הנדימן גבס

זקוקים לעבודות גבס? הנדימן גבס מבית עצ-בעות יבצע עבורכם עבודות גבס מקצועיות הכוללות תיקון קיר גבס, בניית דלפי קבלה מגבס ועוד.

חברת עצ-בעות תשמח להעמיד לרשותכם הנדימן גבס אשר יבצע עבורכם מגוון עבודות גבס לפי דרישה.

לפרטים נוספים אודות הנדימן גבס מבית עצ-בעות, ו/או להזמנת שירות הנדימן גבס, אנא צרו קשר בטלפון 058-433-1994 או כתבו לנו ל-[email protected], ונשמח לעמוד לשירותכם.

קיר גבס הוא אחד הדברים המופלאים בתעשיית הבנייה. זהו קיר קל להתקנה ולפירוק ובעל מראה חלק מהוקצע ונעים. קיר גבס מהווה פתרון זול נוח וקל גם עבור בעלי המקצוע וגם עבור הכיס של הצרכן, ובכך מהווה פתרון מושלם לסגירת חללים במבנים שונים.

קיר הגבס משמש לבניית נישות מעוצבות, מדפי תצוגה מרשימים, קירוי תעלות המזגן, עמודי גבס לסגירת פינות מיותרות, בניית רהיטים מגבס כתחליף לעת כגון בניית דלפי קבלה, ספריות ועוד. כמו-כן, ישנם סוגים שונים של קירות גבס, וביניהם הגבס הירוק כמובן עבור חדרים רטובים כגון חדרי אמבטיה.

לעיתים, קורה לא מעט מקרים שהילד נכנס עם הבימבה שלו חזק בקיר גבס או חלילה הייתה נזילה רצינית במזגן שהרטיבה את הגבס והכתימה אותו, ובמקרה גרוע יותר אף סדקה אותו. למעשה, מעבר לבלאי, לא חסרים מקרים בהם קורה נזק לקיר גבס ויש צורך להזמין שירות של הנדימן גבס.

כאן בדיוק אנו נכנסים לתמונה. הנדימן גבס של חברת עצ-בעות יגיע ויטפל במיומנות בכל ליקויי הגבס הקיימים, ויביא את קירות הגבס בבית או במשרד למצב חדש כאילו הותקנו רק עכשיו. בנוסף לתיקון סדקים בקירות גבס, אנו גם מבצעים עבודות חידוש גבס עבור קירות שהגימור שלהם התקהה במהלך השנים והוא אינו חלק ומסותת כפי שהיה בתחילה כשבנו אותו.

כל עבודות הגבס המבוצעות על ידי הנדימן גבס של חברת עצ-בעות הינן מקצועיות וברמת גימור גבוהה העומדים אף בסטנדרטים של הפדנטים שבנינו. בבניית קיר גבס אנו שמים בראש סדר העדיפויות את בטיחות ההתקנה, איכות ההתקנה, ושתחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות וטובות. בתיק העבודות שלנו, למשל, ניתן להתרשם מדלפק קבלה מגבס שבנינו עבור לקוח.

אז אם הנכם זקוקים לעבודות גבס אל תתפשרו על פחות. לקבלת הצעת מחיר התקשרו 058-433-1944 או שלחו מייל לכתובת [email protected], ונשמח לחזור אליכם בהקדם. הנדימן גבס מחכה לטלפון מכם.