תיקון כיסאות לגני ילדים לפי תקן ישראלי 709

הנדימן נגרות עצ-בעות מתמחים בתיקון כיסאות לגני ילדים והתאמתם לת"י 709 לשימוש תינוקות ופעוטות. לביצוע והתאמת כיסאות לרף 8.5 ס"מ על פי הנחיות משרד הכלכלה, במעון שלכם פנו להנדימן נגרות בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר באתר

לצפיה בסרטון הדגמה לחץ כאן

הנחיות לתקן ישראלי 709 התאמה ותיקון כיסאות לגני ילדים, ומעונות לפעוטות ותינוקות.

הנדימן נגרות עצ-בעות מתמחים בתיקון כיסאות לגני ילדים והתאמתם לת"י 709 והוראות משרד הכלכלה והתעשייה

הנדימן מבצעים את התאמת הכיסאות הקיימים בגן לדרישות ת"י 709 ומצמצמים את המרווח בין המשענת למושב מתחת לרף 8.5 ס"מ הנדרש על ידי משרד הכלכלה בהתאם להוראת מכון התקנים ויועצי הבטיחות. לייעוץ והכוונה ובדיקת התאמה לת"י 709 צרו עמנו קשר ואנו נבדוק את האפשרות לתיקון כיסאות הילדים בגן שלכם. צרו קשר עם עצ-בעות הנדימן נגרות בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר באתר.ת"י 709 התאמה ותיקון כיסאות לגני ילדים, ומעונות לפעוטות ותינוקות.

משרד הכלכלה והתעשייה הממונה על מעונות היום והמשפחתונים, מסתמך על ת"י 709 ומוציא הנחייה בעקבות בדיקות בטיחות, המתבצעות על ידי יועצי בטיחות מוסמכים, במוסדות חינוך. בהתייעצות עם מכון התקנים מתגבשת הנחייה חדשה מטעם מנהלת אגף מעונות יום ומשפחתונים אשר מגדירה מחדש את המרווח הבטיחותי המקסימלי שאמור להיות בכיסאות ילדים בין פלטת המושב ופלטת המשענת.

על פי ההנחיה שהופצה באפריל 2016 המרווח המרבי לא יעלה על 8.5 ס"מ שאם לא כן קיימת סכנה ל"היתקעות" ראש הפעוט וחנק כתוצאה מכך.

בדיקות הבטיחות התקופתיות, מגלות שבמרבית המשפחתונים והגנים, בהם ישנו עירוב גילים, מצויים כיסאות אשר אינם עומדים בדרישה כפי שפורטה על ידי משרד הכלכלה ומשכך יש להיערך ולבצע תיקון כיסאות לגני ילדים אלה על ידי התאמה והגדלה של לוח המשענת ועל ידי כך צמצום הרווח הקיים למידות הרצויות.

החלפת כיסאות או תיקון כיסאות לגני ילדים בהתאם לדרישת ת"י 709

אין צורך לפסול את כל כיסאות הגן ללא קשר למצבם (גם אם הם חדשים יחסית), ולהחליפם על ידי רכישת כיסאות חדשים העומדים בדרישות התקינה החדשים. צעד זה כרוך בהוצאה גדולה ומיותרת ולעתים בשל גובה ההוצאה הנדרשת מסכנים מפעילי המעון את הילדים וממשיכים להשתמש בכיסאות הקיימים כפי שהם.

לחלופין אנו בעצ-בעות הנדימן נגרות, מציעים לכם להיערך ולבצע התאמה בכיסאות הקיימים כך שיעמדו בדרישות כל תקני הבטיחות.

תיקון כיסאות לגני ילדים הנה אחת ממגוון עבודות הנגרות בהן מתמחה הנדימן נגרות.

כפי שניתן לראות בסרטון המצורף בו נקראנו לבצע תיקון כיסאות לגני ילדים באזור המרכז במעון שנערך בהתאם להוראות בדיקות הבטיחות. הסרטון מראה כיצד בהיערכות נכונה, אנו מבצעים התאמה לתקן הנדרש על ידי החלפה של משענות הכיסא של כל כיסאות הגן.

ראוי לציון שהתקן החדש מתייחס לכיסאות המצויים בהישג ידם של פעוטות בטווח הגילאים 12 - 30 חודשים כך שכמעט כל משפחתון ומעון מעורבי גילאים אמור לעבור בדיקת בטיחות ולהתאים את הכיסאות להוראה החדשה.

הנדימן נגרות עצ-בעות מתמחים בתיקון כיסאות לגני ילדים והתאמתם לת"י 709 לשימוש תינוקות ופעוטות. אנו מבצעים את התאמת הכיסאות הקיימים בגן לדרישות ת"י 709 ומצמצמים את המרווח בין המשענת למושב מתחת לרף 8.5 ס"מ הנדרש על ידי משרד הכלכלה בהתאם להוראת מכון התקנים ויועצי הבטיחות. לייעוץ והכוונה ובדיקת התאמה לת"י 709 צרו עמנו קשר ואנו נבדוק את האפשרות לתיקון כיסאות הילדים בגן שלכם. צרו קשר עם עצ-בעות הנדימן נגרות בטלפון - 058-433-1994 או דרך צור קשר באתר.