ארונית למשרד בהתאמה אישית לכל חלל במשרד

מעוניינים ברכישת ארונית למשרד? אנשי המקצוע שלנו יוכלו לתת לכם ייעוץ והכוונה ולספר לכם על האפשרויות שאנחנו מציעים. לייעוץ ולהצעות מחיר צרו איתנו קשר בטלפון: 058-433-1994 נשמח לעמוד לרשותכם.

עצ-בעות מתמחים במתן פתרונות בהתאמה אישית לכל בעיות הארגון והאחסון במשרד ובבית. אנו נתאים ונבנה עבורכם: ארונית למשרד, כוורת מדפים, מחיצת ספריה או אפילו מדף בודד. כל מפרט שיפתור את בעיית הסדר והארגון בכל חלל במשרד או בבית.

להזמנת ייעוץ והצעות מחיר לארונית למשרד או לכל סוגי ההתאמות שעליכם לבצע במשרד

צרו עמנו קשר בטלפון: 058-433-1994  נשמח לעמוד לרשותכם.

 

בכל משרד, כתוצאה מחוסר תכנון או תהליך צמיחה והתפתחות, מתבצעים שינויים הכרחיים. עם הזמן נוצרות במשרד פינות שאינן מנוצלות במלואן לצורכי המשרד השונים (כך גם בבית).

דוגמאות לחוסר ניצול מלא של חלל המשרד וצורך בארונית משרד:

מדפי ארכיון שאינם ממלאים את קיר חדר הארכיון במלואו. חדרי משרד שלא הותקנו בהם מדפים, וחדרי המתנה או קבלה שהוצבו בהם מכונות קפה ושתייה קרה, אך לא קיימת בהם פינת קפה או ארונית למשרד שבה ניתן לאחסן בצורה יעילה את כל המוצרים הנלווים.

כאשר צורכי המשרד (או הבית) משתנים, ראוי לבצע התאמות ושדרוגים על מנת לשוות לחלל מראה מסודר ומאורגן.

שמירה על הארגון והסדר חשוב בעיקר בחדרים או החללים בהם נעשה שימוש יומיומי וקיימת נוכחות של עובדים ולעיתים גם לקוחות אשר באים למשרד ומופנים לחללים אלה לצורכי המתנה.

כאשר מחליטים לבצע את השינוי וההתאמה הראויים ומציבים ארונית למשרד בגודל מתאים ניתן לייעל משמעותית את השימוש בחלל ואפילו להוסיף לחלל פתרונות אחסון נוספים.

אם קיימת במשרדכם או בבית פינה ש"סובלת" מבלגן כרוני, שמוביל להרגשה לא נעימה בכל חלל החדר ולעיתים אף הופכת למטרד של ממש,  או שבכוונתכם לבצע שינוי במשרד, ויש צורך לבצע התאמות כגון הוספת מדפים או ארונית למשרד לכל מטרה פנו אלינו ואנו נשמח לסייע.

עצ-בעות - הנדימן - נגיע למשרדכם ויחד אתכם נעבור על החללים השונים, אשר אינם מנוצלים כראוי ועקב כך גורמים לחוסר סדר וארגון, נבחן יחד את הצרכים הנובעים מהמצב הקיים בחללי המשרד (או הבית) ובמידה ונדרש שינוי נבחן את האפשרויות להתאמות הנחוצות בהתאם לשינוי הצפוי.יחד נתכנן את הארונית למשרד שתתאים בדיוק למקום העומד לרשותכם ותייעל את השימוש בחלל לצד, כמובן, שיפור משמעותי בנראות של המשרד.
 

לכל שאלה בקשר לארונית למשרד (גם לבית כמובן).

צרו קשר בטלפון: 058-433-1994.

עצ-בעות כאן כדי להתאים לכם את הפתרון המיטבי.