מתקין ארונות | הרכבת ארונות לנגריות ולפרטיים

הנדימן עצ-בעות מתקין ארונות. שירות הרכבה והתקנת ארונות לנגריות ולפרטיים באתר הלקוח. אנו מתמחים בהתקנת ארונות אמבטיה, ארונות בגדים, ארון נישה ועוד. ביצוע התקנת ארונות לנגריות באתר הלקוח. לבירורים והזמנת צור בטלפון 058-4331994 או בצור קשר באתר.

שירות התקנת ארונות לנגריות ולפרטיים באתר הלקוח

הנדימן עצ-בעות, שירות התקנת ארונות לנגריות המתמחות בייצור ארונות לפי הזמנת הלקוח וכן ללקוחות פרטיים. שירות הרכבת ארון לארונות המיוצרים על ידי נגרייה לחלל ייעודי בבית הלקוח. הרכבת ארונות אמבטיה לנגריות, הרכבת ארון בגדים, התקנת ארונות נישה. הרכבת ארון כניסה שמגיע בחלקים, הרכבת ארון שירות ועוד. לבירורים והזמנת התקנת ארונות לנגריה, לבית או למשרד שלך על ידי מתקין ארונות מקצועי ומיומן

פנו לטלפון 058-4331994 או דרך צור קשר

הרכבה והתקנת ארונות לנגריה

הנדימן עצ-בעות מספקת שירות התקנת ארונות לנגריות של ארונות, אשר מייצרות ארונות לפי תוכנית מיוחדת עבור לקוחות הנגרייה. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם נגריות בוטיק, נגריות מעצבים, נגריות לריהוט פנים ואף נגריות המייצרות על פי הזמנה למעצבי פנים. כמו כן ניתן להזמין הרכבת ארון על ידי לקוח פרטי לאחר רכישת הארון.

ניסיוננו הרב במתן שירותי הנדימן לבית ולמשרד, מעניק לנו יתרון משמעותי כאשר אנו פועלים כמתקין ארונות. כאשר יש לשלב ארון חדש אשר יוצר להתאמה מדויקת, ואשר יש להטמיעו בחלל הבית או המשרד, כחלק משדרוג או שיפוץ מקומי או כאשר הבית הוא חדש. אנו מגיעים עם ניסיון רב בעבודה עם כל סוגי חומרי הבנייה שמהם מורכב הבית וגם החומרים מהם בנויים הארונות על ידי הנגרייה.

הרכבת ארון וחיבור למבנה

בין אם מדובר בארון נישה ארון עשוי עץ או חומרים מתעשיית העץ, ובין אם מדובר בארון העשוי שילוב חומרים מתמחים בביצוע התקנת ארונות לנגרייה בכל סוגי הבתים. בתים רגילים (בלוקים, איטונג, בטון וכו`), התקנה בקירות גבס (ארונות נישה) או התקנה בבתי עץ. מתקין ארונות של עצ-בעות מביא עימו ניסיון עשיר בעבודות התקנת פריטי ריהוט וארונות וביצוע התאמות וקיבוע במגוון חומרים וטכנולוגיות. ראוי לציין כי ניסיונו הרב בתחום כולל התקנת מפרטי ריהוט מגוונים בכל חדרי הבית והמשרד. כולל שילוב אלמנטים עיצוביים חדשים בחלל קיים בבית או במשרד.

 

דוגמאות להרכבת ארון על ידי מתקין ארונות בחללי הבית השונים

התקנת ארונות אמבטיה של נגריות

במקרים רבים כאשר מבצעים עיצוב פנים מחודש, שיפוץ קטן או גדול, או אפילו שיפוץ של חדר אמבטיה בלבד. מנצלים את ההזדמנות להזמין מנגריה חידוש או החלפה מלאה של נגרות הפנים. מקובל להחליף ולהוסיף ארון אמבטיה, ארון שירות ולעיתים אף ארון בגדים בחלל הסמוך. חשוב להדגיש כי ארונות אלה יש לשלב בחלל קיים ולהטמיע אותם כחלק מעיצוב הפנים של המקום.

הארון מגיע על פי רוב בחלקים או יחידות וברבים מהמקרים מדובר בארון צף שלעיתים משולבים בו גם כיורים וברז, חיבורי אינסטלציה לאספקת מים ויציאת הניקוז של הכיור. כאשר הנדימן עצ-בעות מתקין ארונות אצלכם, ניתן לשלב בהתקנת הארון גם בטיפול בנושא זה.

הרכבת ארון נישה שיוצר בנגרייה עבור לקוח

קיימים סוגים שונים של ארונות נישה אולם להרכבת ארון נישה מאפיינים דומים ללא קשר לסוג הבנייה. כמעט תמיד מדובר על מפרטי עץ או זכוכית שמגיעים ויש לשלב אותם לתוך בסיס קיים בקיר הבית. ניתן למצוא ארון נישה בסלון ובכל אחד מחדרי הבית ואפילו בחדרי אמבטייה ניתן למצוא כיום ארונות נישה.

ניתן להבחין בין שני סוגי ארונות נישה. ארון נישה שעוצב בתהליך עיצוב הפנים של הבית ובוצע בעת בניית הבית. כלומר הנישה הוכנה מראש כבר בעת הקמת הבית. הסוג השני הוא מפרט נישה שהוכן בעת שיפוץ וחידוש בבית. מקובל להכין את הבסיס לארון נישה בעזרת קיר גבס. אך כאמור גם כאשר עושים שימוש בחומרי בנייה אחרים ניתן תמיד ליצור את הנישה בתהליך הבנייה.

כפי שהזכרנו הנטייה היא לשלב מדפי עץ, זכוכית ואפילו ויטרינות כחלק מארון נישה ומתקין ארונות מקצועי יבצע את הרכבת ארון נישה כך שהשילוב בין החומרים השונים יהיה מושלם.

הנדימן עצ-בעות, מתקין ארונות של נגריות בבית הלקוח. אנו מתמחים בהתקנת ארונות אמבטיה לנגריות, התקנת ארונות בגדים לנגריות, הרכבת ארונות נישה לנגריות ועוד. לבירורים והזמנת הרכבת ארון לבית או למשרד על ידי מתקין ארונות מקצועי ומיומן

פנו לטלפון 058-4331994 או דרך צור קשר