מסילות למגרות כבדות

מסילות למגרות כבדות, אם אתם מעוניינים להחליף את המסילות שלכם למסילות טובות, חזקות, שמיועדות למשקל כבד פנו אל עצ-בעות ונשמח לתת לכם ייעוץ ואם תרצו גם הצעת מחיר

חשיבותן של מסילות למגרות כבדות ייעודיות

עצ-בעות הנדימן ממליץ על מסילות למגרות כבדות ייעודיות. כי לא כל מסילה מתאימה לשאת כל משקל. לפרטים אודותינו, ולהזמנת שירות החלפת מסילות רגילות למסילות למגרות כבדות ייעודיות, התקשרו 058-433-1994, ונשמח לעמוד לשירותכם.

כולנו מדמיינים את הרהיטים בבית שלנו מדהימים ופונקציונאליים באותה המידה. אסתטיקה ופונקציונאליות לפעמים באות אחת על חשבון השנייה, וצריך לעשות פשרות. לשם האסתטיקה לפעמים נגרים נוטים להרכיב אביזרים פחות בולטים ופחות חזקים ובכך הם פוגמים בפונקציונאליות של הרהיט על חשבון האסתטיקה. ולפעמים הסיבה היא חוסר תיאום או הבנה בין הלקוח לבין הנגר.

אחת הדוגמאות הבולטות הינה דוגמת המסילות למגרות סטנדרטיות המותקנות במגרות הרהיטים השונים בבית, כגון מגירות לארון ילדים, מגירות לארונות מטבח, מגירות לשולחן כתיבה וכדומה. ההנחה הבסיסית היא שמתקינים למגרות מסילות סטנדרטיות, אך לפעמים הייעוד של המגירה הוא ייחודי הדורש תשומת לב. למשל בארונות מטבח, אחת המגירות הכבדות ביותר הינה מגרת הצלחות. אם הלקוח לא סיפר לנגר על כוונתו לייעד את המגירה למגירת צלחות, הנגר לא ידע והוא יתקין מסילה למגירה סטנדרטית, שהיא כמובן אולי תעשה את העבודה בטווח הקצר, אך אבל תישחק מהר מאוד בטווח הארון.

אז מה עושים? עצ-בעות הנדימן ממליץ בחום להמיר את המסילות למגרות סטנדרטיות במסילות למגרות כבדות הייעודיות לשאת משקלות כבדים במיוחד. מסילות למגרות כבדות ישמרו על המגירה ויאריכו את חייה משמעותית. יתר על כן, יתרונן של מסילות למגרות כבדות הינן בכך שהן נעות יותר בקלות תחת העומס הרב הרובץ עליהן. מה שאין כן במסילות למגירות סטנדרטיות שהמגרה לא תנוע בחופשיות באותה המידה.

עצ-בעות הנדימן ביצע ומבצע מידי החלפת המסילות הסטנדרטיות למסילות למגרות כבדות, והלקוחות מרגישים בהבדל בהחלט. אז אם יש ברשותכם מגירות שייעדתם אותם לשאת משקל כבד, ותהיו מעוניינים להחליף את המסילות הסטנדרטית של המגירות במסילות למגרות כבדות ייעודיות, אנו נשמח לבצע את המשימה לשביעות רצונכם.

לפרטים נוספים אודות עצ-בעות הנדימן, לייעוץ ולכל שאלה ו/או להזמנת שירות החלפת מסילות למסילות למגרות כבדות, אנא צרו עמנו קשר בטלפון 058-4331994, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.