שולחן משרדי בהתאמה אישית לכל צורכי המשרד

עצ- בעות מתמחים בייצור שולחן משרדי בהתאמה אישית בשילוב סגנונות וחומרים שונים או בסגנון אחיד לבחירתכם למשרד קיים או למשרד חדש. פנו אלינו לקבלת ייעוץ והתאמת שולחן משרדי. טלפון: 058-433-1994 נשמח לעמוד לשרותכם

שולחן משרדי בהתאמה אישית

שולחן משרדי בהתאמה אישית מעץ או בשילוב חומרים. להתאמת שולחן לצורכי המשרד שלכם,

צרו עמנו קשר בטלפון - 058-433-1994, ונשמח לעמוד לשרותכם.

שולחן משרדי הנו רהיט בסיסי וחובה בכל משרד. בשל הדינמיות הרבה, תהליכי התפתחות וצמיחה, והשינויים הנלווים הבלתי פוסקים אשר מתרחשים במשרדיהן של מרב החברות, מתעורר חדשות לבקרים הצורך בהוספה, החלפה או שדרוג של שולחן משרדי בהתאמה אישית.

תהליך ריהוט משרד חדש

הקמתם משרד חדש? שיהיה בשעה טובה, והמון המון בהצלחה. חברת עצ-בעות בעלת ניסיון רב בייצור שולחן משרד בהתאמה אישית אל המשרד החדש שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ל-058-433-1994, ואנו נגיע למשרד החדש וביחד נתכנן את המיקום המושלם של השולחונות המשרדיים תוך לקיחה בחשבון את מגבלות המרחב, כיוון מיקומה של השמש למניעת סינוורים שיכולים להפריע למהלך העבודה במשרד, ועוד גורמים המשפיעים על תכנון שולחן המשרדי שלכם. לאחר גיבוש כל הנתונים אנו נכין תוכנית עיצוב שולחן בהתאמה אישית למשרד החדש שלכם לפי מידה מדוייקת, סגנון שתבחרו הכולל סוג עץ, חומר ציפוי, צבע וכדומה.

תהליך תוספת ריהוט למשרד קיים

הרבה משרדים קיימים עוברים שינוי כזה או אחר במהלך תוחלת חייהם, הדורש תכנון מחדש של חלל המשרד, ותכנון שולחן משרדי בהתאמה אישית. עסקים בצמיחה שמתרחבים ומגייסים עובדים נוספים לשורותיהם פונים אלינו להזמנת שולחן משרדי בהתאמה אישית, בכדי לתת מענה לעובדים חדשים. ישנם משרדים המעוניינים לשמור על קו האופנה ולהתחדש בשולחן משרד מודרני בהתאמה אישית, וישנם אחרים, אשר מעוניינים לשמור על קו האופנה הקיים, ולשמר את האופי, הצבע והייחודיות של סביבת האופנה. חברתנו נותנת מענה לשני הסוגים, וכאשר מדובר בשימור קו האופנה הקיים, אנו נדאג להתאים בדיוק רב שולחן משרד בהתאמה אישית אל הסביבה הקיימת כולל מידות, סוג עץ, וצבע של הציפוי. אנו נסייע לכם בייעוץ והצגת הפתרונות העומדים לרשותכם.

בכל מקרה שמתעורר הצורך לבצע התאמות במשרד (או בחדר עבודה) כתוצאה משינויים והתפתחויות לא צפויות אנו בעצ-בעות נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו הרב בתכנון והספקה של שולחן משרדי בהתאמה אישית. אנו נבצע את כל ההתאמות לפי ייעוד השימוש בשולחן, מיקומו בחלל החדר ובהתאם למי שאמור להשתמש בו. אנו נעמיד בפניכם את מגוון האפשרויות לבחירת המידה והחומרים מהם ייוצר השולחן.

שולחן משרדי בהתאמה אישית מעץ או בשילוב חומרים (מתכת עץ זכוכית).

להזמנת שולחן משרד בהתאמה אישית לצורכי המשרד שלכם,

צרו עמנו קשר בטלפון - 058-433-1994, נשמח לעמוד לשרותכם.