מדפים ממתכת למחסן ביתי, ניתן לספק כולל הובלה והתקנה

מדפים ממתכת למחסן ביתי, מחיר כולל הובלה והתקנה או באיסוף עצמי. עצ-בעות מספקת לכם חבילת פתרונות אחסון מלאה של מדפי מתכת בהתאמה אישית. מדפי מתכת למחסן ביתי ניתנים להתאמה לכל גודל חלל בבית. לפרטים נוספים, הצעות מחיר, או הזמנה וקביעת מועד התקנה פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994.

עצ-בעות מכירה הובלה והתקנה של מדפי מתכת למחסן ביתי

מדפים ממתכת למחסן ביתי מחיר כולל הובלה והתקנה

הנדימן עצ-בעות מספקת לכם מגוון גדול של מדפים ממתכת למחסן ביתי למחירון מדפי מתכת לחצו => מדפי מתכת

לקבלת ייעוץ, הרכבת חבילת אחסון המתאימה לצורכיכם, כולל הובלה והתקנה או איסוף עצמי לפי הצורך, פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר באתר, נשמח לעמוד לשירותכם.

ניתן לקבל שירותי הובלה והרכבה באזור חיוג 03 בתשלום נוסף. אספקה תוך 7 ימי עסקים. לפרטים נוספים חייגו 058-433-1994 ונשמח לעמוד לשירותכם
אפשרות לרכישת מדפי מתכת למחסן ביתי באיסוף והרכבה עצמית.

מדפי מתכת למחסן ביתי

הנדימן עצ-בעות מציע לכם מדפי מתכת למחסן ביתי אשר ניתנים לשילוב והתאמה כמעט לכל חלל אחסון הנמצא בבית. ניתן להתאמה בקלות לחללי אחסון ייעודיים, וגם להתקנה באזורי שירות או בפינות לא מנוצלות.

יחידת מידוף מורכבת מארבע עמודים ומספר מדפים בהתאם לדגם. מחיר היחידה של מדפי מתכת למחסן ביתי משתנה בהתאם לחוזק וסוג הדפים, אך גם כאשר מוסיפים ליחידה הסטנדרטית מדף נוסף או עמוד נוסף על פי צורך ובקשת הלקוח.

יש להדגיש כי במידה ואתם בוחרים באיסוף והתקנה עצמית של מדפי מתכת למחסן ביתי. יש לבצע לאחר ההרכבה עיגון מתאים לאבטחה ולמניעת קריסה של יחידת האחסון בעתיד. הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע התקנה מקצועית של המדפים באופן שימנע תקלות קריסה עתידיות. אנו מתמחים בביצוע כל ההתאמות הנדרשות לעיתים בתהליך ההרכבה. התאמות אשר נדרש ידע וניסיון בתחום לשם ביצוען.

חבילות אחסון - מדפים ממתכת למחסן ביתי מחיר יחידה לדוגמא:

ניתן לרכוש מדפי מתכת למחסן ביתי באיסוף והרכבה עצמית.

מדפים ממתכת למחסן ביתי מחיר

מדפי מתכת למחסן ביתי דגם בייסיק 5M+

הדגם מורכב מ-5 מדפים ממתכת לבית בגודל 200X90X40 ס"מ במחיר 374 ₪ כולל מע"מ. המדפים הם בצבע לבן. ניתנים לניקוי בקלות. כושר נשיאה של כל מדף הוא 40 ק"ג. כושר נשיאה כולל של 5 מדפים הוא 200 ק"ג. במידה ומוסיפים מדפים ליחידה זאת מומלץ להתייעץ האם נחוץ להוסיף עמוד נוסף לחיזוק.

ניתן להוסיף להזמנה מדפים ועמודים נוספים לבחירתכם. תוספת מדף 59 ₪ כולל מע"מ. תוספת עמוד 59 ₪ כולל מע"מ. המחיר לא כולל הובלה והרכבה

דגם בייסיק 7

דגם זה מורכב מ-7 מדפי מתכת למחסן ביתי בגודל 300X100X40 ס"מ (דגם זה מתאים למחסן הביתי הגבוהה או להתקנה גם בחנייה הביתית המקורה במידה ויש כזאת). יחידת זו של מדפים ממתכת למחסן ביתי מחירה 644 ₪ כולל מע"מ. כושר נשיאה של כל מדף הוא 40 ק"ג. ומכאן כי כושר נשיאה הכולל הוא 280 ק"ג (כמובן שמומלץ לא לרכז משקל עודף וגבוה על חלק מהמדפים אלה לפזרו באופן שווה על כל המדפים). צבע המדפים לבן כך שיתאים לכל חלל אחסון.

ניתן להזמין תוספת מדף 59 ₪ כולל מע"מ. וכן תוספת עמוד 59 ₪ כולל מע"מ. יש לשים לב לגובה היחידה זאת של מדפי מתכת למחסן ביתי (3 מ`) ולבצע עיגון וחיזוק כהלכה. המחיר לא כולל הובלה והתקנה.

מדפים ממתכת למחסן ביתי מחירדגם ג`מבו 5.1

זהו דגם מסיבי וחזק יותר של מדפים ממתכת לבית. בדגם זה 5 מדפי מתכת בגודל 100X50 ס"מ והוא מתנשא לגובה 250 ס"מ. יחידת אחסון של מדפי מתכת מודולריים אלה מיועדת למחסן ביתי כאשר צפויים לאחסן בו משקלים גדולים כגון ארגזי ספרים, או פריטים כבדים אחרים. מחיר היחידה 995 ₪ כולל מע"מ. כושר נשיאה 150 ק"ג למדף. כושר נשיאה כולל 750 ק"ג. מדפי מתכת אלה מתאימים גם להתקנה בגראז` הביתי. צבע המדפים והעמודים לבן.

ניתן ליחידת אחסון זאת להוסיף מדף במחיר 117 ₪ כולל מע"מ. תוספת עמוד במחיר 59 ₪ כולל מע"מ. גם כאן מחיר היחידה אינו כולל הובלה והרכבה.

 מדפים ממתכת לבית דגם הרקולס 4

במידה ואתם זקוקים למדפי מתכת למחסן ביתי גדול ויש בכוונתכם להעמיס משקלים גדולים מאלה המצוינים ביחידות שהבאנו לדוגמא נמליץ לכם לבחור את דגם הרקולס 4 זהו דגם כמעט תעשייתי אך ניתן להרכבה גם במחסן ביתי. דגם הרקולס 4 כולל 4 מדפי מתכת 200X200X60 ס"מ בעלי כושר נשיאה 300 ק"ג למדף. (כושר נשיאה כולל 1200 ק"ג). כפי שצוין אלה מדפי מתכת מודולריים אשר במקור מיועדים לשימוש במחסני מסחר ותעשייה. מחיר יחידת מדפים 1112 ₪ כולל מע"מ לא כולל הובלה והרכבה.
הצבע של המדפים והעמודים הוא לבן. ניתן להזמין תוספת מדף במחיר 176 ₪ כולל מע"מ. תוספת עמוד 59 ₪ כולל מע"מ.

עצ-בעות מספקת לכם חבילת פתרונות אחסון מלאה של מדפי מתכת מודולריים בהתאמה אישית. מדפי מתכת למחסן ביתי ניתנים להתאמה לכל גודל חלל בבית. לפרטים על מדפים ממתכת לבית, הצעות מחיר, הזמנה וקביעת מועד פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.