניתן לראות שני חלק המשקוף הוצמדו זה לזה בעזרת קליבות (שרופדו על מנת למנוע פגיעה נוספת במשקוף) וכן תוספת של דיבלים מעץ ודבק אשר מהווים קיבוע סופי לאחר הייבוש. טכניקה זאת מאפשרת החזקת חלקי המשקוף במקומם החדש ישן באופן צמוד באופן שהם יוצרים מחדש את פרופיל המשקוף המקורי.

במידה ובמיקום תושבת ה"נגדית למנעול" נוצר עיוות או נפער פתח דגול מדי, יש צורך להשתמש בחומר מילוי. לאחר הייבוש ניתן להטמיע את ה"נגדית למנעול" במקומה המקורי כפי שניתן לראות בתמונה.

לעיתים יש להמתין עד לייבוש מלא לפני שניתן לשוב ולהשתמש בדלת.

תיקון משקוף מעץ מחיר

כאשר ניגשים לביצוע תיקון משקוף עץ מחיר מושפע גם מסוג המנעול אך בעיקר ממאפייני השבר, הסדק ומבנה המשקוף עצמו. במקרה ואתם זקוקים לתיקון משקופים מעץ אנו ממליצים לצלם מכמה זוויות ולשלוח לנו את התמונות ב-WhatsApp. זה יאפשר לנו לעשות הערכה ראשונית לגבי מחיר תיקון משקוף עץ אצלכם.

חשוב להדגיש כי כמו במצבים אחרים בתיקון משקוף מעץ מחיר יכול לעלות אם אתם ממשיכים להשתמש בדלת כאשר מתחיל להיווצר נזק והוא אינו מטופל בזמן. בכל תקלה ושבר במשקוף עץ פנו אלינו - הנדימן נגרות עצ-בעות.

לבירורים והזמנת הנדימן עצ-בעות לתיקון משקופים מעץ, התקשרו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או השאירו הודעה בצור קשר. אנו נחזור אליכם בהקדם.