תיקון משקוף דלת | הנדימן לתיקון משקופים

הנדימן עצ-בעות מתמחים בתיקון משקוף דלת ושיפוץ המשקוף גם כאשר חלקים ממנו ממש חסרים. גם אם המשקוף קצת מפורק או מתפורר ושבור למטה או בחלק אחר. כאשר אתם מזהים שבר או תקלה במשקוף פנו אלינו. אנו מתמחים בתיקון משקופים לכל הדלתות לבירורים והזמנת שירות תיקון משקופים פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994

שירותי תיקון משקוף דלת החל מ-1000 ש"ח

לצפיה בסרטון הדגמה לחץ כאן

הנדימן עצ-בעות שירות תיקון משקופים בכל סוגי הדלתות. אנו מספקים לכם פתרונות יצירתיים לתיקון משקוף דלת בכל סוגי התקלות

אנו בהנדימן עצ-בעות מתמחים במתן פתרונות יצירתיים לתיקון משקופים לכל סוגי הדלתות תיקון משקוף דלת עץ לבירורים והזמנת שירות פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר. שירות אדיב, מהיר והוגן מובטח.

תיקון משקוף דלת על ידי שירות הנדימן עצ-בעות המתמחה בעבודות נגרות ותיקונים לבית ולמשרד. אנו נבצע את התיקון גם כאשר משקוף הדלת מתפורר, שבור חלקית, רקוב או חסרים בו חלקים. אנו מתמחים במתן פתרונות לתיקון משקופים אשר מאפשרים לכם להימנע מהוצאה כספית אשר נדרשת להחלפת המשקוף כולו. חשוב לציין כי במידת הצורך ניתן לבצע את התיקון על ידי החלפה חלקית בלבד, של החלק השבור במשקוף.

סיבות וסימנים למצבים בהם אנו ממליצים על תיקון משקוף דלת

הצורך בתיקון משקוף דלת יכול להתעורר כתוצאה מתהליכי בלאי טבעיים וממושכים וגם על ידי פגיעות מכניות חיצוניות. שבר או נזק אחר חיצוני יכולים להתרחש ממגוון סיבות. ללא קשר לסיבה, חשוב לזכור כי ראוי לטפל בנזק מכני שנגרם למשקוף בהקדם האפשרי על מנת למנוע תהליך החמרה כתוצאה מהמשך שימוש.

אחד הסימנים האופייניים לתחילתו של נזק למשקוף הדלת היא כאשר ניתן להבחין בסדקים משמעותיים או התקלפות של הצבע של המשקוף. בעיקר בחלקים התחתונים הצמודים לרצפה. במקום זה, כתוצאה מכמה סיבות אפשריות העץ של משקוף הדלת חשוף לעיתים במקומות שאינם נראים לעיין כלל (בצמוד לרצפה למשל).

במקרים רבים דלתות חדר אמבטיה, שירותים, מטבח, דלתות דלתות חיצוניות ואפילו דלתות פנים אשר חשופות לרטיבות לעיתים תכופות כתוצאה מהמיקום של הדלת, בסביבה לחה (חדר אמבטיה, דלת חיצונית) או באזור שבו שוטפים את הרצפה באופן קבוע. משקופי הדלתות והמעברים צוברים לחות בנקודת המגע בין הרצפה למשקוף.

זהו תהליך בלאי טבעי שבו העץ סופג אט אט לחות, מתנפח ומפוצץ את שכבת הצבע אשר עוטפת אותו להגנה מלחות. בשלב הבא מתחילה לחלחל לחות גם דרך הסדקים והתהליך הופך מואץ יותר.

במקרים רבים ניתן להתגבר על הבעיה לפני שנגרם נזק משמעותי, בעזרת שפכטל וצביעה, אולם בכל מקרה כאשר החל תהליך הבלאי הדבר מצביע על כניסת לחות דרך המגע ברצפה הנדימן עצ-בעות יבצעו את תיקון המשקוף בדלת שלכם בהתאם למצבו.

תיקון משקוף דלת לדוגמה:

תיקון משקופים ניתן לבצע במגוון צורות ויש להתאים את אופי התיקון למיקומו של הנזק. לעיתים תיקון משקוף דלת מסתכם בהחלפת חלק מהמשקוף על ידי שתילת טלאי להחלפה או מילוי החלק הפגוע. ולעיתים יש צורך בהחלפה ושחזור האזור במשקוף שבו נמצא חרך הנעילה במקרה של קריעה חלקית של העץ כתוצאה מנזק מכני (למשל כתוצאה מהפעלת כוח על הדלת והמשקוף כשהדלת נעולה).

הדוגמא שלפניכם מראה משקוף דלת פגום. משקוף הדלת למעשה רקוב מלחות ומתפורר בחלקו התחתון. ניתן לראות שלאחר גילוף והרחקת החלקים הרקובים של המשקוף אנו יוצרים פתח לשיקוע הטלאי. כפי שניתן לראות טלאי העץ מוכנס ומושקע לתוך משקוף הדלת ואז נאטם בעזרת שפכטל עץ ליצירת שטח פנים חלק באופן מושלם. לאחר מכן ניתן לצבוע את אזור הטלאי בצבע שונה או בצבע תואם לעיצוב הכללי של חלל החדר הספציפי.

נחזור ונדגיש אנו ממליצים לכם להזמין תיקון משקוף דלת מייד כאשר אתם מזהים שיש נזק למשקוף. טיפול מוקדם ומהיר על ידי מי שמתמחה בתיקון משקופים יכול לצמצם לכם באופן משמעותי את עלות התיקון ולעיתים למנוע את הצורך בהחלפת מסגרת הדלת כולה.

הנדימן עצ-בעות מתמחים בתיקון משקוף דלת והחזרת המראה המקורי למשקוף גם כאשר חלקים ממנו ממש חסרים. אל תחכו שהמשקוף ירקב ויתפרק. מייד כאשר אתם מזהים שבר או תקלה במשקוף פנו אלינו. אנו מתמחים בתיקון משקופים לכל הדלתות לבירורים והזמנת שירות לתיקון משקופים פנו אלינו להנדימן נגרות עצ-בעות בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר. שירות אדיב והוגן מובטח.