שיפוץ מטבח

עופר עצ-בעות מבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ מטבח, תיקון ארונות מטבח, תיקון מגירות, עבודות פרזול, ותוספות לפי בקשת הלקוח. התקשרו עכשיו לעופר עצ-בעות בטלפון 058-433-1994, ואנו נדאג להחזיר את הפונקציונליות למטבח שלכם.

עצ-בעות שיפוץ מטבח - 058-4331994

המטבח הוא אחד האזורים החשובים והעמוסים בבית או במשרד השימוש בו הוא יומיומי רציף ועל ועל ידי רוב בני הבית או המשרד. הארונות, והמגירות נפתחות בתדירות גבוהה, המים זורמים כמעט תדיר בברז, והשימוש בידיות הינו דבר שבשגרה כחלק מהשימוש הרגיל במטבח. מהיותו אחד החללים החשובים ברחבי הבית או המשרד, כאשר ישנה תקלה עלינו לבצע שיפוץ מטבח באופן מיידי וללא דיחוי על מנת לאפשר את המשך השימוש בו.

גם אם כל פעולותינו כאשר אנו נמצאים במטבח הנן פעולות טבעיות, ונכונות ומתאימות לאופי ההתקנים השונים בארון המטבח, עדיין, השימוש הממושך והיומיומי גורם אט אט לבלאי. הצירים בארונות לא חזקים כמו שהיו, חלקם משתחררים, מתרופפים או אפילו מתפרקים, המגירות מתחילות להיתקע ולא נפתחות ונסגרות בצורה חלקה. ידיות דלתות ארונות המטבח מתחילות להתרופף, ואחיזתן בחזיתות המגירה או הארון לא איתן. נוסף על כל זה האיטום בשיש הוא לא מה שהיה ומים כידוע יזרמו לאן שכוח המשיכה ייקח אותם. הבלאי במטבח הופך את המטבח אט אט, לפחות פונקציונלי, מעיק, והופך את החוויה במטבח ללא נעימה כלל ועיקר ובמקרים מסוימים ממש מאתגרת.


כאן הזמן להחליט האם ניתן לבצע שיפוץ מטבח או שעליכם לפנות לרכישת מטבח חדש, הוצאה גבוהה, ללא בהכרח מחויבת המציאות. כיום ניתן לפנות לאפיק של שיפוץ מטבח המאפשר לנו להמשיך וליהנות מהמטבח אליו התרגלנו.

חברת עופר עצ-בעות 058-433-1994 מציעה שירות הנדימן אשר מבצע את כל סוגי העבודות של שיפוץ מטבח והחזרתו לפעילות ופונקציונלית מלאה, והדגש הוא על אמינות, יושר, הגינות ומקצועיות.


טיפ למתלבטים לגבי שיפוץ מטבח

הרבה אנשים נוטים לחשוב שאם ציר נשבר או התפרק מהדלת, יש צורך בהחלפת הדלת. הדבר אינו כך, ויש פתרונות חלופיים וזולים יותר. במקרה כזה אנו נבחן את טיב הציר, ונחליפהו במידת הצורך. אם החור הייעודי הקיים לציר אינו שמיש עוד, אנו נקדח חור חדש לציר, נתקין אותו מחדש, ונכוון את הדלת עד לסגירה ופתיחה חלקה של דלת הארון.

נוסף לתיקון ארונות מטבח, נכלל בשיפוץ מטבח של עופר עצ-בעות הנדימן, תיקון מגירות, והבאתן למצב שיחליקו על המסילה בצורה חלקה ושקטה, מבלי להפעיל כוח מיותר.

 

כחלק מהליך השיפוץ מטבח נבצע עבורכם איטום מחדש של השיש, לאחר שהאיטום הנוכחי התפרק מעט, ודורש איטום מחדש. עניין חשוב במיוחד באזורים הקרובים לברז. המים לא מרחמים על העץ ובטווח הארוך עלולים לחלחל לא רק אל העץ, אלא גם אל הקיר.

אנו מבצעים גם עבודות פרזול מטבח שונות, התקנה מחדש של ידיות שאחיזתן התרופפה, וחיזוק הידיות לפתיחה וסגירה חלקה.

חשוב לציין שבשירות שיפוץ מטבח שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנו מבצעים גם תוספות של רכיבי מטבח, כגון תוספת ארונות מטבח, תוספות של מדפים וכדומה. מתאים מאוד למטבחים קטנים, שזקוקים למקומות אחסון נוספים מעבר לקיים.

לפרטים אודות עופר עצ-בעות הנדימן, ולהזמנת שירות שיפוץ מטבח, נשמח אם תצרו אתנו קשר בטלפון 058-433-1994, או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected], ונחזור אליכם בהקדם.