תוספת למטבח | התאמת מטבח למכשירי חשמל

הנדימן עצ-בעות התאמת תוספת למטבח למכשירי חשמל חדשים על ידי שינוי ארון מטבח קיים או ייצור תוספת להתאמת המטבח והתקנת מכשירי חשמל חדשים. אנו מתמחים במציאת פתרונות ללא צורך בהחלפת המטבח. לבירור והזמנת תוספת למטבח שלכם צרו עמנו קשר בטלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

התאמת מטבח קיים למכשירי חשמל חדשים | תוספת למטבח

אנו בהנדימן עצ-בעות, מתמחים ביצירת פתרונות מקוריים, לצורך שינוי והתאמת מטבח קיים, למכשירי חשמל חדשים. התאמת החלוקה הפנימית או שינוי של החזית (הדלתות). במידת הצורך אנו נתכנן ונייצר תוספת למטבח שתאפשר הצבת המכשיר החשמלי החדש כחלק אינטגרלי מהמטבח הקיים. לבירור והזמנת תוספת למטבח שלכם צרו עמנו קשר

טלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר ונשמח לעמוד לשירותכם

חשוב לנו לציין כי ההתייחסות שלנו היא לכל שינוי במטבח. בין אם מדובר במטבח ביתי ובין אם מדובר במטבחון משרד או מטבחון בגן ילדים אנו בהנדימן מטבחים, ערוכים לבצע את השינויים והתוספות למטבח ללא קשר למיקומו.

הסיבות למצבים בהם יש ליצור תוספת למטבח או להתאים את הקיים

הסיבה העיקרית למצבים בהם יש להתאים ארון מטבח קיים, למכשירים חדשים היא, כי אורך חייו של ארון המטבח, בדרך כלל ממושך יותר באופן משמעותי מחייו של מכשיר ביתי. אנו מכירים את המצבים בהם עלינו להחליף מקרר או תנור אפייה בשל תקלה או בלאי טבעי. מכשירי החשמל הביתיים לא אמורים להחזיק אין סוף זמן ומטבחים איכותיים יכולים להחזיק גם זמן רב לאחר שמכשירי החשמל יצאו משימוש.

כאשר מחליפים מכשיר חשמל לא תמיד ניתן להטמיע את המכשיר החדש במקום הישן ויש לבצע התאמות.

סיבה נוספת לביצוע התאמות במטבח או יצירת תוספת למטבח היא הוספת מכשירי חשמל חדשים למטבח קיים. אם בשל מעבר לדירה חדשה או כאשר מחליטים דיירים קיימים להוסיף מכשיר חשמל חדש. אותו יש ברצונם להטמיע כחלק מהמטבח.

בכל מצב בו יש לבצע התאמה או תוספת למטבח מומלץ להתייעץ עם הנדימן מטבחים בטרם אתם מבצעים את הרכישה של המכשיר החדש. אנו נוכל להנחות אתכם על המידות הרצויות של המכשיר החדש אותו אתם מתכוונים לרכוש. לעיתים שינוי קטן במידותיו של המכשיר החדש יכול לחסוך עמל רב בעבודת ההתאמה ולכן גם לחסוך בעלויות ההתאמה.

מצבים בהם יש לבצע התאמה של מטבח קיים או תוספת למטבח

המצבים בהם עלינו לבצע התאמה למטבח הקיים או ליצור תוספת למטבח מושפעים כאמור מגורמים שונים עליהם הצבענו בסעיף הקודם. כאמור, ניתן לחלק את המצבים בהם עלינו לבצע התאמה במטבח קיים למכשירים חדשים לשני סוגים עיקריים. סוג אחד של מצבים הוא כאשר אנו בוחרים להחליף מכשיר חשמלי קיים במכשיר חדש. המקרה השני הוא כאשר ברצוננו להוסיף למטבח ( או לפינת הכביסה…) מכשיר חשמלי נוסף ולהטמיעו בארונות המטבח הקיימים.

במרבית המקרים, ניתן לערוך שינויים מזעריים, על ידי הנדימן מטבחים. שינויים אשר מאפשרים שילוב מלא של המכשיר החדש, בארון מטבח הקיים, אך לא תמיד ניתן להסתפק בכך. לעיתים יש ליצור תוספת למטבח שתכיל את המכשירים החדשים.

המצבים בהם יש צורך בתוספת למטבח או שינוי להיערכות חדשה במטבח, מוכרים למרבית האנשים. מצבים אלה נובעים מכך כי בשל סיבות מגוונות עלינו להחליף מכשירי חשמל או גז במטבח והמכשיר החדש אינו זהה למכשיר הישן במידותיו. בשל כך יש צורך ביצירת התאמות.

הנדימן מטבחים עצ-בעות ערוך לתת לכם מענה לכל מצב בו יש לערוך שינויים במטבח קיים ולהתאימו למכשירי החשמל החדשים.

דוגמאות למכשירי חשמל חדשים המחייבים תוספת למטבח או שינויו:

מדיח כלים - החלפת מדיח כלים או הטמעת מדיח כלים במטבח שלא היה קיים בו מדיח כלים. לעתים יש להחליף בין מדיח צר למדיח רחב ולעשות את השינויים הנחוצים בארון המטבח.

כיריים ותנור אפייה - במטבחים רבים עושים שימוש בכירת גז משולבת בתנור אפייה. בשלב זה או אחר בוחרים הדיירים לעבור להשתמש בתנור אפייה בילד אין ובנפרד, כירת גז על השיש. זהו מצב הדורש היערכות חדשה ושינוי במטבח. שינוי אותו יכול לבצע עבורכם הנדימן מטבחים בעל ניסיון בתחום.

מצב נוסף הוא הצורך להפוך יחידת אחסון מצרכים בארון למדפים עליהם ניתן להציב מיקרוגל או טוסטר אובן. במצבים אלה יש לבצע את השינוי תוך הקפדה על יצירת פתחי אוורור והגנה מחום.

קיימים אינספור מצבים בהם יש צורך לערוך שינוי והתאמת מטבח קיים או יצירת תוספת למטבח על מנת לשמור על המראה והעיצוב של המטבח הקיים.

הנדימן עצ-בעות התאמת תוספת למטבח למכשירי חשמל חדשים על ידי שינוי ארון מטבח קיים או ייצור תוספת להתאמת המטבח והתקנת מכשירי חשמל חדשים. אנו מתמחים במציאת פתרונות ללא צורך בהחלפת המטבח. לבירור והזמנת תוספת למטבח שלכם צרו עמנו קשר

טלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר ונשמח לעמוד לשירותכם