עבודות הנדימן בחדרה ובמרכז

עבודות הנדימן לבית ולמשרד - עצ-בעות מתמחים במתן שירותי הנדימן וביצוע תיקונים, שדרוגים, תוספות, החלפות וכו` בכל חדרי הבית ובחצר. מתן פתרונות יצירתיים לביצוע תיקונים, התאמות ושינויים, גם כאשר נדמה שאין דרך לתקן

להזמנת עבודות הנדימן בחדרה, בשרון ובמרכז התקשרו: 058-433-1994

עצ-בעות - שירותי הנדימן תיקונים לבית ולמשרד

מתן מענה לכל סוגי עבודות הנדימן בחדרה ובשרון

עצ-בעות עבודות הנדימן בחדרה ובשרון. אנו מספקים לכם שירותי הנדימן תיקונים לבית, למשרד ולבית העסק, אשר יימנעו לכם הוצאות כספיות ורכישות לא מתוכננות, כאשר יש צורך בתיקון תקלה, שינוי, התאמה שדרוג או החלפה, על מנת לאפשר לכם להמשיך בשגרה.

לבירורים, ייעוץ, הצעות מחיר והזמנת הנדימן תיקונים לבית למשרד או לבית העסק התקשרו: 058-433-1994 או פנו אלינו דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

דוגמאות לעבודות הנדימן שאנו מבצעים

חשוב להדגיש כי אנו בהנדימן עצ-בעות ערוכים לתת מענה לכל סוגי התקלות, בעיקר כאשר יש צורך בידע וניסיון רב מקצועי של עבודה וטיפול במגוון חומרים בו זמנית. למשל עץ, מתכת, גבס, זכוכית, ריפוד וכו`. פעמים רבות אנו נדרשים לבצע תיקונים בשילוב מגוון חומרים על מנת לספק לכם תיקון איכותי, הולם.

עבודות ותיקונים של הנדימן נגרות

כיסוי מלא לכל עבודות תיקוני הנגרות. קטנות וגדולות, החל בתיקון משקופים, מעקות ומפרטים עשויים עץ. דרך יצירת תוספות או התאמות של ריהוט או מידוף עץ כגון התאמה או תוספת שטחי אחסון. תיקון ריהוט עץ, תיקון וטיפול בדק עץ, קיצור דלתות, או החלפת צירים וצילינדר. ייצור פריטי ריהוט עץ, ייחודיים בהתאמה לדרישות הלקוח (למשל מדפי כוורת ייחודים, ספסל המתנה מעוצב ועוד. אנו ערוכים לתת מענה לכל תיקון והתאמה בתחום עבודות ותיקוני נגרות.

הנדימן תיקון מטבחים

אנו בעלי ניסיון רב בביצוע תיקונים במטבח. למשל החלפת צירי דלתות מטבח או החלפה של הדלת כולה, שינוי והעברת מיקום למדיח הכלים או הפיכת יחידת מדפים למגירות. אנו מתמחים בשדרוג פרזול למערכת פרזול טריקה שקטה או ביצוע שדרוג משמעותי על ידי החלפת קרוסלה בארון פינתי ליחידת מג`יק קורנר נוחה ואיכותית. ראוי לזכור כי אלו רק דוגמאות לעבודות הנדימן בחדרה, המרכז ועד גדרה בדרום.

הנדימן עבודות מסגרות

הנדימן עצ-בעות בעל הסמכה וניסיון רב בביצוע עבודות ריתוך וטיפול במפרטי מתכת. לדוגמא התקנת תוספת בריח לדלת ברזל. תיקון שער ברזל לחצר בניין משותף. תיקון דלתות ברזל, משקוף דלת עשוי ברזל, חיזוק ותיקון מעקה מדרגות ממתכת ועוד. כמו כן אנו מתמחים בטיפול, תיקון או החלפה של מפרטי המתכת והמנגנונים המרכיבים כורסאות טלויזיה וכו`

תחומי טיפול ועבודות תיקונים והתאמות נוספות שאנו מבצעים

מדפים ושטחי אחסון - אנו מספקים מגוון גדול של פתרונות והתאמות ליצירת שטחי אחסון על ידי יצירת מדפים מעץ או הספקה והרכבה של מדפי מתכת למחסן הביתי, למשרד או בית העסק.

הנדימן תיקונים לבית ולמשרד נוספים כגון תיקון תריסים חשמליים - כולל טיפולי מניעה והחלפת מנגנוני הפעלה ומסילות. תיקוני קירות גבס כולל יצירת דלפקים ומידוף מגבס.

אלה הם רק דוגמאות לעבודות הנדימן בחדרה ועד גדרה. אנו כאמור, ערוכים לתת מענה לכל צורכי התיקונים והטיפול בתקלות, שדרוגים, שינויים, על מנת לאפשר את המשך השגרה היומיומית ללא הפרעות.

לבירורים, ייעוץ, הצעות מחיר והזמנת הנדימן תיקונים לבית למשרד או לבית העסק התקשרו: 058-433-1994 או פנו אלינו דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.