תיקון דלתות ברזל, תיקון משקוף ברזל

תיקון דלתות ברזל, תיקון משקוף ברזל, לא חייבים להחליף דלת שאינה נסגרת או ננעלת. אם משקוף המתכת התעקם ולא ניתן לסגור את הדלת. צרו קשר מידי עם עצ-בעות, ההנדימן שלכם לביצוע שיפוץ ותיקון משקופים ודלתות ברזל מכל הסוגים - טלפון-058-4331994. נשמח לעמוד לשירותכם.

תיקון דלתות ברזל, תיקון משקוף, כאשר אנו מעדיפים להמנע מהחלפה ורכישת משקוף ודלת חדשים

הנדימן - עצ-בעות, מתמחים בביצוע שיפוצים ותיקון דלתות ברזל ותיקון משקופי ברזל שבשל עיוותים או תזוזות לא ניתן לסגור את הדלת או לנעול אותה. אנו נבצע תיקון משולב של הדלת המשקוף ואם יש צורך גם של קיר הבטון שבו מותקנת הדלת. נציג עצ-בעות יגיע אליכם לבדיקה והערכה של אפשרויות התיקון העומדות בפניכם.

לשירות אדיב אמין ומקצועי פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994, או דרך צור קשר.

השימוש בדלתות ברזל ומשקופי ברזל נפוץ ביותר כיום. הסיבות לכך מגוונות. אחת בסיבות הינה ביטחון. השימוש בדלת ברזל ובמשקוף ברזל מהווה אתגר משמעותי יותר בדרכם של אורחים לא קרויים וכן דלתות אלה לרוב יהיו חסינות אש ועמידות באופן משמעותי ביותר בפני פגעי מזג האוויר שבמידה וקיימת חשיפה ישירה אליו ייתכן ונוכל להימנע מתיקון דלתות ברזל או תיקון משקופי ברזל.

כיום נעשה שימוש הן בדלתות ברזל והן במשקופי ברזל בסביבת מגורים כדלתות פנים וכן במבני משרדים בדלתות כניסה ראשיות למשרד וגם בדלתות פנים.

תיקון דלתות ברזל, תיקון משקופי ברזל - העמידות וחוזקה של הדלת והמשקוף כאתגר בשלבי התיקון

דלתות הברזל עמידות הרבה יותר הן מפגיעות מכניות והן מבלאי כתוצאה משימוש. משקוף הברזל יהיה לרוב מעוגן לבטון הפתח במבנה או למסגרת קונסטרוקצית המתכת של המבנה. במקרה של פגיעה מכנית במשקוף ותזוזתו ממקומו או עיוותו של המשקוף תיקון משקוף ברזל מהווה אתגר מקצועי שיש להיערך לתיקונו במספר שלבים.

במידה ואנו מדברים על פגיעה בדלת אם על ידי פגיעה מכנית חיצונית בלאי משימוש או קורזייה (אכול) וחלודה שמעכלת חלקים מהדלת. תיקון דלתות ברזל  בכל אחד ממקרים אלה דורש תכנון וידע במספר תחומים. ניתן בקלות להחליף דלתות ברזל מקולקלות או משקוף ברזל מקולקל אולם יש באפשרותכם להימנע הן מהוצאה כספית גדולה והן מאי נוחות ממושכת הכרוכה בצעד זה.

פנו אלינו בעצ-בעות, בעלי המקצוע שלנו מיומנים ומנוסים בתיקון דלתות ברזל ותיקון משקופי ברזל שהתעוותו והגיע למצב שלא ניתן לנעול אותם ואפילו לא לסגור את הדלת. הנדימן עצ-בעות מיומנים הן בעבודות תיקון הכוללות ריתוך מתכת מכל הסוגים לשם החלפת חלק מהמשקוף, שינוי מיקום או ניתוק מהמיקום וקיבוע מחודש, של המשקוף, כחלק הכרחי מהליך של תיקון דלתות ברזל, ללא קשר לסוג הדלת, חיצונית פנימית דלת תעשייתית של מחסן או דלת מבנה מגורים. אנו מבצעים גם החלפת ידיות, החלפת מנעולים ותוספת של מנעולי תליה כחלק מתיקון דלתות ברזל ובלבד שבסופו של מהלך התיקון יתאפשר לכם לסגור את הדלת ואף לנעול אותה בהתאם לצורכיכם.

לתיקון דלתות ברזל ותיקון משקוף ברזל מכל הסוגים פנו אלינו כאשר התקלה עדיין קטנה ואנו נמנע מכם הוצאה גדולה.

לשירות אדיב אמין ומקצועי פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994, או דרך צור קשר.