עבודות מסגרות קטנות | כולל ריתוך

הנדימן עצ-בעות, ביצוע עבודות מסגרות קטנות. אנו מתמחים בביצוע עבודות ותיקוני מסגרות בבית ובחצר. השירות כולל ריתוך, תיקון, שחזור, התאמה, החלפה והתקנה של מפרטים וחלקי מתכת. לייעוץ, פרטים, הצעות מחיר והזמנת תיקון מסגרות אצלכם התקשרו: 058-433-1994

שירות תיקונים ועבודות מסגרות קטנות

מתן מענה לתיקון תקלות כאשר נדרש ידע, מיומנות וניסיון במסגרות וריתוך לצד מיומנויות הנדימן נוספות לייעוץ, פרטים, הצעות מחיר והזמנת עבודות מסגרות אצלכם התקשרו: 058-433-1994 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

אנו בהנדימן עצ-בעות מאמינים כי ניתן להימנע מהוצאות גדולות ומיותרות בעקבות תקלות, שברים או צורך בשינויים והתאמה של מפרטים, או חלקים עשויים מתכת על ידי תיקוני מסגרות קלים. אנו פועלים ביצירתיות, והניסיון הרב גם בעבודת מסגרות ובכל תחומי התחזוקה, מאפשר לנו להציע לכם תיקוני מסגרות ואת הפתרונות המתאימים ביותר לפנייתכם.

ראוי לציין כי במקרים רבים כאשר יש צורך בביצוע תיקון או התאמה, דחיית ביצוע התיקון עלולה לגרום להחמרה והגדלת הנזק וכמובן גם לעלות התיקון כך שאנו ממליצים ליצור קשר בהקדם עם בעל מקצוע המתמחה בעבודות מסגרות קטנות לבדיקת אפשרויות הטיפול.

דוגמאות לתיקונים ועבודות מסגרות קטנות

שירותי הנדימן עצ-בעות כוללים שירות עבודות מסגרות קטנות כאשר נדרש ידע רב תחומי על מנת להתמודד עם תיקונים, התאמות ושינויים של מפרטים עשויים מתכת. למשל תיקון דלת גראז ממתכת, תיקון מעקה מתכת, תוספת בריח נעילה לדלת מתכת, הפיכת חלק מגדר מתכת לשער מתכת, תיקון חלקי מתכת בכורסאות טלויזיה ועוד מגוון גדול עבודות מסגרות קטנות הנדרשות בתוך הבית, בסביבת הבית או בחצר של בתים משותפים, מגרש משחקים או כל מקום בו יש לטפל ולבצע שינויים, תיקונים ועבודות בחלקי מתכת.

אנו מבצעים את כל עבודות מסגרות הקטנות למשל תיקוני מסגרות, תוספות וריתוך מפרטי מתכת שינוי והתאמה של מפרטי מתכת על פי בקשת הלקוח.

מספר דוגמאות לעבודות מסגרות שבוצעו על ידנו

תוספת שער ברזל לגדר - אנו מתמחים בתיקון גדר ברזל כולל הפיכת חלק מהגדר לשער כולל צירים והתקנת בריח נעילה לפי בחירה. ניתן לשלב גם שער ברזל בגדר עץ או להפך.

תיקון דלתות ברזל או משקוף ברזל - בכל מקרה שדלתות ברזל לא נסגרות כהלכה כתוצאה מפגיעה או תזוזה של המשקוף או כשיש צורך להוסיף בריח נעילה וכו`.

תיקון וחיזוק מעקה ברזל שבור - תוספת חלק מתכת מותאם לחיזוק וייצוב המעקה או החלפת חלק שבור והתאמת חלק חלופי, ריתוך, צביעה והחזרת מצב לקדמותו לפני הקלקול.

תיקון כורסאות חשמליות | תיקון כורסאות טלויזיה - פעמים רבות נדרש הנדימן עצ-בעות לתקן כורסת טלויזיה. אנו מתמחים בפירוק ותיקון מכלול המתכת של הכורסה. במקרים רבים יש שבר באחד מחלקי המתכת המרכיבים את מנגנוני התנועה של הכורסה. אנו משתמשים בריתוך על מנת לחבר או ליצור חלק חלופי. מחברים חזרה ניתן להמשיך ולהשתמש בכורסה.

בכל מקרה שאתם נזקקים לעבודות מסגרות קטנות צרו עמנו קשר אנו כאן כדי לספק לכם פתרונות והתאמות על ידי שימוש בגוון האמצעים העומדים לרשותינו. הנדימן עצ-בעות מיומנים בביצוע עבודות הדורשות ידע משולב לטיפול בחומרים שונים בו זמנית. לייעוץ, פרטים, הצעות מחיר והזמנת עבודות מסגרות קטנות אצלכם התקשרו: 058-433-1994 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.