תיקון ציר דלת עץ, תיקון דלת הזזה מעץ

תיקון דלתות עץ תיקון ציר דלת עץ

הנדימן, עצ-בעות מתמחה בטיפול בכל סוגי התקלות ותיקון דלתות עץ מכל הסוגים. בכל מקרה שיש לכם צורך בתיקון דלתות עץ בביתכם פנו אלינו ואנו נבחן את מצב הדלת ונגיש לכם הצעה לתיקון דלתות עץ בביתכם בדרך המהירה ביותר. לשירות מהיר ואדיב פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994. נשמח לעמוד לרשותכם

תיקון דלתות עץ

תיקון ציר דלת עץ - תיקון דלת הזזה מעץ

ניתן להבחין בשני סוגים עיקריים של דלתות עץ. דלתות כנף הנסובות על צירים ודלתות הזזה מעץ. לכל סוג של דלת מכניקה שונה של תפעול. בעוד שדלת עץ רגילה (כנף) תהייה לרוב מחוברת בצירים למשקוף הדלת, הרי שתיקון דלת הזזה מעץ דורש בדיקת המסילה העליונה או התחתונה ואיתור תקלה אפשרית במתלה של הדלת או במסילה, שכן, אחד המאפיינים של קלקול בדלת כזאת דורש תיקון ציר דלת עץ או תיקון שנובע מתקלה במכלול המנעול והידית.

כאמור קיים שוני מובנה בין סוגי דלתות אלה ולכן הטיפול שונה אולם בעל מקצוע מיומן יוכל לבצע הן תיקון ציר דלת עץ והן תיקון דלת הזזה מעץ ביעילות רבה ולהחזירן לפעילות תקינה.

זקוקים לשירות תיקון ציר דלת עץ או שירות תיקון דלת הזז מעץ? התקשרו עכשיו להנדימן עצ-בעות בטלפון 058-433-1994, ונשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

תיקון ציר דלת עץ - דלת כנף

דלת כנף מעץ מלא תהייה מותקנת ברוב המקרים על שני צירים, כאשר מדובר בדלת פנימית,  ועל שלושה צירים ויותר, כאשר מדובר בדלת כניסה מעץ כבדה במיוחד. במקרים רבים מתעוררות תקלות הקשורות למכלול הסגירה של הדלת כלומר הידית ומנגנון הנעילה. תקלות אלה ניתנות לפתרון על ידי החלפת המכלול כולו או רק חלקו (למשל רק הידיות). אולם כאשר מסיבות שונות אחיזתו של אחד מצירי הדלת מתערערת במשקוף או בדלת, אז עולה הצורך המיידי לבצע תיקון ציר דלת עץ שאם לא כן הדבר עלול למנוע את האפשרות לסגירת הדלת כהלכה. נוסף על כך, הימנעות מתיקון ציר דלת עץ בזמן יגרור הישנות התקלה גם בצירים הנוספים של הדלת עד לסכנת היתלשות הדלת ממקומה.

הסיבות האפשריות לתקלה בציר דלת כנף יכולות להיות רבות. למשל, כתוצאה מהתרופפות הברגים בציר הדלת, תזוזות במשקוף שהוציאו את הדלת מאיזון או הפעלת לחץ על הדלת בצורה חריגה בכיוונים מנוגדים כך שנגרמת תזוזה במיקומי הציר על הדלת או המשקוף. אחד הסימנים לצורך בתיקון ציר דלת עץ הנו כאשר הדלת בהדרגה או במפתיע אינה נסגרת למקומה בדיוק הראוי.

בכל מקרה מעין זה מומלץ ליצור עמנו קשר בהקדם על מנת להימנע מהחרפת התקלה. פנו אלינו בטלפון - 058-433-1994 ונשמח לעמוד לרשותכם.

תיקון דלת הזזה מעץ - כאשר הדלת יורדת מהמסילה…

הסיבות לתקלות בדלתות הזזה מעץ מגוונות ותלויות במידה רבה באופי מנגנון ההזזה והנעילה שלהן. לעתים, כל שנדרש על מנת לבצע תיקון דלת הזזה מעץ הוא לוודא שהמסילה אינה עמוסה בלכלוך ואולי לרסס מעט חומר דוחה חלודה ואבק על הגלגלים הנושאים. זאת כמובן אם אינכם מחכים זמן רב מדי לפני שאתם מודיעים לנו על התקלה. גם בדלת הזזה, לרוב, מדובר בהפרעה כלשהי במסילה העליונה או התחתונה של הדלת, אשר גורמת לשיבוש בתנועת הדלת, שמחמיר עם הזמן עד למצב שבו הגלגלים מתגלגלים בכבדות ובחיכוך רב על המסילה. יש להדגיש כי הפעלת הלחץ לסגירה או פתיחת הדלת יגרום ליציאת הדלת ממסלולה ולעתים לתקיעתה המוחלטת כך שלא ניתן עוד להסיעה על מסלולה ולסוגרה כראוי.

כמובן שההמלצה הינה שבכל אחד מהמצבים הנ"ל יש לטפל בדלת גם כאשר עדיין ניתן להזיזה ולהביאה בלחץ לנעילה. זאת כיוון שהימנעות מתיקון דלת הזזה מעץ בשלב מוקדם תגרור הוצאות מיותרות בהמשך כאשר המשך שימוש בדלת תקולה תגרור החמרה עד כדי היעקרות הדלת מממסילתה, ואז תיוותרו זמנית ללא דלת.

פנו אלינו בעצ-בעות לשירות מהיר ואדיב טלפון - 058-433-1994. נשמח לעמוד לרשותכם