הנדימן תיקון כורסאות | תיקון ספות

הנדימן לבית עצ-בעות מתמחים בתיקון כורסאות, תיקון ספות ותיקון כיסאות סלון. אנו מבצעים תיקון כורסאות אמריקן קומפורט, כולל כל תיקוני הכורסאות והספות בתחום הנגרות ומסגרות. לייעוץ והזמנת שירות לתיקון כורסאות בסלון שלכם צרו קשר בטלפון - 058-4331994 או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.

לצפייה בסרטון הדגמה לתיקון כורסאות אמריקן קומפורט  לחץ כאן

לצפייה בסרטון הדגמה לתיקון כיסאות סלון לחץ כאן

הנדימן לבית מבצעים תיקון כורסאות ותיקון ספות, בתחומי הנגרות והמסגרות כולל תיקון כורסאות אמריקן קומפורט בבית הלקוח. לקבלת ייעוץ והזמנת תיקון כורסאות לסלון שלכם פנו אלינו בטלפון - 058-4331994 או דרך צור קשר באתר

הנדימן לבית - תיקון כורסאות ותיקון ספות

להנדימן עצ-בעות יתרון משמעותי בתיקון כורסאות ותיקון ספות לאור ניסיוננו הרב בטיפול בכל החומרים והמכלולים המרכיבים גם את מנגנוני הכורסאות והספות המשוכללים ביותר. לדוגמא תיקון כורסאות אמריקן קומפורט המהודרות ביותר שמורכבות ממנגנוני מתכת, מנועים חשמליים, אלמנטים עשויים עץ חומרי ריפוד וציפוי עליון של עור איכותי.

טיפול בכורסאות ותיקון ספות וכורסאות אלה דורש מיומנות גבוהה בעבודה עם כל החומרים במרכיבים את פריטי הריהוט היוקרתיים כך שהתיקון מתבצע לא השארת סימני תיקון נראים לעין.

תיקון כורסאות אמריקן קומפורט - דוגמא לתיקון שילוב מכלולים וחומרים מורכבים

כפי שניתן לראות בסרט ההדגמה המצורף, לפניכם דוגמא קלסית למיומנות הנדרשת מהנדימן המתמחה בתיקון ספות וכורסאות יוקרה. התקלה הנה במכלול העשוי מברזל שעל מנת לאפשר טיפול בו ותיקונו יש לבצע הליך מורכב של פירוק חלקי של הכורסה והרכבה בסיום התיקון.

בשלב הראשון של תיקון כורסאות אמריקן קומפורט, יש להפריד את הריפוד האיכותי העשוי עור באופן שלא יפגע בו ויאפשר החזרתו למקומו לאחר התיקון.

לאחר הסרת הכיסוי והריפוד העליון שלכורסאות אמריקן קומפורט, עלינו להסיר את המכלולים השונים על מנת לאפשר גישה לחלק השבור. גם כאן עלינו לבצע זאת באופן שיאפשר להשיב כל מכלול למקומו באופן מדויק שאם לא כן החלקים הנעים עלולים להיתקע זה בזה לאחר ההרכבה.

לאחר חשיפת החלק השבור ומכיוון שהוא עשוי ברזל עלינו להפריד באופן מלא בינו לבין יתר חלקי הכורסה על מנת שניתן יהיה לבצע הלחמה וחיבור של החלקים השבורים ללא גרימת נזק לריפוד וכיסוי העור.

ההרכבה לאחר התיקון של כורסאות אמריקן קומפורט, גם היא חייבת להיעשות במדויק ובאופן שבסיום הטיפול לא ניתן יהיה לזהות שהכורסה או הספה פורקו והורכבו מחדש.

הנדימן לתיקון כורסאות וספות בתחום הרפדות

כיום מקובל לשלב אלמנטים מחומרים שונים המרכיבים את גופה של הכורסה או הספה. ברבים מהמקרים משלבים נעשה שימוש במתכות בעיקר בחלקים הנעים של כורסאות וספות. חלקים אלה מתחברים לרוב למפרטי עץ שאליהם מוצמד הריפוד על כל צורותיו השונות.

ניתן למצוא בהחלט כורסאות וספות אשר גופן עשוי חומר אחיד. למשל ספות העשויות מתכת בלבד או כורסאות עשויות עץ שלא משולב בהן כל אלמנט מתכתי אך בכל הכורסאות והספות ישולב ריפוד שיכוסה בבד ריפוד עבה, עור  או דמוי עור. טיפול ותיקון בעת הצורך של בדים וחלקי ריפוד אלה דורש מיומנות מקצועית בתחום הרפדות. בהן מצטיין הנדימן לבית  עצ-בעות.

הנדימן נגרות לטיפול ותיקון מכלולי עץ בהליך תיקון כורסאות וספות

כמעט תמיד נעשה שימוש בחלקי עץ בייצור כורסאות וספות יוקרתיים. כאשר ישנה תקלה או שבר בכורסאות אלה, גם אם השבר הוא במכלול עשוי מתכת או פגיעה בריפוד, הרי שעל מנת להגיע למכלול המקולקל, על ההנדימן המבקש לתקן את התקלה להכיר היטב את עבודת הנגרות והעץ כך שבמקרה הצורך יוכל אפילו ליצר חלק חלופי או לחבר חלק שבור. למשל החלפת רגל עץ או ידית בכורסה, או ייצור מסגרת עץ חלופית, לריפוד שהמסגרת שלו נשברה.

הנדימן מסגרות לתיקון מכלולי מתכות בכרסאות וספות יוקרה

בכורסאות וספות יוקרה מושקעים משאבי תכנון רבים וכלולים בהם מנגנונים רבים העשויים מתכת. בעיקר כאשר מדובר בכורסאות וספות נעות כמו כורסאות טלוויזיה (נשכבות לאחור). כאשר מדובר על כורסאות יוקרה אנו נותנים דוגמא את הכורסאות של אמריקן קומפורט. גם כאשר הריפוד העליון וכל אשר נגלה לעין עשוי עור הרי כל המנגנונים הנעים עשויים מתכת וכאשר יש תקלה או שבר באחד מהם יש צורך בהנדימן מסגרות על מנת לטפל במפרט הספציפי. לדוגמא לרתך ולחבר חלק שנשבר מהמנגנון שאחראי על האפשרות להשכיב אחורה את הכורסה.

הנדימן לבית עצ-בעות, מיומן בביצוע כל תיקוני המסגרות, הנגרות והריפוד לצורך תיקון כורסאות ותיקון ספות. לקבלת ייעוץ, הצעת מחיר והזמנת שירות תיקון לביתכם צרו קשר בטלפון - 058-4331994 או דרך האתר. אנו כאן כדי לאפשר לכם להמשיך וליהנות מהכורסאות והספות שאתם אוהבים.

 

 

תיקון כיסאות סלון

הנדימן עצ-בעות מציעים לכם שירות תיקונים ייחודי לכיסאות סלון אשר מאפשר לכם להמשיך ולהשתמש בסלון הקיים ללא צורך להיכנס להשקעה גדולה והחלפת הסלון.

כפי שניתן לראות בסרטון ההדגמה אנו מבצעים תיקון כיסאות סלון בבית הלקוח וכך נחסך הצורך בהובלות חוזרות ונשנות.

להתייעצות, קבלת הצעת מחיר והזמנת תיקון כיסא סלון בביתכם, צרו קשר בטלפון - 058-4331994. נשמח לעמוד לרשותכם.