עבודות נגרות - תיקוני נגרות

הנדימן עצ-בעות, שירות תיקוני נגרות כללים לבית ולמשרד

 עבודות נגרות מחדרה עד גדרה - ייצור פתרונות ריהוט מותאמים אישית, כגון: מדפים, מחיצות, ארונות ספרים, כוורות ועוד. לייעוץ ראשוני חינם ולהצעות מחיר צרו איתנו קשר בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור.

תיקוני נגרות

עצ-בעות מספקים שירות תיקוני נגרות לבית ולמשרד, תיקון דלתות ארונות מטבח וארונות בגדים, תיקון מסילות, תיקון מדפים, החלפת דופן אחורית של ארון, הוספת מנעול לדלת עץ, תיקון כיסאות, נדנדות מעץ, ריהוט גינה, פרגולות, גדרות דקים ועוד.

בנוסף, עצ-בעות מייצרים פתרונות ריהוט בעץ ופתרונות של עץ בשילוב ברזל, אם אתם מתעניינים בפתרון לצורך לא סטנדרטי, כגון נישות מורכבות בבית, מקומות אחסון מותאמים לבית לחצר ולגג ( פנטהאוזים ), אנו נמצא, נתכנן ונייצר עבורכם את הפתרון הנדרש.

למה להחליף אם אפשר לתקן

בעצ-בעות מתחייבים לתיקוני נגרות באיכות גבוהה.
ברוב העבודות, לאחר התיקון לא ניתן להבחין בתיקון עצמו והרהיט חוזר למצבו המקורי, יתרונותיו של העץ הוא בכך שניתן לבצע עליו (יחסית בקלות) עבודות של חיתוך הדבקה והתאמה, ובכך לחסוך את הצורך לוותר על מערכת ארון שלמה בגלל דלת לא תקינה וכדומה.

בעצ-בעות מבטיחים לכם עבודה באיכות גבוהה ומקצועיות, שימוש בחומרים איכותיים בלבד, שירות אדיב ומחיר הוגן ביחס למחיר הקיים בשוק, העבודה נעשית על ידי בעל מקצוע מנוסה ומיומן, נשמח אם תתקשרו אלינו להתרשמות  בטלפון 058-433-1994

עבודות נגרות למשרד

במשרדים רבים קיימים ריהוט זהה לריהוט בבית כגון ארונות מדפים, שולחנות, כיסאות וכדומה, את כל אלו ורהיטי עץ ייעודים למשרד אנו נתקן עבורכם.

עבודות נגרות לחצר, למרפסת ולגג.

מחוץ לבית או לדירה מצויים פריטי עץ רבים, החל מפריטי עץ מורכבים כגון: דקים מסביב, בשבילי או בחזית הבית, פרגולות הצללה מעץ, מקומות אחסון, מחסנים מעץ ועוד, כל אלו דורשים תחזוקה שוטפת של חידוש בהתאם לסוג העץ, צביעה ולעיתים אף החלפת לוחות עץ המרכיבים את הפריט.
עצ-בעות יספקו עבורכם את כל הטיפולים הדרושים לשימור העץ שלכם.

גדרות ושערי עץ

אנו מתקנים גדרות ושערי עץ, החל מגדרות מעץ בלבד ועד גדרות מעץ משולבות ברזל, העבודה כוללת שירות של תיקון, תחזוקה והתקנה של גדרות ושערים (כולל עבודות ריתוך).

לייעוץ ראשוני חינם ולהצעות מחיר צרו איתנו קשר בטלפון 058-433-1994