עבודות נגרות קטנות | נגרות תיקונים

עבודות נגרות קטנות - הנדימן עצ-בעות מתמחים בביצוע תיקונים בבית, במשרד, בבית העסק, בגני ילדים וכו`. אנו מבצעים עבודות נגרות קטנות לתיקון או שדרוג הקיים, יצירת שינויים, החלפה, או התאמה של מפרטים ורהיטי עץ וכו`.

התקשרו: 058-433-1994. או פנו דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

נגרות תיקונים - עבודות נגרות קטנות בהתאמה אישית

אנו בהנדימן עצ-בעות, מאמינים כי בעזרת עבודות נגרות קטנות, ניתן למנוע הוצאות גדולות לא מתוכננות.
אנו מתמחים בנגרות תיקונים יצירתית מותאמת ללקוח. המומחיות שלנו בתיקוני נגרות מאפשרת לנו לבצע תיקונים, התאמות, שינויים ותוספות של מפרטים עשויים עץ.

הניסיון הרב שצברנו כל התחומים של שירותי הנדימן, מאפשרים לנו לספק לכם פתרונות וביצוע תיקונים והתאמות גם כשיש צורך בידע ובניסיון בעבודה עם חומרים נוספים לדוגמא: מתכת, גבס, פרזול ושרברבות. שירותי הנדימן עצ-בעות מציעים לכם פתרונות, תיקונים ועבודות נגרות קטנות גם כאשר לתיקון מתלווה טיפול בחומרים נוספים.

לבירור פרטים נוספים על תיקוני נגרות קטנים התקשרו: 058-433-1994. או פנו דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם

עבודות נגרות קטנות לחיסכון גדול

נדגיש כי אלו רק דוגמאות לעבודות נגרות אשר מבוצעות על ידי הנדימן עצ-בעות. בכל מקרה של תקלה, שבר או צורך בביצוע התאמות, החלפה או שדרוג הדורש ידע וניסיון בעבודות נגרות קטנות פנו אלינו. הניסיון שלנו מראה כי על מנת לערוך תיקוני נגרות קטנים יש צורך בפתרונות יצירתיים ומקוריים שיתאימו לכל מקרה ומקרה.

נגרות תיקונים ועבודות נגרות קטנות לשמירת הקיים
הגבהה או קיצור של דלתות או רהיטי עץ

לעיתים יש צורך בביצוע התאמות על מנת להמשיך ולהשתמש בריהוט קיים.

אחת מעבודות הנגרות הקטנות שאנו גאים בהן היא יצירת תוספות להגבהת מיטת עץ איכותית, לאדם אשר בשל גילו מתקשה להמשיך ולהשתמש במיטתו. במקרה זה יצרנו הגבהה מותאמת למיטה, ולאחר ההתקנה ניתן היה להמשיך ולהשתמש במיטה.

דוגמא נוספת הפוכה היא קיצור דלת - לאחר התקנת פרקט היה צורך בקיצור הדלת. כאשר מקצרים דלת פנימית לא מספיק רק להשתמש במסור ולקצר. במקרים רבים נדרש ידע בעבודות נגרות קטנות על מנת לבצע חיזוק והשלמה של החלק התחתון של הדלת.

גם קיצור רגליים של שולחן ילדים - הוא דוגמא טובה. במקרים רבים רוצים להשתמש בשולחן ילדים של אח גדול ולהתאימו לאח קטן. או כאשר בגן ילדים מתחלפת קבוצה ומקבלים לגן ילדים קטנים שהשולחן גבוהה מדי. ניתן לרכוש שולחן חדש אולם על ידי קיצור רגלי השולחן אנו מתאימים את הגובה לגיל הילדים ואין צורך בהוצאה גדולה.

החלפת ניצב תומך של מעקה עשוי עץ - לא צריך להחליף את כל המעקה. בעיקר אם הוא לטעמכם ואתם מבקשים להימנע מהוצאות גדולות. הנדימן עצ-בעות מתמחים בהחלפת ניצב תומך למעקה, חיזוק ושימוש הקיים.

תיקון משקוף דלת - במקרים רבים יש צורך להחליף חלק ממשקוף הדלת. אנו מבצעים תיקון משקוף דלת על ידי החלפה של החלק השבור בחלק אותו אנו מייצרים ומתאימים למיקום השבר.

הכנת פריטי עץ חדשים כתוספת או התאמה

לעיתים נדרש ייצור והכנה של פריטי ריהוט עץ מיוחדים וחדשים, לכניסה או לחלל אחר בבית, במשרד או בגן הילדים. אנו נכין עבורכם ספסל כניסה מעוצב מעץ על מנת להתאים את השימוש בכניסה לאופי האוכלוסייה למשל. נכין ארגזי אחסון מעץ לפי מידה (גלגלים אפשרות). או נכין ארון שירות לפינת קפה במשרד.

חשוב לציין כי אלו הן רק דוגמאות בודדות של עבודות ותיקוני נגרות שאנו מבצעים. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה הנוגעת לעבודות נגרות קטנות.

לחץ כאן למעבר דוגמאות נוספות של עבודות נגרות קטנות של הנדימן נגרות

הנדימן עצ-בעות מספקים שירותי הנדימן בכל התחומים לבית, למשרד ולבית העסק. לדוגמא מענה ופתרון תקלות, חידושים והחלפות במטבח. טיפול בתקלות, התקנות ותיקוני מסגרות. טיפול והחלפה של תריסים חשמליים תיקוני גבס ועוד.

לבירור פרטים נוספים על תיקוני נגרות קטנים והזמנת הנדימן נגרות
התקשרו: 058-433-1994. או פנו דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם