תיקוני מסגרות

תיקוני מסגרות כולל חיזוק, ריתוך, גימור וצביעה לפרטים נוספים אנא צרו עמנו קשר בטלפון 058-433-1994 (עופר) ונשמח להעניק לכם את השירות המתאים.

סיבות לצורך בתיקוני מסגרות

לכל מוצר באשר הוא ומכל חומר בהוא זה, יש תאריך תפוגה, שלאחריו גדל הסיכוי לתקלות, שחיקה ועוד, כתוצאה מבלאי כגון: שבר, קרע, התפרקות, וכדומה. בהרבה מקרים הבלאי הוא רב עד כדי יציאה מכלל שימוש. סיבת הבלאי יכולה להיות טבעית או לנבוע משימוש לא נכון במוצר. ללא קשר לסיבה התוצאה העגומה היא מוצר בלוי, שכעת אינו משרת עוד כראוי את מטרתו במקום בו הוא נמצא. במצב זה ניתן בעזרת תיקוני מסגרות להחזירו לשימוש בהקדם.
בין אם מדובר בבלאי כתוצאה משימוש ממושך ופגעי מזג האוויר, ובין אם הנזק פיזי, מכני, ממשי, חברת עצ-בעות מציעה לכם שירותי תיקוני מסגרות מורחבים, הכוללים ריתוך שערים, ריתוך מעקות, ריתוך גדרות וכמובן גימור בצבע, ועוד.

בלאי בתחום המתכת

תיקוני מסגרות בתחום המתכת נובע ראשית מהבלאי הטבעי שהוא מובן מאליו, כגון: התרופפות של חיבורים בגדר או צירים המשתחררים כתוצאה משימוש יומיומי, קורוזיה וחלודה שמשתלטים ומבצבצים מתחת לצבע ואט אט מאכלים את החומר ממנו הוא עשוי. לעיתים עצם השימוש הלא נכון במוצר יכול לקצר משמעותית את חייו. למשל כאשר שער או דלת, עשויים ברזל, רופפים ותלויים על ציר אחד במקום שניים ואנו לא דואגים לחיזוקם, הבלאי מהיר ורב יותר, ובכך מתקצרת משמעותית תוחלת חייו של השער שכעת יצא מכלל שימוש באופן מוחלט. לאור זאת, עלינו לנסות ולבצע תיקוני מסגרות בהקדם האפשרי ולחסוך בנזק מצטבר. כמובן שלצערנו בהרבה מקרים הנזק הינו נזק מכני כתוצאה מפגיעה פיזית למשל של רכב בגדר או בדלת מחסן.

תיקוני מסגרות בגדרות מחומרים משולבים

כאשר מדובר בגדרות מתכת או ברזל, ייתכן שגם אם הגדר נבנתה מברזל מגולוון בנקודות החיבור לקרקע או במקומות שבהם בוצע חיבור בריתוך ולא נעשתה עבודת צביעה מתאימה, החלודה והקורוזיה יתפשטו ויגרמו לנזק מצטבר משמעותי. ברבים מהמקרים כאשר ישנו שילוב בין חומרים, אזי חומר אחד עלול להשפיע על בלאי בחומר אחר. לדוגמא, כאשר ישנה מסגרת עשויה ברזל והחיפוי הוא מעץ. קצב הבלאי של שני חומרים אלה שונה, ואולם לעתים ישנה השפעה הדדית (כמו העברת לחות), אשר מעודדת את הבלאי ומגבירה את הקצב בו הוא מופיע.

תיקוני מסגרות בנזק מצטבר

כמובן שבכל מקרה של נזקים ופגיעות ראשוניות. כאשר אנו נמנעים מלהזמין תיקוני מסגרות ולתקנם מיידית תחול החמרה, ותיקון מאוחר יותר יהיה מורכב ויקר יותר. לכן מומלץ ליצור קשר מידי עם עצ-בעות לטיפול מידי בבעיה.
בין אם מדובר בבלאי, או בנזק פיזי ממשי, חברת עצ-בעות מציעה לכם שירותי תיקוני מסגרות מורחבים, הכוללים ריתוך שערים, ריתוך מעקות, ריתוך גדרות, איטום פרצות, קיבוע, חיזוק, ותיקון פרגולות, תיקון תריסים, הכולל החלפת גלגלי הנעה לתריסים, שימון צירים, השלמת שלבים חסרים בתריסים, החלפת סוגרים לתריסים, החלפת רשת יתושים ועוד.


לפרטים נוספים אודותינו, אודות שירות תיקוני המסגרות אותו אנו מציעים עבורכם

לקבלת הצעות מחיר אנא צרו עמנו קשר בטלפון 058-433-1994 (עופר) או שילחו לנו מייל לכתובת [email protected], ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.