הסבת תריס גלילה ידני לתריס גלילה חשמלי

חברת עצ-בעות הנדימן מספקים שירות הסבת תריס גלילה ידני לתריס חשמלי

להזמנת שירות התקשרו 058-433-1994, ונשמח לעמוד לשירותכם.

שדרוג תריס גלילה ידני לתריס חשמלי

חברת עצ-בעות הנדימן מספקים שירות הסבת תריס גלילה ידני לתריס חשמלי.

להזמנת שירות התקשרו 058-433-1994, ונשמח לעמוד לשירותכם.

כולנו מכירים את תריסי הגלילה הידניים הקלאסיים, עם החגורה שבאמצעות אנו גוללים את התריס מעלה ומטה לצורך סגירה ופתיחה של התריס. מעבר לתחושה המעיקה של משיכת החגורה מעלה ומטה, במהלך הזמן החגורה נשחקת ונקרעת. הסיבות להיקרעות החגורה הן לא רק החיכוכים, אלא גם הצורה שבה אנו מושכים את החגורה. משיכה באלכסון, במקום משיכה מקבילה לפרופיל תביא לבלאי מהיר יותר של החגורה, ותדרוש הזמנת שירות תיקון תריס גלילה ידני.

בתריס גלילה חשמלי הדבר שונה. ראשית אין חגורה, ואין צורך כל הזמן להפעיל כוח בהרמה או בהורדה של התריס. בלחיצת כפתור אחת ניתן להעלות את התריס, ובלחיצת כפתור נוספת להוריד אותו. מה גם שאופן התקנת תריס חשמלי הוא פשוט ביותר, ולא דורש הכנות מיוחדות מעבר לנקודת חשמל קרובה לתריס שממנה ניתן יהיה למשוך זרם חשמל אל המנע ואל קופסת המתגים המפעילים את התריס חשמלי.

התקנת תריס חשמלי

אופן הפעולה של פירוק התריס גלילה ידני והתקנת תריס חשמלי הוא פשוט ביותר. ראשית, אנו נפרק את המנגנון הידני של תריס הגלילה הידני, ונחצוב בקיר תעלה גבוהה וצרה שבתוכה יעברו צינורות החשמל מהמנוע על קופסת המתגים. בסיום נסגור את הקיר יפה, וננקה את כל הלכלוכים שנוצרו במהלך העבודה, כאילו לא היינו שם.

למה לי לשדרג לתריס גלילה חשמלי?

מעבר למגמה ההולכת וצוברת תאוצה של מעבר מעולם אנלוגי לעולם דיגיטלי וממוחשב, למאמץ הפיזי שבגלילה מעלה ומטה, ועוד, לתריס החשמל יתרונות רבים וביניהם האופציה להתחבר ברשת אלחוטית אל התריס גלילה חשמלי ולשלוט בו מרחוק. כיום קיימים בשוק, בקרי שליטה פשוטים להתקנה, המיושמות גם בבתים חכמים, שבאמצעותם ניתן לשלוט בפתיחה וסגירה של התריס מרחוק במקום להגיע מאזור אחר של הבית עד לכפתור פתיחת התריס. יותר מכך, ניתן לשלוט בתריס גם באמצעות הרשת החיצונית שאינה הרשת הביתית, ובכך לפתוח את התריס גם כשאתם מחוץ לבית למשל לצורך אוורור הבית לפני הגעתכם, או בבית פרטי פתיחת הוויטרינה כשהילד שכח את המפתחות לבית. מיותר לציין, שאופציה חשובה זו לא יכולה להתקיים בתריס גלילה ידני.

חברת עצ-בעות מבצעת שדרוג של תריס גלילה ידני לתריס גלילה חשמלי במקצועיות, ביעילות, ותוך שמירה על ניקיון עבודה. להזמנת שירות התקשרו 058-4331994, ונשמח לעמוד לשירותכם.