תוספת שער ברזל או עץ לגדר

עצ-בעות ייצור שערים בכל הגדלים ובכל הסוגים בהתאמה אישית לדרישות ולצורכי הלקוח, אנו נגיע נייעץ ונבנה עבורכם את השער הטוב ביותר עבורכם, לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור.

עצ-בעות מתמחים בתכנון, ייצור ושיפוץ שערים.

מומחים בפתיחת גדרות והתקנת שער ברזל

אנו נוהגים לשים גדרות רבים לצורך בטיחות, החל מגדרות במרפסות, בחצרות, בין מתחמים ועוד, לעיתים עולה הצורך לפרוץ את הגדר לצורך מעבר או שימוש בשטח שלא היה בשימוש עד כה ולצורך כך יש צורך להוסיף שער, עצ-בעות מתמחים בתכנון, ייצור והתקנת שערים, גם כאשר יש צורך "לפתוח" גדר וגם כאשר יש פתח קיים ייעודי לשער.

לפרטים נוספים ולהצעות מחיר, לייצור או לשיפוץ שערים צרו עמנו קשר בטלפון: 058-433-1994

תיקוני מסגרות ושיפוץ שערים

בנוסף להתקנת שערים עצ-בעות גם מספקים שירות של תיקוני מסגרות לשערים ושיפוץ שערים, צירים, צבע, ידיות ועוד, אם אתם צריכים שער חדש או לשפץ שער קיים צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

שער כניסה לבניין

שער כניסה לבניין משמש למניעת כניסה של זרים לשטח הבניין, בדרך כלל יהיה ללא מנעול, יהיה נמוך ומשמש בעיקר תיחום לוגי להפרדה בין רשות הציבור לרשות הפרט, בניינים רבים מתוכננים ללא שער כניסה, אם אתם מעוניינים להתקין שער כניסה לבניין הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לשער איכותי בסגנון ובקו העיצוב של הבניין, התופעה נפוצה מאוד בעיקר בבניינים הצמודים למוסדות, גנים ציבורים וכדומה.

ניתן להתאים את השער לדרישות הדיירים, גובה, מנעול, מחזיר דלת, חומרים, עיצוב ועוד.

שער כניסה לבית פרטי

שער כניסה לבית פרטי יהיה בד"כ בגובה 1.5-1.8 מטר, יכלול מפתח או קוד כניסה וישמש חציצה מוחלטת בין רשות הציבור לרשות הפרט.

שער לנישת פח הזבל

בעקבות סגירת החצרות עם מנעולים, "עובדי הזבל" לא יכולים להיכנס לאסוף את הפחים, לכן בבתים פרטים רבים בונים בגדר (בד"כ מאבן) נישה לפח הזבל, אם אתם מעוניינים בשער לנישה זו, או לשפץ שער קיים צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

לפרטים נוספים ולהצעות מחיר, לייצור או לשיפוץ שערים

צרו עמנו קשר בטלפון: 058-433-1994

אנו נתאים לכם שער ברזל או שער עץ לפי בחירתכם ונשלב בגדר קיימת או כשער בפתח קיים.