התקנת מאחז יד | ידית אחיזה | אביזרי נגישות לנכים

הנדימן עצ-בעות התקנת מאחז יד, ידית אחיזה למוגבלי תנועה ונכים. התקנת אביזרי נגישות לאמבטיה ושירותים לשיפור נגישות ובטיחות מוגבלי תנועה ונכים. לייעוץ והצעת מחיר טלפון - 058-4331994.

התקנת אביזרי נגישות | התקנת מאחז יד וידית אחיזה לנכים

התקנת ידיות אחיזה ומאחזים לנכים ומוגבלי תנועה

הנדימן עצב-עות מתמחים בהתקנת מאחז יד, ידית אחיזה לבטיחות ואביזרי נגישות, למקלחת, אמבטיה, ושירותים, וכן שאר חללי הבית והמשרד. על ידי התקנה של ידית אחיזה ניתן להנגיש את חדר האמבטיה והשירותים לשימוש עצמאי של מוגבלי תנועה ונכים.

לייעוץ והצעת מחיר טלפון - 058-4331994.

מצבים שבהם יש צורך בהתקנת מאחז יד

ידית אחיזה, מאחז יד, התקנת אביזרי נגישות לשירותים וחדר אמבטיה.

אנו בהנדימן עצ-בעות מבחינים בין שני מצבים בהם יש צורך בביצוע התאמות נגישות והתקנת אביזרי נגישות כגון ידית אחיזה. מצבים בהם הצורך בהתאמה הוא הדרגתי ומצבים בהם קיים צורך לביצוע הנגשה מלאה של חדר אמבטיה ושירותים.

התקנת אביזרי נגישות וידית אחיזה בתהליך הדרגתי.

במקרים רבים הצורך בהתקנת מאחז יד, ידית אחיזה נובע ממצב זמני של מוגבלות תנועה. כגון פציעה או פגיעה בגפיים המחייבים את המשתמשים במקלחת, אמבטיה או שירותים בנקודת אחיזה נוספת עד לזמן ההחלמה.

הנדימן עצ-בעות יתקינו עבורכם ידית אחיזה בהתאם למידות והנחיות הנגישות שקיבלתם או על פי מידות גופו של מי שמוגבל בתנועתו ואמור להשתמש במקלחון או השירותים.

מצב הדרגתי נוסף הוא כאשר מי מבני הבית הגיע לגיל מתקדם בו מופיעות מגבלות פיזיות או בעיות שיווי משקל ועליו להיעזר בידית אחיזה נוספת על מנת להמשיך וליהנות מעצמאותו בעת השימוש במקלחת או בשירותים.

בין אם הגורם להתקנת ידית אחיזה הינו צורך זמני או קיים צפי להחמרה הדרגתית. אנו בהנדימן עצ-בעות נשמח לעמוד לרשותכם ולהפוך את מרחבי הבית המוכרים (מקלחת, אמבטיה שירותים). נגישים ובטוחים לשימושכם היומיומי.

התקנת אביזרי נגישות ומאחז יד לאלתר מכלול אביזרי נגישות

הצורך בהתקנת אביזרי נגישות לבית כגון ידית אחיזה, מאחזי יד למקלחת, לאמבטיה ולשירותים יכול להתעורר גם כאשר יש להתאים חלל קיים לאוכלוסיה חדשה. כלומר מעבר דירה או כניסה של אנשים מוגבלי תנועה עם צרכי נגישות ספציפיים לדירה או משרד שאינם נגישים. זהו תהליך הנגשה מלא (רצוי לקבל הנחיות מיועץ נגישות).

מצב דומה יכול להתעורר כאשר כאשר אחד מבני הבית חווה (חס וחלילה), שינוי בריאותי פתאומי, טראומה, אשר כתוצאה ממנה מתעוררת מגבלה תנועתית מלאה או חלקית עמה עליו להתמודד. כיום ניתן לבצע התאמה והנגשה של חללי האמבטיה והשירותים בעזרת התקנה של אביזרי נגישות ייעודיים לבית ולמשרד.

אנו בהנדימן עצ-בעות מיומנים ומנוסים בהתקנת אביזרי נגישות בחללים שונים על פי הנחיות הגורמים המטפלים או בהתאם לדרישותיכם.

אם גם לכם יש צורך בהתקנת אביזרי נגישות לבית, מאחזי יד, ידיות אחיזה למקלחת, אמבטיה, שירותים או כל חלל אחר בבית או במשרד פנו אלינו בהנדימן עצ-בעות

טלפון - 058-4331994. נשמח לעמוד לרשותכם