שידה צרה

עצ-בעות מתמחים בתכנון וייצור שידות בכלל ושידה ייעודית בפרט, שידה צרה לכניסה לבית, שידה קטנה לחדר מגורים, ושידה מעוצבת למשרד, לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 058-433-1994.

שידה צרה

עצ-בעות מתמחים בתכנון וייצור שידות, אנו נתאים עבורכם שידה לכל צורך, שידה לסלון, שידה לחדר מגורים, ואף שידה מעוצבת למשרד לפי הצורך, בשלב הראשון אנו נגיע אליכם לבית/דירה בתיאום מראש, ונבדוק ביחד מה הם הצרכים שלכם ומהו המרחב העומד לרשותכם, לאחר מכן נייעץ וביחד נתכנן שידה צרה או רחבה ונתאים את הגובה והאורך בדיוק לפינה או המרחב שבו אתם מעוניינים להציב את השידה.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר תוכלו להתקשר אלינו בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור ולייעץ.

שידה הינה פתרון יעיל וטוב כאשר בחיי היומיום של הבית או המשרד מתגלה צורך לאחסן פריטים שונים אשר אינם מתאימים לאחסון בארונות הקיימים. או במקרים שארון רגיל - גבוה לא מתאים, דוגמאות למקומות שנעדיף שידה. שידה צרה בסלון (כמו בתמונות המצורפות), שידת החתלה לתינוק, או שידה לחדר שינה של מבוגרים לאחסון תמרוקים וכדומה, בדרך יהיה מדובר בשידה קטנה, בנוסף ניתן להתאים שידות בד"כ מעוצבות/צרות למשרדים, לדוגמא לצורך אחסון ציוד משרדי, בדומה לכוננית מגירות גדולה, אנו נתאים את השידה לצורך ולחלל החדר ואף לעיצוב הקיים על פי הצורך והדרישה.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר תוכלו להתקשר אלינו בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור ולייעץ.

במקרים רבים לאחר זמן שאתם חיים בבית/דירה זמן מה, מתחוללים שינויים כמו גידול המשפחה או התבגרות הילדים ומתעורר צורך לתוספות אחסון בחדרים הקיימים בבית. זהו הזמן, להזמין אליכם את עצ-בעות לצורך ייעוץ, לקיחת מידות ובדיקה מה הן הפתרונות האפשריים. האם תתאים שידה צרה עם מגירות או שידה צרה עם דלתות ארון אשר ניתן להציבה למשל בין המיטה לקיר. לחלופין במידה ועומד לרשותכם מרחב גדול יותר נתאים לכם שידה עמוקה אך קצרה יותר שתתאים בדיוק למרחב הקיים בחדר.

המומחיות שלנו בעצ-בעות היא ביצירת השידה האופטימלית שבה תוכלו לאחסן את מרב הפריטים בנוחיות המרבית תוך התחשבות והתאמה למרחב הדירתי כך שהשידה החדשה תשתלב הן בסגנון הבית/דירה ותיתן מענה מדויק לצורכיכם.

ניתן לשלב בשידה צרה מגירות עמוקות או שטוחות וכן דלתות בכל הגדלים. אם השידה היא בסביבת המטבח יש אפשרות לגימור עליון עץ מלא כמשטח עבודה (בוצ`ר בלוק). כאשר השידה מוצבת בנפרד עומד לרשותכם מגוון רחב של צבעים לבחירה וסגנונות גימור ופירזול.

אנו נאפשר לכם להביא לידי ביטוי את כל רעיונותיכם לגבי השידה שאתם מעוניינים להוסיף לביתכם ונמצא את הדרך הטכנית והמקצועית להוציא אותם לפועל בדרך הטובה ביותר ובהתאם לבחירותיכם.

צרו עמנו קשר בטלפון - 058-4331994 לייעוץ טלפוני ללא התחייבות. אנו נגיש לכם הצעות מחיר ומועד הספקה משוער.
שירות אדיב, אמין ומהיר מכל הלב מובטח.