תיקון סלון | שירות תיקונים לספות וכורסאות סלון

שירות תיקונים מקצועי לספות סלון וכורסאות סלון - הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע תיקוני מבנה לספות וכורסאות. תיקון סלון על ידי חיזוק, שחזור או החלפת חלקי עץ או מתכת שבורים. טיפול ברצועות או קפיצים ותיקון או החלפה של מנגנונים בסלון ריקליינר

לבירור פרטים נוספים על תיקון סלון התקשרו אלינו 058-433-1994 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

עצ-בעות - תיקון סלון בבית הלקוח

מחפשים איש תחזוקה מיומן ומקצועי, אשר מגיע לבית הלקוח לתיקון ספות? מתמחה בביצוע חיזוקים, תיקונים יסודיים של ספות וכורסאות סלון רגילות וריקליינר? הנדימן עצ-בעות יגיע אליכם לתיקון סלון בביתכם ללא צורך בהובלה להעברה של הסלון לבית מלאכה.

אנו בהנדימן עצ-בעות מאמינים כי לא כל התרופפות או שבר בסלון מצדיק את החלפת הסלון. אנו מתמחים במתן פתרונות יצירתיים לתיקון הסלון שיאפשרו לכם להמשיך וליהנות ממנו עוד זמן רב.

דוגמאות לשברים ותקלות אופייניות המצריכות הזמנת שירות תיקון סלון

נדגיש כי חלק מהתקלות בסלון, מקורן בבלאי טבעי, כתוצאה משימוש ארוך שנים בסלון. חלקן נובע משימוש לא נכון, רשלני ולעיתים אפילו תוך כדי משחק של ילדים בסלון.

רגל של אחת מספות הסלון נשברה

סלון מרופד עם מסגרות ורגליים מעץ. תקלה אופיינית המתרחשת לעיתים מבלאי טבעי ולעיתים משבר פתאומי. הגורם יכול להיות לדוגמא גרירה של הספה לצורך ניקיון כאשר הרגל נתקעת כל פעם במדרגה זעירה על רצפת הסלון. אט אט הרגל תתרופף ואף עשויה ממש להישבר. התיקון כולל שחזור, חיזוק ובנייה מחדש של התושבת של הרגל. הרגל יכולה להישבר גם כתוצאה של קפיצות ילדים למשל או התיישבות פתאומית של מישהו עם משקל עודף.

יש להדגיש כי גם כאשר הרגלים של הסלון עשויות מתכת לעיתים הן מחוברות למסגרת עץ. רק הנדימן המיומן בביצוע גם עבודות מתכת גם עבודות עץ יוכל לתת מענה לתיקון השבר או התקלה.

משענת יד של הספה מתרופפת או נשברת

גם כאן במרבית המקרים משענת היד של הספה תהייה בבסיסה עשויה עץ והיא לעיתים מרופדת ולעיתים גלויה. כאשר משענת היד מרופדת פעמים רבות נוהגים גם לשבת עליה או לשכב ולהניח עליה את הראש. לעיתים קרובות לאחר שימוש ממושך משענת היד תתרופף תתנדנד ואף תשבר ממש. בין אם מדובר על משענת יד מעץ מרופדת או שהיא מעץ גלוי בשני המקרים יש צורך בשחזור וחיזוק החיבור של משענת היד למסגרת הספה. הדבר נכון גם כאשר מדובר בכורסת סלון תואמת.

תקלה במנגנון של סלון ריקליינר

במקרים רבים הסלון כולל ספות וכורסאות שבחלקן משלבת כורסת ריקליינר או חלק מהספה הוא ריקליינר. תיקון סלון במקרים אלה דורש ידע ומקצועיות בטיפול גם בחלקי המנגנון העשויים מתכת. בין אם מדובר במנגנון ריקליינר ידני ובין אם מדובר במנגנון ריקליינר מכני חשמלי. על מנת להתמודד עם תיקון סלון כזה יש צורך לעיתים לחזק חלקים רופפים, לשחזר וליצור חלקים שבורים על מנת שניתן יהיה להשיב את מנגנוני הריקליינר לפעולה תקינה.

גם בסלון ריקליינר התקלות עשויות להיות כתוצאה משימוש תקין רב שנים, או מפעולה חד פעמית לא תקינה. למשל הפעלת התנגדות גדולה מדי על משענת הרגליים. ילד שמתיישב על משענת הרגלים כשאחד ההורים נח עליה והמשענת מורמת. אם זה ילד קטן המשענת תעמוד בעומס. כשהילד כבד מדי, משענת רגליים תקרוס ויגרם שבר כלשהו במנגנון הרמה הרגליים. במרבית המקרים לתקלה כזאת תהייה השלכה על מנגנון הריקליינר כולו.

אלה הם רק דוגמאות לתקלות בסלון אשר ניתנות לתיקון. אנו בהנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע תיקון סלון הן של חלקי העץ והן של חלקי מתכת שלעיתים נסתרים מהעין.

לבירור פרטים נוספים על תיקון סלון התקשרו אלינו 058-433-1994 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי