הנדימן לבית

עצ-בעות הנדימן לבית, אנו מספקים שירותי הנדימן לכל הצרכים שלכם בבית, החל מתליית טלוויזיה והתקנת ברזל דרך החלפת צילנדר ועד תיקון ארונות מטבח ועוד

 התקשרו אלינו לטלפון 058-4331994 נשמח לעמוד לרשותכם.
לצפייה בסרטון הדגמה - לחץ כאן

כשדברים מפסיקים לעבוד בבית מזמינים הנדימן לבית

חברת עצ-בעות תשמח להעמיד לרשותכם הנדימן מוסמך ומקצועי אשר יתקן בצורה יסודית כל ליקוי בבית ובמשרד. קניתם מוצר חדש הדורש התקנה? הנדימן לבית ישמח לתלות, להתקין ולקבע אותו עבורכם.

להזמנת שירות הנדימן לבית התקשרו אלינו לטלפון 058-433-1994, ואם אתם יותר יצירתיים בכתב, תוכלו לכתוב לנו לכתובת המייל [email protected], ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.

הנדימן לבית – פרופיל

אם פעם היינו מזמינים נגר לביצוע עבודות עץ, ואינסטלטור לביצוע עבודות אינסטלציה, היום יש איש מקצוע אחד הקרוי הנדימן. הנידמן לבית הוא איש מקצוע המיומן בביצוע תיקונים ועבודות תחזוקה שונים במגוון רחב של נושאים ותחומים כגון נגרות, אינסטלציה ועוד.

הנדימן לבית – סוגי תיקונים בבית

תכולת העבודה של הנדימן לבית הינה רחבה מאוד, וכוללת עבודות ממגוון תחומים:

הנדימן תריסים

מבית עצ-בעות מבצע עבודות תיקון תריסים הכוללות החלפת שלבים סדוקים או שבורים, החלפת שלות (תושבות) של השלבים, החלפת גלגלים של תריסים שקשה להזיזם; תיקון תריס גלילה הכולל חידוש או החלפה של רצועת גלילה, שימון המערכת ועוד; תיקון תריסים חשמליים הכולל החלפת מנוע; החלפת רשת יתושים, ועוד.

הנדימן גבס מבית עצ-בעות מבצע עבודות גבס, הכוללות, תיקון קיר גבס, חידוש קיר גבס וצביעתם, בניית נישות מגבס, בניית דלפקי קבלה מגבס, ועוד.

הנדימן מטבחים

הנדימן מטבחים מבית עצ-בעות מבצע עבודות שיפוץ מטבח, תיקון ארונות מטבח, בניית ארון אחסון למטבח להגדלת נפח האחסון במטבח, תליית מדפים במטבח להגדלת משטח ההנחה במטבח, תיקון ברזים או החלפת ברזים במטבח, הרכבה, התקנה, תיקון או החלפה של הקרוסלה במג`יק קורנר ועוד.

הנדימן מסגרות

הנדימן מסגרות מבית עצ-בעות מבצע עבודות תיקוני מסגרות הכוללות, הסבת תריס גלילה חשמלי לתריס חשמלי, לבעלי חצרות – תוספת שער ברזל או שער עץ לגדר קיימת, תיקון דלתות ברזל או תיקון משקוף ברזל. תיקון שער כניסה לחצר של בניין, ועוד.

הנדימן נגרות

הנדימן נגרות מבית עצ-בעות חולש על מגוון רחב של עבודות נגרות כגון החלפת מסילות למגרות כבדות, קיצור דלת אחרי התקנת פרקט, בניית מדפים מעוצבים – מדפי כוורת לסלון או לחדר ילדים, בניית ארון נישה בחדר כביסה, בניית ארונית למשרד, הוספת מגירות לארון קיים, עבודות חידוש דק, התקנת מדפים, תיקון דלתות עץ וריהוט ישן, קיצור רגליים של שולחן ילדים ועוד.

הנדימן לבית – גם כשהבית תקין

הנדימן לבית מבית עצ-בעות לא רק מתקן ליקויים, אלא גם יוצר, מתקין, תולה ומקבע את הדברים החדשים שקניתם לבית. קניתם ברז חדש לבית? נשמח להתקינו עבורכם. יש לכם וו תלייה, וזקוקים לאיש מקצוע שיחבר אותו עבורכם לקיר? אנחנו כאן לשירותכם. קניתם טלוויזיה חדשה? תתחדשו! הדימן לבית ישמח להתקין לכם את מסך הטלוויזיה שלכם אל הקיר במקצועיות ובמיומנות.

חשוב לנו לציין שכל השירותים שלנו ניתנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים, ומבוצעים ברמה גבוהה. כמו-כן, אנו מתחייבים לאיכות השירות. אצלנו תקבלו עבודה מהנשמה ולשביעות רצונכם.

צריכים שירות או עזרה בבית, ולא בטוחים אם אנחנו מבצעים? התקשרו אלינו, ואנו נגיד לכם אם כן, ואם לא נשמח להפנות אתכם.

להזמנת שירות הנדימן לבית התקשרו לטלפון 058-433-1994 או כתבו לנו למייל [email protected]. נשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

 

הדבקת אסלה לרצפה

הדבקת אסלה לרצפה, תיקון אסלה או החלפת אסלה - מה עדיף?

הנדימן לבית עצ-בעות מתמחים בהדבקת אסלה לרצפה, כאשר מסיבות אלה או אחרות האסלה שלכם מתנדנדת. כאשר יש צורך בתיקון אסלה או החלפת אסלה פנו אלינו ואנו נגיע אליכם ונבצע הדבקת אסלה לרצפה. אל תחכו שהאסלה שלכם תתנתק ממקומה מיד כשהאסלה מתנדנדת צרו אתנו קשר בטלפון 058-4331994 נשמח לעמוד לרשותכם.

סיבות לכך שאסלה מתנדנדת ויש צורך בהדבקת אסלה לרצפה.

חיבור האסלה לרצפה יכול להתרופף עם הזמן ונובע מהדרך בה בוצעה הדבקת אסלה לרצפה במקור. בישראל, במרביתם של בתי השימוש הרצפה עשויה בטון מרוצף ולכן נהוגה שיטה של קיבוע האסלה בעזרת בטון והדבקה לרצפה. הסיבות לנתק מהרצפה יכולות להיות שימוש לא מספק בחומרי הדבקה. עקירה פיזית של האסלה ממקומה ואפילו בלאי טבעי שיכול להיגרם כאשר המים מניקיון השירותים גורמים להפרדה הדרגתית של האסלה מהרצפה.

ברוב המקרים ניתן לחוש באסלה מתנדנדת באופן הדרגתי. אם אתם יוצרים קשר כבר בשלב מוקדם זה. ניתן לבצע הדבקת אסלה לרצפה באופן שימנע את הצורך בהחלפה או פגיעה במרצפות.

במידה ואתם ממתינים זמן רב מדי עלול להיווצר נתק גם ממערכת הניקוז של האסלה ותיקון כזה הנו מורכב יותר באופן משמעותי.

להתייעצות והזמנת הדבקת אסלה בביתכם צרו עם הנדימן קשר מיד כאשר האסלה מתנדנדת קלות ותמנעו מעצמכם את הצורך בתיקון מורכב. צרו אתנו קשר בטלפון 058-4331994 נשמח לעמוד לרשותכם.