הנדימן תריסים

התריס לא מתפקד כמו שצריך? הנדימן תריסים ישמח לעמוד לשירותכם

 לקבלת הצעת מחיר מהנדימן תריסים כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו לטלפון 058-433-1994, ונשמח לספק לכם פרטים והצעת מחיר אטרקטיבית.

חברת עצ-בעות מציעה שירות איש הנדימן תריסים, אשר יטפל במקצועיות בכל תקלות התריסים שהנכם חווים, ויחזיר את התריס למצב תקין.

תקינותם של התריסים בבית או במשרד חשובה לאין ערוך. מעבר לפן האסתטי שפוגם במראה הכללי, ולפן הפונקציונאלי שמקשה על השימוש בתריס, ישנו גם את הפן הבטיחותי. התריסים מעניקים לנו דיירי הבית שכבת הגנה נוספת מפני נזקי מזג האוויר, פורצים, חרקים או כל גורם חיצוני שאינו רצוי בשטח הפרטי שלנו. תריס שאינו מתפקד כראוי הינו מטרד הדורש טיפול מידי על ידי הנדימן תריסים.

הנדימן תריסים – השירותים שלנו

חברת עצ-בעות, מציעה לקהל לקוחותיה, שירות הנדימן תריסים מקיף הכולל תיקון תריסים מסוגים שונים, ולרבות תיקון תריס גלילה, תיקון תריסים חשמליים, תיקון חלונות כיס, החלפת רשת יתושים, ועוד.

חברת עצ-בעות תשמח להעמיד לרשותכם הנדימן תריסים מוסמך ומקצועי לצורך תיקון תריסים מכל סוג, אשר אינם מתפקדים כראוי. התקשרו עכשיו 058-433-1994, ונגיע בהקדם האפשרי.

הנדימן תריסים - תקלות נפוצות

כל-כך הרבה דברים יכולים להשתבש בתריס. הגורמים לכך יכולים להיות טבעיים כתוצאה מבלאי, למשל אבק, לכלוך ושאר פסולת אשר נערמים במסילת התריס ונאספים על גבי גלגלי התריס המתגלגלים על המסילה, ברד חזק, שמש חזקה ועוד, או כתוצאה מגורם אנושי, למשל הזזת התריס על גבי תריס אחר שהמנגנון בריח שלו פתוח יביא להתעקמות של המנגנון אשר יביאו ליציאה מתפקודו.

אילו רק דוגמאות בודדות לתקלות בתריסים שאיתן אנו מתמודדים מדי יום בבתי הלקוחות השונים. עם זאת, לעיתים אופי ותדירות התקלות בתריסים לא קשורים אליכם בכלל, אלא לתנאי האקלים בו מותקנים התריסים. לדוגמא, בית השוכן בסמוך לחוף ים יקבל משבי רוח חזקים יותר, ולכן הסיכוי לנזק לתריסים הוא גבוה יותר. כמו-כן, מקומות פתוחים, וחשופים לשמש יוקדת כגון יחידות דיור הבנויות על גג, התריסים שם חשופים לקרני שמש ישירות אשר מביאות לבלאי מהיר של התריס – השלבים מאבדים מצבעם המקורי, והחומר שלהם נחלש עד כדי התפוררות החומר.

הנדימן תריסים מבית עצ-בעות מטפל מידי יום מגוון רחב של תקלות בתריסים. דוגמאות לעבודות שביצענו: החלפת שלות (תושבות) של שלבי התריסים שצברו בלאי, החלפת שלבים שבורים או סדוקים, החלפת גלגלי תריסים, החלפת מנגנון בריח עקום או שבור. תוספת נעילה לתריסים (מעבר למנגנון הבריח הקיים), איטום תריסים מפני נזילות של גשם בחורף, החלפת רצועה לתריס גלילה, החלפת מנוע לתריס חשמלי, ועוד.

אצלנו בחברת עצ-בעות, הנדימן תריסים יעניק לכם שירות מהלב ויחס אישי. כמו-כן, חברת עצ-בעות שמה דגש על שביעות רצון הלקוח, ולכן מקפידה על איכות עבודה ברמה גבוהה שתחזיק מעמד לזמן רב.

להזמנת שירות הנדימן תריסים התקשרו אלינו לטלפון 058-433-1994, ונשמח להעניק לכם שירות.