החלפת ברזים - כשיש דליפה או כשפשוט בא לי להתחדש - הנדימן

החלפת ברזים... כי: נוזל לכם הברז? לא חבל על המים למה אתם מחכים? אנו נגיע אליכם תוך זמן קצר, יש לכם ברז? אנחנו נגיע להתקנה בלבד.

נוזל לכם הברז? לא חבל על המים למה אתם מחכים? אנו נגיע אליכם תוך זמן קצר, יש לכם מחפשים בעל מקצוע איכותי וזמין להחלפת ברז בבית או בעסק? פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר בטלפון ולהגיע אליכם במהירות אפשרית להחלפת הברז, ברז נוזל או מטפטף זה תמיד דבר מציק בבית! אנחנו בחברת עצ-בעות נוריד מכם עוד כאב ראש קטן התקשרו אלינו ואנחנו נמצא את הפתרונות לבעיות מסוג זה.
אם כבר רכשתם ברז ואתם מעוניינים להחליפו בין אם חידוש הברז או כתוצאה מתקלה אנחנו לרשותכם.
לפעמים ברזים נוזלים כתוצאה מגומיות שחוקות מהצטברות אבנית בחלקים הפנימיים של המנגנון.
אנחנו נגיע אליכם וניתן את הפתרון  המתאים לכל תקלה.

החלפת ברז מטבח
הרבה פעמים מזמינים אותנו להחלפת ברז מטבח לאו דווקא בגלל תקלה אלא בגלל שדרוג המטבח והלקוחות רואים בברז מטבח גם כאביזר עיצובי ולא רק שימושי, אביזר זה יכול לשפר את מראה הכללי של המטבח בין אם מודרני, קלאסי או עתיק ובמקביל לשדרג משמעותי את חווית המשתמש של בני הבית או לפחות אלה המשתמשים במטבח.

החלפת ברז אמבטיה
כמו ברז מטבח ברז אמבטיה מעבר לשימוש הרגיל שלו נותן יופי למראה חדר האמבטיה, לפני החלפת ברז אמבטיה חשוב לרכוש את הברז החדש בהתאמה לאותם חיבורים הקיימים בחדר האמבטיה זאת אם אתם לא מעוניינים להיכנס לשיפוץ חדר האמבטיה, מהלך זה יקל על החלפת הברז.

כמובן שאנו נטפל גם בכל ברזי הבית האחרים כמו גם בהחלפת ברז החצר, הגינה וכל ברז המצוי בסביבתכם.

סיבות לתקלות בברזים:
•    נזילות בחיבורים בגלל בלאי / אבנית.
•    סתימה במנגנון.
•    שחיקה כללית של הברז
•    ידיות שבורות
•    גומיות הברז שחוקות

 

יש לציין כי במקרים רבים ישנו בלאי מצטבר ותפקוד הברז יורד באופן הדרגתי כך שלא ברורה סיבת התקלה. הביטוי לכך יכול להיות בפתיחה וסגירה קשים או בנזילה מזערית מאחד החיבורים של הברז. כאן מתבקשת התערבות של בעל מקצוע לצורך החלפת ברז וייעוץ לגבי סוגי הברזים האפשריים להחלפה.

 נוזל לכם הברז? לא חבל על המים למה אתם מחכים?

נוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר, יש לכם ברז?

אנחנו נגיע להתקנה בלבד, אין לכם ברז אנחנו נביא לכם גם ברז.

פנו אלינו בטלפון 058-433-1994