התקנת מנעול בדלת הזזה - כשאתם צריכים פתרון יצירתי

אם יש לכם בעיה או שאתם צריכים פתרון יצירתי בבית או במשרד שלכם, פנו אלינו ונחשוב אתכם יחד על פתרון יעיל ונוח לכם - עצ-בעות ההנדימן שלכם לבית ולמשרד נייד: 058-4331994

תיקון וחידוש דלתות הזזה, מסילות,משקופים, מנעולים

לא כל נזק בריהוט ישן מחייב החלפה, והחלפה של ריהוט יכולה להיות יקרה מאוד או מסורבלת כרוכה בהובלה והרכבה וכמובן זמן... 058-433-1994

כמעט בכל דירה/בית ניתן למצוא פריטי ריהוט אשר בשל יחסם המיוחד של דייריו, אינם מוחלפים יחד עם שאר הרהיטים כאשר מבצעים קניה והחלפה של הרהיטים. למשל שני כיסאות ישנים ואהובים בפינת האוכל נשמרים לצד פינת האוכל החדשה שנרכשה. או… כורסת יחיד יפיפייה שעל אף שהחלפנו את פינת הישיבה אנו מעוניינים לשומרה, אך מצבה בכי רע. בחדר השינה ניצבת שידת רטרו נהדרת אשר אותות הזמן ניכרים בה והפורמייקה החלה להתקלף ממנה.
אין מניעה להחליף ישן בחדש אך אם אין ברצונכם להחליף את הריהוט הישן ואתם עושים זאת אך ורק כי מאסתם ב"סימני הגיל".... אנו פה בשביל להחזיר לרהיט את צורתו המקורית ככל האפשר. הנדימן, עצ-בעות ידביק בעבורכם את הפורמיקה הישנה או יחליפה בחדשה. אנו נחזק ונתקן את הכסא האהוב עליכם במטבח או בפינת האוכל.

דוגמאות לריהוט שטופל על ידי עצ-בעות:

פנתה אלי לקוחה עם ספה פינתית ששייכת לסלון וחלקו של המושב נשבר באמצע הספה בת כ- 25 שנה וכבר עברה ריפוד פעם אחת בחייה ונראת לא רע יחסית לשנים שעברה, לכן הלקוחה לא הייתה מעוניינת להחליפה ושאלה לעצתי.לאחר ביקור בביתה ובחינת מצב הספה החלטתי כי ניתן לתקנה ולהציל את המצב במקום לזרוק אותה.פרקתי את חלקה התחתון של הספה ובניתי תמיכה נוספת מעץ במקום בו הספה כשלה (אחרי 25 שנים) סגרתי את הריפוד התחתון והספה חזרה לשימוש.הלקוחה הייתה מרוצה מאוד מהפתרון היצירתי ומרמת העבודה.אם אתם צריכים פתרון יצירתי בבית או במשרד שלכם, פנו אלינו ונחשוב אתכם יחד על פתרון יעיל ונוח לכם.

אנו בעצ-בעות 058-433-1994 נשמח לעמוד לרשותכם.

דוגמה נוספת:

לקוח אשר ארון הבגדים הישן והאהוב שלו החל נוטה הצידה משום שאחת הרגליים התעקמה לפני שנים במעבר הדירה האחרון. לאחר שהתיעצנו יחדיו, האפשרות הייתה להחליף את כל רגלי הארון או לבצע חיזוק. על פי בקשת הלקוח, ביצעתי תמאם דלת ההזזה אינה זזה, תקועה… פנו אלינו ונחשוב אתכם יחד על הפתרון היעיל והנוח עבורכם.


עצ-בעות ההנדימן שלכם לבית ולמשרד נייד: 058-433-1994

דלתות הזזה מכל סוג נעות על מסילה. לעיתים המסילה היא עילית בלבד ועל הריצפה מחובר מוביל, ולעיתים ישנה גם מסילה על הרצפה. אחת התקלות הנפוצות הנן שחיקה או בלאי של המסילה או הגלגלים. תקלה נוספת יכולה לצוץ מבלאי של המנעול או שכתוצאה מתזוזות של המבנה והמשקופים נוצר מצב שלא ניתן לנעול את הדלת גם לאחר הסגירה.

דוגמה לפניית לקוח:

פנה אלי לקוח שלי ופתח את השיחה כך: "תקשיב יש לי בעיה עם אחת הדלתות בבית, יש לי דלת הזזה לאחד החדרים בבית ובדלת זו אין מנעול. מה עושים? מחליפים דלת ? תולים מנעול מכוער...?".
אמרתי ללקוח, בו ניקח אוויר לא כל בעיה מחייבת פתרון גדול...! תצלם את הדלת בכמה תמונות ושלח לי את התמונות בווצאפ, אני חוזר אליך לאחר מכן. לאחר שראיתי את הדלת, מיקומה ומיקום המשקוף בבית.

חזרתי אל הלקוח עם פתרון אסתטי. החלטתי על מנעול פנימי שמוכר בתחום כמנעול "פתוח נעול".

המנעול נמצא בתוך מסגרת העץ עם גישה למפתח משני הצדדים. לאחר הסיכום על דרך הפתרון, הגעתי להתקנה עם כל כלי העבודה, שלי חרצתי מיקום למנעול בתוך דלת ההזזה, לאחר מכן חרצתי במשקוף הדלת את חלקו הנגדי והתקנתי את המנעול החדש.

בעזרת ניסיון ומקצועיות הצלחתי לייצר את הפתרון שהתחייבתי אליו, הלקוח ראה את התוצאה לאחר עבודתי והיה מאוד מרוצה מרמת הגימור של העבודה, ובעיקר מרוצה שלא היה חייב להחליף את כל הדלת.

לקוחה נוספת שפנתה אלי הייתה עו"ד צעירה ששכרה משרד והחליטה לצאת לדרך עצמאית כעו"ד. בצמוד לחלל המשרד האישי שלה היו שירותים אישיים אשר נסגרו על ידי דלת הזזה על מסילה עילית. את המשרד קיבלה עורכת הדין צבוע נקי ומסודר מאוד ורק לאחר שהתמקמה הסתבר לה שדלת ההזזה של השירותים אינה ניתן לסגירה ונעילה. גם בנקרה זה לאחר עיון בצילומים ששלחה לי הגעתי עם החלקים הדרושים להחלפה ולאחר טיפול והחלפת החלקים הדלת חזרה לפעולה חלקה וניתנת לנעילה.

כאמור כמעט תמיד ניתן להשמיש דלת הזזה גם אם הייתה ללא שימוש זמן רב.

אם יש לכם בעיה דומה או שאתם צריכים פתרון יצירתי בבית או במשרד שלכם, פנו אלינו ונחשוב אתכם יחד על פתרון יעיל ונוח לכם.

עצ-בעות ההנדימן שלכם לבית ולמשרד נייד:058-433-1994