התקנת וילונות - כל סוגי המסילות והווילונות. חיבור לקיר או לתקרה

וילונות בבית מוסיפים דקור ואופי לחלל הבית, כיום קיימים המון סוגי וילונות החל מוילון סטנדרטי ועד לווילון חשמלי, עצ-בעות מספקים שירות התקנת וילונות מכל הסוגים.

להתקנת כל סוגי הווילונות - 058-4331994

התקנת וילונות בבית הוא עוד חלק חשוב בעיצוב מראה הבית הנותן ייחודיות וצבע כמו גם פתרון הצללה.
ניתן להתאים וילונות לבית בסגנונות שונים רצוי להתייעץ עם חבר/ה או אפילו מעצב פנים, על מנת לקבל את השילוב המיטבי בין צורכי ההצללה, הפרטיות והצורך בשמירה על הסגנון העצובי של חלל הבית ובמיוחד החדר בו מדובר. כאמור בשל מזג האוויר הנוח בישראל משולבים ברוב המבנים פתחים רבים (חלונות ודלתות) ולכן יש מקום לשימוש בסוגי וילונות שונים.

קיים מגוון רחב של סוגי וילונות: וילונות בד, וילון ונציאני, וילון סאן סטריפ (וילון כפול), וילון בד חשמלי (הוילון נפתח עם מנוע חשמלי), וילון בחדרי האמבטיה ועוד. כל סוג של וילון דורש ידע בהתקנת וילונות.

לאחר בחירת סוג הוילון יש לקחת מידות של הפתח (חלון, דלת, מקלחת, וכו`) שהוילון אמור לכסות וכמובן אופן התקנתו. זאת עלינו לבצע  טרם רכישתו של הוילון.  אופן התקנת וילונות תלוי בפתח שלנו, גובה התקרה או המשקוף וכו`. עלינו לקבוע האם הוילון יהיה מחובר לתקרה או לקיר, יש לקחת בחשבון את משקל הווילון על מנת להתאים לו את מוט התלייה הנכון.

אם בחרתם בהתקנה עצמית ואינכם נעזרים במעצב פנים.

נציג עצ-בעות (058-4331994) ישמח לעמוד לרשותכם לייעוץ ראשוני.

אם החלטתם לפעול בהתאם לחוקי "עשה זאת בעצמך", לקחת מידות, לקנות ולתלות את הוילון בעצמכם. הקפידו לקחת מידות נכונות, לפני הקניה. לאחר הקניה בשלב התקנת וילונות פעלו בהתאם להוראות הנלוות. סמנו על הקיר או התקרה את מיקום החורים לקדיחה. לפני הקידוח  בדקו את עצמכם שנית (measure twice cut once). קחו את הדיבל המתאים לחיבור הווילון קדחו את החורים בגודל המתאים ולאחר מכן התקינו על ידי ברגים מתאימים את תושבות או זרועות הווילון. כעת תוכלו להשחיל את הוילון למוט ולתלות אותו על התושבות.

לפרטים נוספים וסרטוני הדרכה על התקנת וילונות עצמית, ניתן ללמוד הרבה מהאינטרנט ולאחר מחקר קצר ניתן לגשת למלאכה.

כלי העבודה להם תזדקקו הם מקדחה חשמלית, מקדחים, פטיש, מברגים וסכין יפני.

בכל מקרה אם התקנת וילונות נראית מסובכת מדי עבורכם או במידה ואתם מעוניינים בהתקנת וילון קצת יותר מסובך או מורכב. גם אם חסר לכם כלי עבודה או שאין לכם רצון להתעסק אם מלאכה זו ותהיו מעוניינים בהתקנת וילונות על ידי בעל מקצוע מיומן פנו אלינו.

חברת עצ-בעות (058-4331994) מבצעת את כל סוגי התקנת וילונות

באמינות מקצועיות ועם חיוך...