תיקון דלתות לבית ולמשרד, החלפת ידיות, תיקון צירים ועוד

הנדימן עצ-בעות מתמחים בתיקון דלתות

 אנו מבצעים התקנת צירים לדלת ותיקון צירים. קיצור דלת, החלפת ידית לדלת, כיוון דלת, דלת חורקת וכו`. בכל מקרה שהדלת שלכם אינה פועלת כראוי אל תחכו. המשך שימוש מחריף את הבעיה. להזמנת שירות תיקון דלתות פנו אלינו בטלפון: 058-4331994.

תיקון דלתות מקצועי על ידי הנדימן עצ-בעות

אנו מספקים שירות תיקון דלתות פנימיות וחיצוניות לבית ולמשרד. ביצוע כיוון דלתות, החלפת צירים ידיות ומנעולים לדלתות שאינן פועלות כראוי. אנו מתמחים במתן מענה ותיקון יסודי לכל תקלה בדלתות. כמו כן הנדימן עצ-בעות מספקים לכם טיפול מונע בדלתות על ידי כיוון ואיזון הדלת והמשקוף. להזמנת תיקון דלתות בבית ובמשרד, להזמנות שירות תיקוני דלתות פנו אלינו לטלפון: 058-433-1994 נשמח לעמוד לשירותכם

 

תיקון דלתות או החלפת דלתות?

אנו בהנדימן בעצ-בעות מאמינים שניתן למצוא פתרונות יצירתיים גם כאשר לפנינו תיקון דלתות מורכב. אנו מתמחים באיתור הפתרון הטוב ביותר עבורכם על מנת שתוכלו לחזור ולהשתמש בדלת שלכם ללא צורך בהחלפתה לדלת חדשה.

בין אם יש צורך בהחלפת ידית לדלת, החלפת צירים לדלת שנתלשו ציריה או לחלופין הדלת בביתכם נוגעת ברצפה ומשמיעה חריקה טורדנית בכל פעם שמשתמשים בה. אם יש צורך לקצר את הדלת או לכוון את הדלת, מנגנון הנעילה או המשקוף. אנו נבצע את התיקון ונצביע על דרכי שימוש מומלצות וטיפול מונע לעתיד על מנת למנוע קלקולים נוספים ותקלות.

אנו מאמינים כי לא חייבים להחליף את הדלת, ניתן לתקנה. אך אם בחרתם להחליף דלת נשמח להחליף את הדלת עבורכם

תקלות אופייניות בדלתות אשר מחייבות תיקון דלתות בהקדם הפשרי

דלת חורקת

זאת היא תקלה נפוצה ביותר אשר יכולים להיות לה גורמים רבים החל בשיבושים בציר עצמו וכלה בשינויי כיוון של הדלת, שינויי גובה של הרצפה וגורמים רבים נוספים. הנדימן עצ-בעות מתמחים באיתור הגורם לכך שדלת חורקת וטיפול בבעיה, תוך הפעלת מינימום משאבים על מנת לצמצם את משך הטיפול, עלות ואי הנחות ללקוח.

לצד זאת ראוי לזכור שאנו מטפלים בכל דלת חורקת באופן יסודי ולא מסתפקים בטיפול קוסמטי בלבד שזמן קצר לאחריו תחזור התופעה להטריד את בני הבית ויהיה צורך בטיפול חוזר.

בדלתות ישנות היה צורך לשמן את צירי הדלתות או לרסס אותם בחומר דוחה חלודה ואבק. בייצור של דלתות חדשות יותר, מותקן ציר פייפ. צירים אלה נוטים להתרופף ואף עלולים לגרור חריקות דלת בציר עצמו או בחיכוך ברצפה.

צירי ספר איכותיים חדשים יותר בהם נעשה שימוש בדלתות איכות. מצוידים בטבעות סיליקון שאמורות למנוע את חריקות הדלת והחיכוך בין חלקי הציר. אולם גם צירים אלה כאשר הם מתיישנים עשויים להשמיע קולות חריקה. ניתן לטיפול על ידי ריסוס בחומר מונע חיכוך או להחליפם.

במרבית המקרים אנו ממליצים לבצע החלפת צירים לדלת. איזון וייצוב הדלת מחדש למשקוף יכול למנוע הישנות התקלה וגרימת תקלות משנה כגון נזק לרצפה או שיבושים בפעולת הידית.

התקנת צירים לדלת - תיקון צירים לדלת

התקנת צירים לדלתהתקנת צירים לדלת היא המענה לתקלה נפוצה ביותר. לעיתים אם לא מבצעים את תיקון הדלתות בזמן, אזי מתחילה פעולת שרשרת של החרפה ביכולת השימוש בדלת (פתיחה, סגירה, נעילה) עד להשבתה המוחלטת או תלישה מציריה של הדלת. כמו תקלות רבות אחרות. המשך שימוש בדלת תקולה יכול להחמיר ולהעמיק את התקלה באופן משמעותי ולהעצים את הנזק.

תקלה זאת נפוצה בשל השימוש אשר נעשה בצירי פייפ, הן בדלתות פנים והן להתקנת דלתות חוץ. ציר פייפ פשוט יותר להתקנה עבור יצרני הדלתות אך יש לו נטייה להתרופף ואז הדלת יוצאת מכיוון. חשוב לציין כי זהו בלאי טבעי. במרבית המקרים יש צורך התקנת צירים לדלת. ציר ספר במקום ציר פייפ. ויפה שעה אחת קודם.

הנזק המצטבר של אי תיקון דלתות במקרה זה הוא שקיעה של הדלת בצד הרחוק מהקיר וכתוצאה מכך חיכוך עם הרצפה. במקרה הטוב מתרחש רעש טורדני בעת הסגירה והפתיחה. במקרים חמורים יותר ובעיקר כאשר הרצפה היא פרקט, שטיח או לינולאום. מתחיל להיווצר סימן חיכוך ושריטה על הרצפה. זהו לעיתים נזק שעלות התיקון שלו גבוהה ביותר (תיקון קריעה של השטיח או לינולאום, פציעה של לוחות הרצפה).

גם במקרה זה אנו ממליצים לכם שלא להמתין להופעת נזק מצטבר ולפנות אלינו בהקדם. צרו עמנו קשר לייעוץ, הצעות מחיר והזמנת תיקון דלתות לבית ולמשרד, פנו לטלפון: 058-433-1994 נשמח לעמוד לשירותכם.

קיצור דלת

קיצור דלתקיצור דלת עץ אינו בהכרח תוצאה של תקלה. לעיתים קיצור דלת הוא הפתרון המועדף כשיש תקלה בדלת והיא שוקעת. במקום להחליף צירים כאשר אלה מתרופפים ניתן לקצר את הדלת אולם אין בתיקון זה כדי לפתור את הבעיה היסודית. מקרים נוספים בהם יש לבצע קיצור דלת יזום הוא כאשר קיים הפרש גבהים בין גובה הרצפה המקורי של הדלת כתוצאה מתנועה של הרצפה או המשקוף. מצב אופייני לבתים ישנים בעיקר צמודי קרקע.

קיצור דלת כאשר מתקינים פרקט

הצורך בקיצור דלת מתעורר במקרים רבים כאשר מחדשים את חיפוי הרצפה בחלק מהבית או בכולו. כאשר מתקינים פרקט במקרים רבים מתקיני הפרקט יציעו לכם לקצר את הדלת אול ם יש לדעת כי אם קיצור דלת לא מתבצע כהלכה יש סיכוי סביר שתהליך זה יפגע בחוזקה של הדלת וזאת בשל העובדה כי מרבית דלתות הפנים הם חלולות. לכם מומלץ שאת קיצור הדלת יבצע בעל מקצוע מיומן שידאג שהדלת לא תפגע.

קיצור דלת כאשר מתקינים שטיח מקיר לקיר

במרבית המקרים קיים רווח בין הדלת לבסיס הרצפה בתוך הבית ולכן כאשר מחדשים את חיפוי השטיח עלול להיווצר מצב בו השטיח החדש גבוה במעט מהשטיח הקודם. כאשר הדלת מורכבת לאחר התקנת השטיח החדש ניתן להשתמש בה והיא פועלת כהלכה אולם לא בהכרח לאורך זמן. תקלה אופיינית היא שעדיין קיים חיכוך בין הדלת לשטיח החדש שעלול לפגוע הן בדלת והן בשטיח.

גם במקרה זה המשך שימוש יחריף את הבעיה. מצב זה יכול אף לגרום להתרופפות צירים והפעלת כוח רב מדי על ידית הדלת לצורך פתיחה וסגירה. הפעלת כוח מוגזם עלול לפגוע במנגנון הנעילה של הדלת ואף פעולת פתיחה וסגירה.

חשוב לציין כי תיקון דלתות כניסה הינו מורכב קצת יותר. קיצור דלת כניסה ניתן לביצוע בהתאם לחומר ממנו עשוייה הדלת.

צרו עם הנדימן עצ-בעות קשר לייעוץ, והצעות לקיצור דלת במחיר הוגן והזמנת תיקון דלתות לבית ולמשרד פנו לטלפון: 058-433-1994 נשמח לעמוד לשירותכם.

החלפת ידית לדלת

יש להבחין בין שני מצבים בהם בוחרים החלפת ידית לדלת. הראשון הוא מקרה יזום כאשר בני הבית בוחרים להחליף את ידית הדלת בשל שיפוץ, שינוי בטעם או רצון להתחדשות אך לא בשל תקלה בידית הדלת. המקרה הנפוץ השני הוא כאשר ישנה תקלה בידית הדלת הן כתוצאה מבלאי טבעי משימוש ממושך, של מנגנון הידית עצמו, או תקלות מסיבות עקיפות. כגון הפעלת כוח בלתי סביר על ידית הדלת לפתיחה, סגירה או נעילה של הדלת. כאשר הדלת יצאה מכיוון או כאשר גורם כלשהו מונע את הפתיחה והסגירה התקינים.

החלפת ידית לדלתיש להבחין בין החלפת ידית לדלת כניסה לבין החלפת ידית לדלת פנימית. הנדימן עצ-בעות מציעים לכם החלפת ידית לדלת פנימית וכניסה. בין אם אתם מעוניינים להחליף את הידית בלבד או את מנגנון הנעילה כולו אנו מתחייבים למצוא את הפתרון המיטבי עבורכם.

החלפת מנגנון דלת כניסה הינו קצת מורכב יותר ולעיתים לא ניתן להחליף רק את הידית ויש להחליף גם צילינדר ואת כל מנגנון הנעילה.

החלפת ידית לדלת פנים, גם היא עשוייה להיות מורכבת. במקרים רבים דלתות הפנים של היום מגיעות ללקוח עם מנגנוני סגירה (ידיות ומנעולים) מובנים אשר מותקנים אצל יצרני הדלתות. החלפת ידיות לדלתות אלה קצת יותר מורכב ודורש לעיתים ביצוע התאמות ושינויים. כאשר מדובר בהחלפת ידיות לדלת כולל המנגנון גם אז יש לבצע התאמות. אנו בהנדימן עצ-בעות ערוכים לביצוע כל השינויים הנדרשים בלתות מורכבות ודלתות פשוטות. כאחד.

נדגיש גם כאן כי כאשר הידית של דלת רופפת ולעיתים אף אינה מגיבה לתנועת הפתיחה והסגירה באופן המיטבי מדובר בנזק מצטבר. אנו ממליצים להזמין הנדימן המתמחה בתיקון דלתות והחלפת ידיות לדלתות, על מנת שיוכל בטיפול מוקדם, למנוע לעיתים, את הצורך בהחלפת כל המנגנון ואולי אפילו ימנע את הצורך בהחלפת הידית.

זיכרו! המשך שימוש בידית לא תקינה מחריף ומעמיק את הבעיה אנו הנדימן עצ-בעות מתמחים בתיקון דלתות ונשמח לסייע לכם להימנע מהוצאות מיותרות.

כיוון דלת

הסיבות ליציאת הדלת מכיון מגוונות ביותר. בבתים ישנים יש תנועה של המבנה שיכולה להזיז לשנות את מיקום הדלת ביחס למשקוף והרצפה.

לעתים הצירים מתרופפים ואפילו המשקוף יכול לזוז. בכל מקרה כאשר הדלת אינה מכוונת כהלכה התוצאה היא שכאשר פותחים וסוגרים את הדלת התנועה אינה חלקה. לעיתים אפילו לא ניתן לסגור את הדלת עד הוסף או שהיא נתקעת ולא ניתן לפתוח אותה.

אם הדלת שוקעת אזי היא מתחילה להתחכך ברצפה. תהליך זה יוצר נזק עקיף ולעיתים בלתי הפיך. לא תמיד ניתן לכוון את הדלת. לעיתים הפתרון הוא התקנת צירים לדלת או חיבורה של הדלת מחדש למשקוף עם צירים חדשים. קיצור דלת גם היא אפשרית במקרים מסוימים.

יש לציין כי במקרה של דלתות כניסה קורה לעיתים שמתרחשת תזוזה של החלק החיצוני או החלפת חיפוי ואז יש לבצע התאמות בדלת.

הנדימן עצ-בעות מתמחים בתיקון דלתות. אנו מבצעים התקנת צירים לדלת ותיקון צירים. קיצור דלת, החלפת ידית לדלת, כיוון דלת, דלת חורקת וכו`. בכל מקרה שהדלת שלכם אינה פועלת כראוי אל תחכו. המשך שימוש מחריף את הבעייה. להזמנת תיקון דלתות פנו אלינו לטלפון: 058-433-1994 נשמח לעמוד לשירותכם.