התקנת מחזיר דלת הידראולי

הנדימן עצ-בעות מתמחים בהתאמה והתקנת מחזיר דלת מכל הסוגים לכל סוגי השערים והדלתות

אנו נגיע אליכם ונתאים לכם מחזיר דלת הידראולי או מחזיר דלת קפיצי, על פי מבנה הדלת וגודלה. לקבלת ייעוץ ראשוני בטלפון והזמנת שירות להתקנת מחזיר דלת פנו לטלפון - 058-4331994 ונשמח לעמוד לרשותכם.

אזהרה חשובה בנושא מחזיר דלת והסיבה להזמנת שירות בהקדם

כאשר אינו תקין הוא עלול לגרום לנזקים לדלת ולמשקוף. גם דלת שלא מותקן בה מחזיר דלת הידראולי עלולה במקרים מסוימים להיעקר ממקומה או להתנפץ כתוצאה מפתיחה או סגירה לא מבוקרת. בכל מקרה שמחזיר הדלת לא פועל כהלכה או שלא מותקן מחזיר דלת. פנו אלינו לייעוץ והתקנת סוגר דלת הידראולי או סוגר דלת קפיצי על פי הצורך.

חשיבותה של התקנת מחזיר דלת - בטיחות והבטחה

מחזיר דלת הידראולי מורכב בדרך כלל על דלתות חיצוניות במבני ציבור. תפקידו של סוגר דלת הידראולי הינו לוודא שכאשר לא נעשה שימוש בדלת היא נשארת סגורה. ברוב המקרים מתבצעת התקנת מחזיר דלת בעת התקנת הדלת על ידי מתקיני הדלת אולם לעתים מתעורר הצורך בהתקנת מחזיר דלת רק לאחר תחילת השימוש כאשר מתברר שהדלת מושארת פתוחה.

מחזיר דלת הידראולי מאפשר שמירה על דלת סגורה ואם מותקן בה גם מנעול חד כיווני הרי שניתן להיכנס לדלת רק לבעלי מפתח או אמצעי פתיחה אחר כגון מנעול קוד או כרטיס מגנטי. ראוי לציין שכיום מקובלת הדרישה הן במוסדות ציבור אך גם במרבית הבתים המשותפים שבדלת הכניסה יש מחזיר דלת הידראולי. כאמור התקנת מחזיר דלת מתבצעת או על ידי מתקיני הדלת או על ידי מתקין מיומן של מחזיר דלת.

במקרים רבים משמש מחזיר דלת קפיצי או מחזיר דלת הידראולי לשמירה מפני כניסת לא מורשים ובאותה עת לאפשר יציאה מתוך המבנה או מהחלל. ניתן למצוא דוגמאות אלה בעיקר במסלולי יציאה מאולמות קולנוע או דלתות חירום שאמורות לאפשר זרימת אנשים ללא הגבלה בכיוון החוץה אולם עליהם לשמש גם כדלת ביטחון ולמנוע ממי שאינו מורשה להכנס.

תקלות אפשריות במחזיר דלת

במקרים רבים מסיבות כאלה ואחרות, מבלאי טבעי או שימוש לא נכון, יש צורך בהחלפה והתקנת מחזיר דלת הידראולי חדש גם כאשר הדלת עצמה, המנעול והצירים תקינים. עצ-בעות הנדימן בעל ניסיון רב בתיקון ובהרכבת מחזיר דלת יחליף עבורכם את מחזיר הדלת המקולקל במחזיר דלת חדש או יתקנו. פנו בטלפון- 058-4331994.

בלאי טבעי במחזיר דלת

לאור שימוש ממושך ואינטנסיבי בדלת יתכן בלאי באטמי מחזיר דלת הידראולי. התוצאה יכולה להיות סגירה לא מבוקרת של הדלת וגרימת נזק הן לדלת והן למשקוף ומנגנון הנעילה. כאשר הדלת נטרקת בכוח או לחלופין אינה נסגרת עד הסוף.

שימוש לא תקין או פגיעה מכנית

תקלה המצריכה התקנת מחזיר דלת הידראולי חדש יכולה לנבוע מפתיחה חזקה של הדלת מעבר למגבלת הזרוע של מחזיר הדלת ומתיחתה כלפי חוץ. במקרי קיצון מתיחה שכזאת עלולה לגרום לעיקום של הזרוע או יציאתה מהמקום. גם כאשר מתבצעת פעולה הפוכה ומופעל לחץ של סגירת הדלת בכוח רב הדבר עלול לשבש את פעילותו של מחזיר הדלת עד כדי הוצאתו מכלל פעולה.

בכל מקרה שבו מחזיר הדלת שלכם לא פועל באופן תקין או שיש צורך בהתקנת מחזיר דלת חדש צרו עמנו קשר בטלפון - 058-4331994, או דרך האתר. נשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו בתיקון והתקנת מחזיר דלת הידראולי.