תיקון ריהוט ישן

כאשר נשבר ריהוט ישן, כואב הלב! לפעמים ישנו קשר לריהוט ארוך שנים, לפעמים אין זמן להתרוצץ ולחפש ריהוט חדש שיחליף את הישן, לפעמים הריהוט הישן יפה יותר מהחלופה המוצעת היום...

ריהות ישן - תיקון, חידש, חיזוק

לא כל נזק בריהוט ישן מחייב החלפה, והחלפה של ריהוט יכולה להיות יקרה מאוד או מסורבלת כרוכה בהובלה והרכבה וכמובן זמן... 058-433-1994

כמעט בכל דירה/בית ניתן למצוא פריטי ריהוט אשר בשל יחסם המיוחד של דייריו, אינם מוחלפים יחד עם שאר הרהיטים כאשר מבצעים קניה והחלפה של הרהיטים. למשל שני כיסאות ישנים ואהובים בפינת האוכל נשמרים לצד פינת האוכל החדשה שנרכשה. או… כורסת יחיד יפיפייה שעל אף שהחלפנו את פינת הישיבה אנו מעוניינים לשומרה, אך מצבה בכי רע. בחדר השינה ניצבת שידת רטרו נהדרת אשר אותות הזמן ניכרים בה והפורמייקה החלה להתקלף ממנה.
אין מניעה להחליף ישן בחדש אך אם אין ברצונכם להחליף את הריהוט הישן ואתם עושים זאת אך ורק כי מאסתם ב"סימני הגיל"....

אנו פה בשביל להחזיר לרהיט את צורתו המקורית ככל האפשר. הנדימן, עצ-בעות ידביק בעבורכם את הפורמיקה הישנה או יחליפה בחדשה. אנו נחזק ונתקן את הכסא האהוב עליכם במטבח או בפינת האוכל.

עצ-בעות ההנדימן שלכם לבית ולמשרד נייד: 058-433-1994

דוגמאות לריהוט שטופל על ידי עצ-בעות:

פנתה אלי לקוחה עם ספה פינתית ששייכת לסלון וחלקו של המושב נשבר באמצע הספה בת כ- 25 שנה וכבר עברה ריפוד פעם אחת בחייה ונראת לא רע יחסית לשנים שעברה, לכן הלקוחה לא הייתה מעוניינת להחליפה ושאלה לעצתי.לאחר ביקור בביתה ובחינת מצב הספה החלטתי כי ניתן לתקנה ולהציל את המצב במקום לזרוק אותה.פרקתי את חלקה התחתון של הספה ובניתי תמיכה נוספת מעץ במקום בו הספה כשלה (אחרי 25 שנים) סגרתי את הריפוד התחתון והספה חזרה לשימוש.הלקוחה הייתה מרוצה מאוד מהפתרון היצירתי ומרמת העבודה.אם אתם צריכים פתרון יצירתי בבית או במשרד שלכם, פנו אלינו ונחשוב אתכם יחד על פתרון יעיל ונוח לכם.

דוגמה נוספת:
לקוח אשר ארון הבגדים הישן והאהוב שלו החל נוטה הצידה משום שאחת הרגליים התעקמה לפני שנים במעבר הדירה האחרון. לאחר שהתיעצנו יחדיו, האפשרות הייתה להחליף את כל רגלי הארון או לבצע חיזוק. על פי בקשת הלקוח, ביצעתי תמיכה וחיזוק לרגל הארון והלקוח המרוצה ממשיך להשתמש בארון הבגדים שלו להנהתו כבר מעל 7 שנים.

רגע לפני שאתם פוסלים רהיט ישן מקולק לעצ-בעות ההנדימן שלכם לבית ולמשרד נייד: 058-433-1994