תיקון עץ | תיקון רהיטי עץ | תיקוני נגרות

הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע תיקון עץ - תיקון רהיטי עץ - תיקוני נגרות מיוחדים לתיקון רהיטים ישנים ושחזור ותיקון מפרטי עץ כגון מעקות עץ למדרגות. אנו מתמחים בנגרות תיקונים לריהוט ומפרטים מעץ בבית בעסק, ובמשרד.

לבירורים והצעות מחיר פנו אלינו בטלפון: 058-433-1994

תיקון עץ לשימור ושחזור חלקי עץ - תיקון רהיטי עץ בעזרת נגרות תיקונים מקצועית

תיקון רהיטי עץ - תיקוני נגרות - הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע נגרות תיקונים שמאפשרת לכם לשמור את העיצוב והמאפיינים הייחודיים של רהיטי העץ שלכם, האלמנטים ומפרטי עץ שנפגעו כתוצאה מבלאי טבעי או פגיעה מכנית כל שהיא. לבירורים פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

תיקון עץ - תיקוני נגרות - תיקון רהיטי עץ תיקון של פריטים בתוך המבנה, בכניסה ובחוץ. תיקונים ושחזור חלקים ברהיטים עשויים עץ ותיקונים ושחזור חלקים פגועים במפרטים מעץ בבית בעסק, ובמשרד. לדוגמא אנו מבצעים תיקון מעקות עץ למדרגות, שחזור משקופים, תיקון עץ ברהיטים, מטבחים, חדרי הבית, הכניסה והחצר.

הנדימן נגרות - עצ-בעות שירות תיקוני נגרות, תיקוני עץ ותיקוני רהיטי עץ ישנים וגם כאלה שאינם ישנים אך נשברו...

אנו מתמחים במתן פתרונות מקצועיים בתחום תיקון רהיטי עץ ותיקון עץ אשר מאפשר לכם להמשיך וליהנות מרהיטי עץ או אלמנטים העשויים עץ גם לאחר שנים ארוכות של שימוש. לא בהכרח צריך להחליף את הכל. ניתן לשחזר ולהחליף רק את החלק הפגוע.

אנו בהנדימן עצ-בעות מאמינים כי ניתן לבצע תיקון רהיטי עץ - תיקון עץ על ידי ביצוע שחזור ותיקוני נגרות מקצועיים של ריהוט עץ ואלמנטים עשויים עץ בבית, במשרד, בבית העסק, בכניסה ובחצר. תיקוני עץ של מעקות עץ למדרגות, משקופים, רהיטי עץ ישנים שנשברו ועוד.

הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע נגרות תיקונים שמאפשרת לכם לשמר את העיצוב והמאפיינים הייחודיים של רהיטים, אלמנטים, ומפרטי עץ אשר נפגעו כתוצאה מבלאי טבעי או פגיעה מכנית כל שהיא וכך להימנע מהצורך להחליף את הרהיט או המפרט כולו.

 תיקון מעקה מדרגות עץ - דוגמא לתיקון עץ - תיקוני נגרות

לפניכם דוגמה של תיקוני נגרות, תיקון עץ שאותם אנו מבצעים. תיקון מעקה מדרגות עץ, ישן מאוד - מעל 50 שנה. מעקה עץ מעוצב אשר נפגע ונשבר במהלך השנים. אנו בהנדימן עצ-בעות מתמחים במציאת פתרונות יחודיים לשחזור ושימור חלק העץ הפגוע. בדומה לתיקון רהיטי עץ אשר מצריכה רמה מקצועית ומיומנות גבוהה לביצוע תיקוני נגרות. גם במקרה זה התבקשנו לשחזר את החלקים הפגומים והחסרים במעקה העץ הפגוע.

תיקון עץ לשחזור ויצירת חלק חסר דורשת כאמור מיומנות ודיוק רב על מנת שניתן יהיה לשלב את החלק החדש אותו אנו מייצרים במפרט או הרהיט הקיים.

פירוק, שחזור והרכבה מחדש, לאחר תיקון העץ

בדוגמא שלפניכם ניתן לראות איך אנו מפרקים את החלק הפגוע של המעקה כולו. מייצרים את עמודי התמיכה החסרים והשבורים לצורך שחזור. ולאחר ביצוע החיבורים וחידוש מעקה העץ מחזירים אותו והוא מותקן חזרה למקומו המקורי.

מובן כי בסיום, עבודת הגימור של נגרות תיקונים כוללת צביעה או ציפוי החלק המשוחזר והטמעתו כך שהמראה המקורי נשמר. תיקון מעקה עץ שלפנינו הצריך צביעה של המעקה כולו כך שהעיצוב המקורי נשמר.

דוגמא לתיקון רהיטי עץ ישנים

אנו בהנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע תיקון רהיטי עץ ישנים. בין אם רהיטי העץ הם בתוך הבית, במשרד, או בחוץ. לדוגמה נקראנו אל לקוח שבחדר הכניסה לביתו ניצב שנים רבות ספסל עץ מעוצב אשר השתלב בעיצוב הפנים בצורה מושלמת. אחת הרגליים של ספסל העץ החלה להתנדנד לאחר שנים ארוכות של שימוש.

הלקוח המשיך להשתמש בספסל להנאת כל בני הבית... עד אשר הרגל הסוררת נפרדה מהספסל נשברה בעצמה וגרמה לשבר בנקודת החיבור לספסל עצמו.

במצב זה נדרשת מיומנות גבוהה של תיקוני נגרות. תיקון רהיטי עץ במקרה זה משמעותו ייצור רגל חדשה לספסל ושחזור ותיקון נקודת החיבור של הרגל לספסל העץ הישן והאהוב.

הגימור במקרה זה של תיקון רהיטי עץ הוא לא צבע אטום, כי אם שימוש בחומר גימור שקוף שמשאיר את מראה העץ החשוף (מצב אשר מצריך תשומת לב רבה בעבודת השחזור והתיקון של חלקי העץ הפגועים). תהליך התיקון של רהיט עץ ישן זה כמובן כלל טיפול ושחזור שכבת הגימור של הספסל כולו.

חשוב לציין כי מדובר בספסל עץ ישן אשר משמש משפחה בעלת אמצעים לרכישת ספסל חדש, אך המשפחה בחרה להיעזר בהנדימן מומחה נגרות תיקונים, על מנת שניתן יהיה להמשיך ולהשתמש ספסל במקום לרכוש חדש.

לא תמיד יש הכרח לנהוג על פי הפתגם ישן מפני חדש תוציא אנו בהנדימן עצ-בעות ערוכים כדי לאפשר לכם לעשות גם את הבחירה להמשיך ולהשתמש ברהיטי עץ אשר אינכם מעוניינים להחליפם אך הם זקוקים לתיקון.

תיקון עץ - תיקון רהיטי עץ - הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע נגרות תיקונים לתיקון רהיטים ישנים מעץ ותיקוני נגרות במפרטים מעץ בבית בעסק, ובמשרד. לדוגמא ביצוע תיקון מעקות עץ למדרגות, תיקון עץ ברהיטים, מטבחים, בבית, בכניסה והחצר.
לבירור פרטים נוספים פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.