ארון מחשב

עצ-בעות, מתמחים בהתאמה, תכנון ייצור והתקנת ארון מחשב ייעודי למכוני רישוי, מוסכים, מסגריות וכן ארון מחשב לשטחים תפעוליים במפעלים

 לקבלת ייעוץ טלפוני והתאמת ארון מחשב לצורכיכם הייחודיים צרו קשר בטלפון: 058-433-1994, נשמח לעמוד לרשותכם.

ארון מחשב - יתרונותיו ותרומתו לפרודוקטיביות העסק

תכנון ארון מחשב מחייב התייחסות למספר מאפיינים ייחודיים הנובעים מהשימוש הייעודי של המחשב אשר יאוחסן בארון המחשב.

גישה - עלינו לוודא שישנה גישה נוחה וזמינה למשתמש לצורך הזנה ושליפת נתונים במהלך העבודה המבוצעת באמצעות המחשב. גישה נאותה למחשב תתקבל על ידי ארון מחשב בהתאמה אישית שייוצר תוך התחשבות בחלל הייעודי ובמגבלות הגישה הקיימות. לייעול הגישה נקבע למשל האם דלתות הארון יהיו דלתות כנף או דלת קלפה כלפי מעלה וכמובן החלוקה של תאי הארון או מגרות העבודה.

כבלים וחיבורים - על ארון מחשב המוצב בשטח תפעולי לאפשר גישה למקור כוח וחיבורים למערכת התקשורת הפנימית של המקום כמו גם אפשרויות חיבור על ידי כבלים למערכת האינטרנט במידת הצורך. לכן יש לתכנן פתחי כבלים המתאימים למיקום הארון ולשימוש בו. יתר על כן, ולא פחות חשוב, זה לקיחה בחשבון את כמות הכבלים וביצוע תיכנון נכון לצורך איחסונם בארון מחשב במידת האפשר, והסתרתם מהחלל החיצוני, למראה אסתטי יותר, ולבטיחות גבוהה יותר.

אוורור -  כאשר המחשב הנמצא בארון מחשב מופעל יש צורך לתכנן פתחי אוורור אשר יאפשרו תנועת אוויר שתענה על צורכי הקירור של המחשב בכדי למנוע תקלות הנובעות מהתחממות יתר של המחשב. לעתים המחשב פועל גם כאשר הארון סגור ואז עלינו לדאוג לפתחי אוורור נוספים.

נעילה - יש לתכנן מראש האם עלינו לנעול את ארון המחשב או שהארון משמש אך ורק להגנה מפני פגיעות פיזיות במחשב. על פי הצורך ניתן גם להתקין נעילה חלקית על חלק מדלתות הארון או המגרות.

פנו אלינו בטלפון: 058-433-1994 ונציג עצ-בעות יגיע אליכם ויתכנן עבורכם ארון מחשב שיתאים את התנאים והמאפיינים הייחודיים לבית העסק שלכם. 

ארון מחשב - שימושים נפוצים:

בכל אולם ייצור, מוסך, מכון רישוי, מסגריה, נגריה וקפטריות נעשה היום שימוש במחשב שברבים מהמקרים יש לאחסנו בארון מחשב ייעודי על מנת להגן עליו מפגיעה מכנית או משימוש על ידי מי שלא הוסמך לכך.
השימוש במחשב נפוץ מאוד במכוני רישוי רכב, כאשר יש צורך באיסוף והשוואת נתונים בשטח התפעולי של המכון. עצם הימצאותו של המחשב בשטח התפעולי מחייב שהמחשב יאוחסן בארון מחשב ייעודי אשר מאפשר גישה נוחה ויחד עם זאת מהווה הגנה על המחשב מפגיעות כתוצאה מתנועת הרכב והעובדים. ארון מחשב דומה יהיה מתאים גם למוסכים או מסגריות, כאשר בשטח התפעולי יש צורך בגישה זמינה לשליפת מידע והכנסת מידע בצורה יעילה.

במפעל תעשייתי או מרכז לוגיסטי מתרחשים תהליכים תמידיים, כמעט בכל שלב של ייצור או תהליכי השילוח והקליטה, הכרוכים באיסוף נתונים והשוואתם בין אם זהו תהליך של משלוח או קבלת סחורה או הצורך בהשוואת נתונים בין מכשירי מדידה שונים. ארון מחשב מותאם ייחודית לשימוש הספציפי מאפשר לתפעל את המחשב ללא חשש מפגיעה או חשיפה למי שאינו מוסמך לכך.

במכוני רישוי נעשה שימוש במחשבים בתחנות השונות, על ידי אנשים שונים אולם המחשבים מחוברים ביניהם והם חייבים להיות מצויים בארון מחשב כך שהנגישות היא נוחה למפעיל אך בו בזמן המחשב מוגן מפגיעה.

ארון מחשב בקפטריות ומרכזי הסעדה בהגשה עצמית בהם במקרים רבים מוצבים מחשבי קופה נוספים אשר נעשה בהם שימוש רק בשעות העומס. גם מחשבי קופה אלה רצוי שיהיו בתוך ארון מחשב כך שניתן יהיה לשמור ולנעול את הקופות ובעת הצורך לפתוח את הארון ולאפשר מתן שירות ללקוחות.

ארון מחשב לקופות דוכנים בקניונים ובשווקים. בכל קניון כיום מצויים דוכני מכירות אשר חלקם קשורים לחנויות המצויות בקניון וחלקם עצמאיים. בתקופות מסוימות כאשר מתרחשות מכירות מיוחדות יש צורך בתוספת מחשבי קופה עליהם יש לשמור בתוך ארון מחשב בשעות שלא נעשה בהם שימוש.

ארון מחשב לאולם הרצאות / כיתה. ברוב אולמי ההרצאות, והכיתות מצוי מחשב ולצידו מקרן ברקו לצורך העברת חומר עיוני. ארון מחשב ייעודי מאפשר שמירה על הציוד היקר ומידור השימוש למי שרשאי לכך.

 

עצ-בעות, מתמחים בהתאמה, תכנון ייצור והתקנת ארון מחשב ייעודי למכוני רישוי, מוסכים, מסגריות וכן ארון מחשב לשטחים תפעוליים במפעלים. לקבלת ייעוץ טלפוני והתאמת ארון מחשב לצורכיכם הייחודיים צרו קשר בטלפון: 058-433-1994, נשמח לעמוד לרשותכם.