מתקן טיפול בגזי פליטה | שאיבת גזים שרופים

הנדימן עצ-בעות מתמחה בהתאמה והתקנת מערכת שאיבת גזים שרופים למוסך בגדלים שונים

מתקן לטיפול בגזי פליטה במוסך מאפשר שמירה על איכות האוויר ועמידה בדרישות תקנות סביבת העבודה. לבירורים, הצעת מחיר והתאמת מערכת שאיבה עבורכם צרו קשר בטלפון - 058-4331994 או דרך האתר.

מתקן טיפול בגזי פליטה מהווה אחת מהדרישות על פי תקנות משרד הכלכלה ותקנות הגהות במקום העבודה ואיכות הסביבה.

תפקידו של המתקן לבצע שאיבת גזים שרופים הנפלטים מרכבים בעת הטיפול כאשר יש צורך בהנעת הרכב ושמירה על מנוע הרכב פועל לצורכי ייפול ובדיקה.

המערכת פועלת בזרת צינור יניקת גזים גמיש ועמיד לחום, המולבש ישירות על צינור המפלט של הרכב. הצינור מתחבר בצידו השני למערכת צינור יניקה מוביל מרכזי שמוליך את הגזים הנדימן עצ-בעות מתמחה בהתאמה והתקנת מערכת שאיבת גזים שרופים למוסך בגדלים שונים.

מערכת ניקוז גזים שרופים במוסך מאפשרת שמירה על איכות האוויר ועמידה בדרישות תקנות סביבת העבודה.

לבירורים, הצעת מחיר והתאמת מערכת שאיבה עבורכם צרו קשר בטלפון - 058-4331994 או דרך האתר.השרופים דרך המשאבה אל מחוץ לאולם הסגור.

חשיבותו של מתקן לטיפול בגזי פליטה הינו בהרחקתם של הגזים ממקום עבודתם של המכונאים ושמירה על סביבת עבודה הולמת. ניתן לבצע התאמה לגודל המוסך כמובן כאשר ככל שמספר עמדות העבודה גדל יש צורך במערכת יניקת גזי פליטה עוצמתית יותר.

מה כולל מתקן לטיפול בגזי פליטה

  • מערכת שאיבת גזים שרופים למוסך כוללת כאמור צינור מוביל שעובר בין תחנות העבודה והינו בקוטר מספק.
  • בקצה של הצינור המוביל מצויה משאבה בעלת עצמה שמתפקידה לינוק את הגזים השרופים ולדחוס אותם דרך פתח היציאה כלפי חוץ בעזרת צינור מוביל שהקצה שלו בחוץ.
  • מצינור הפינוי המוביל המרכזי של מערכת שאיבת גזים למוסך מתפצלים צינורות גמישים חסיני חום ואש שאמורים להתלבש על פיות צינור המפלט של הרכב. מספרם יהיה כמספר עמדות הטיפול.

כאמור עוצמת המשאבה וקוטרו של הצינור המוביל ייקבעו בהתאם לגודל המוסך ומספר עמדות העבודה.

פנו אלינו בהנדימן ואנו נגיע אליכם ונתכנן עבורכם מערכת שאיבת גזים שרופים בהתאמה למבנה המוסך ובהתחשב במיקומן של עמדות העבודה. במידת הצורך ניתן להתקין מתקן טיפול בגזי פליטה במקביל על כל צד של המוסך כאשר המוסך פרוס על שני צידיו (או יותר) של המוסך.

ניתן לחבר את שני הצדדים למשאבה יחידה או לחלופין להתקין שתי משאבות נפרדות כך שמדובר בשני מתקנים לשאיבת גזים שרופים שיכולים לעבוד במקביל או רק בצד אחד. במצב זה לא חייבת להיות זהות בגודל המתקן לפינוי גזי פליטה ואחד יכול לשמש למשל, ל-5 עמדות עבודה והשני לשמש 3 עמדות.

צרו עמנו קשר בטלפון - 058-4331994 נשמח להגיע אליכם, לייעץ ולהתאים לכם מתקן פינוי גזי פליטה שישפר את איכות סביבת העבודה ויעמוד בדרישות זיהום האוויר.