קופסאות/ארגזי אחסון מעץ בהתאמה אישית לפי מידה

עצ-בעות מייצרים ומשווקים מבחר ענק של ארגזי אחסון מעץ. לקבלת פרטים והזמנת ארגז עץ לאחסון שיענה על צורכיכם פנו אלינו בטלפון: 058-433-1994 אנו כאן לשרותכם.

ארגזי אחסון מעץ

אנו בעצ-בעות מייצרים ארגזי אחסון מעץ בכל גודל ובסוגי חומרים שונים על פי הצורך

החל מארגזי אחסון מעץ מלא באיכות גבוהה ועד ארגזי אחסון מעץ סנדביץ/סיבית/מלמין

ניתן להתאים את גודל ועומק ארגזי האחסון מעץ בהתאמה אישית ולצורכי הלקוח

אנו יכולים להשאיר את העץ במצבו הטבעי לשמירת האותנטיות שלו או לצפותו בגווני צבע שונים (כולל צבע שקוף) לבחירתכם לצורך התאמתו המלאה לריהוט ולסביבה הקיימת.

ארגזי אחסון מעץ חזרו לאופנה, ושבו להיות אמצעי האחסון המועדף למספר רב של מטרות. למשל ארגזי אחסון מעץ ייעודיים לאחסון תמונות ופוסטרים בחנות או סטודיו, ארגזי אחסון מעץ לצעצועים, ארגזי אחסון מעץ לכדורים, ארגזי אחסון מעץ לאחסון/שינוע ירקות, ארגזי אחסון מעץ לאחסון/שינוע טובין, ועוד.

ארגזי אחסון מעץ מבית עצ-בעות מגיעים בוריאציות שונות לבחירתכם. למשל ניתן להזמין ארגזי אחסון מעץ ללא מכסה או ארגזי אחסון מעץ עם מכסה נפתח על צירים או מכסה נפתח על תושבת המאפשר להשתמש בארגז כמושב. הארגז שאנו מייצרים הנו חזק במיוחד ובעל תחתית סולידית המאפשרת התקנת גלגלים על פי הצורך ולפי השימוש המיועד.

החזרה לשימוש בעץ ליצירת הארגז מבטאת את הגישה הרווחת, השואפת לשוב ולהשתמש בחומרים טבעיים ככל האפשר ולהתחבר מחדש אל הטבע בעיקר בסביבתם של ילדים או בסטודיו שבו מבוצעים אימונים בסוגי יוגה או התעמלות שונים. ארגזי אחסון מעץ ניתן גם למצוא בחנויות של פוסטרים או בסטודיו של ציור שם השימוש בארגזי אחסון מעץ רווח בשמירה על תמונות, ציורים, דיוקנים, ופוסטרים.

אנו בעצ-בעות נשמח להתאים לכם ארגזי אחסון מעץ שיענה בדיוק על הצורך שלכם

על פי מידות שכבר ידועות לכם או על פי מידות שנחליט יחד בשיחת הייעוץ שלנו

פנו אלינו בטלפון 058-433-1994.

ארגזי אחסון מעץ לכל מטרה

ארגזי אחסון מעץ של עצ-בעות ניתן למצוא בחנויות ירקות המאחסנים ו/או המשנעים פירות וירקות שונים מהמחסן לחנות ולהפך. כמו-כן, מפעלים ונמלים המעוניינים לאחסן/לשנע טובין ומוצרים שונים מהמפעל או מהנמל אל בית העסק, משתמשים בארגזי אחסון מעץ האיכותיים והחזקים שלנו, אשר נושאים את הסחורה בגאווה, בנחישות ובבטחה אל היעד.

ארגזי אחסון מעץ לאחסון צעצועים או כדורים

אנו נתאים את גודל הארגז ועומקו לגילאי הילדים אשר אמורים להשתמש בארגז. בחדרי ילדים וגנים רבים מצוי ארגז אחסון מעץ שבו ניתן לאסוף מספר רב של צעצועים שלא ניתן לסדרם או לאחסנם בארון או על מדפים.
כאשר מדובר בילד צעיר נרצה לייצר עבורו ארגז אחסון מעץ עם דפנות לא גבוהות מדי כדי שיוכל להגיע אל תחתית הארגז. כאשר הילד גדול יותר או כאשר מדובר בבוגרים ניתן להגביה את הדפנות כך שקיבולת הארגז תהיה מיטבית.

ארגזי אחסון מעץ לכדורים

באולמות ספורט רבים יש צורך באחסון כדורים מסוגים שונים. ארגז אחסון מעץ מאפשר לאחסן בנוחות רבה מספר רב של כדורים ללא צורך לסדר אותם יותר מדי ואם מדובר באולם ספורט, מומלץ ארגז עם גלגלים שניתן להסיעו לחדר נעול או להזמין ארגז עם מכסה שניתן להוסיף לו מנעול תליה.

עצ-בעות מתחמים ביצור כל הסוגים של ארגזי אחסון מעץ בכל גודל ומכל סוגי העץ.

לקבלת ייעוץ לגבי התאמת גודל וגובה, עם או בלי מכסה, גלגלים או ארגז נייח וסוג הגימור,

צרו עמנו קשר בטלפון: 058-433-1994, ונשמח להיות לעזר.