תליית טלויזיה בכל הגדלים והתאמה מקצועית לחלל החדר

כאשר רוצים לתלות טלויזיה על קיר טרם מלאכת תליית הטלויזיה , יש לבחור את הטלויזיה המתאימה מבחינת גודל לחלל החדר, גודל הטלויזיה נמדד באינץ` באלכסון בין שתי קצוות המסך בלבד

תליית טלוויזיה

נתונים נוספים שיש לקחת בחשבון בתליית טלויזיה:

בנוסף לגודל המסך יש לקחת בחשבון את גודל הטלויזיה כולה, כולל המסגרת שלה.
לרוב מיקום תליית טלויזיה  על הקיר הנו כ- 80 ס"מ עד 85 ס"מ מהרצפה לתחתית הטלויזיה.

 

מיקום תליית טלויזיה בחלל החדר:

מעבר לשיקולים הטכניים של הטלויזיה בין LED SMARTTV LCD  או פלזמה, יש לבדוק שגודל הטלויזיה מתאים למיקום ולמרחק הצפייה בוא אנו מעוניינים להתקין את הטלוויזיה.
תליית טלביזיה על קיר, בניגוד לטלביזיה שנמצאת עם בסיס על מזנון או שולחן קטן מאפשרת ניצול מקום טוב יותר בבית  למזנון או רהיט בחדרי ילדים מאפשרת מקום לכוננית תלמיד וכו.

 

מאפיינים הקשורים לקיר:

טרם התקנת הטלוויזיה על קיר יש לאבחן האם זה קיר בטון קיר בלוקים או קיר גבס בהתאם לכך מתקינים את הטלוויזיה עם הברגים המתאימים ועם מתקן המתאים.
בקיר גבס לא רצוי להתקין זרוע בעלת מפרק אחד או שתיים אלא רק מתקן תלייה שטוח או מקסימום מתקן תלייה עם הטייה של עד 15 מעלות.

 

מתקני תליית טלויזיה:

כאשר מעוניינים לתלות טלויזיה שתסתובבת עד 90 מעלות לכיוון מרפסת, פינת אוכל או מטבח, יש לבחור בזרוע מתאימה שאורכה יותר מחצי הטלויזיה ומותאמת לגודל מסך הטלוויזיה באינצ` ולמשקלה הכולל. ללא התחשבות בנתון זה המתקן לא יהיה בטיחותי או לא מתאים להתקנה כלל.
יש המון מתקנים לתליית טלויזיה זמינים היום לכל קונה, לאחר שבחרתם את הטלויזיה בהתאם לדרישותיכם ואפשרויותיכם הכספיות, יש להתאים את מתקן התלייה הנכון לטלויזיה ולנתוני הגודל והמשקל שלרוב ייצוינו על אריזת המתקן.

 

תליית טלויזיה על קיר גבס:

תליית טלויזיה על קיר גבס שונה בתכלית מתליית טלויזיה על קיר בלוקים, קיר בטון או כל סוג אחר של קיר מלא.
תליית טלויזיה על קיר גבס דורשת היערכות מיחדת למציאת נקודות עיגון אפשריות למתקן התלייה. על המתקין לאתר בעזרת כלים ייעודיים את מיקומם של הניצבים בתוך קיר גבס כך שכאשר הוא ניגש לתליית טלויזיה על קיר גבס לא יהרס הקיר ולא יגרם נזק לאחר ההתקנה. המתקין חייב להתחבר בברגי החיבור הייחודיים ישירות אל תוך ניצבי המתכת או העץ שמהווים את הבסיס לקיר הגבס. בצורה זאת תליית טלויזיה על קיר גבס אפשרית ואפילו לא מורגש הבדל בין טלויזיה שהותקנה על קיר גבס לבין תלייה על קיר רגיל

 

למניעת נזקים בעת ההתקנה, ולביצוע תליית טלויזיה על כל קיר הנמצא בביתכם (משרד, סלון, חדר שינה, מטבח, חד ילדים וכו`.) ראוי שהמתקין יהיה מיומן ומנוסה וכמובן מצוייד בכל הכלים והברגים הנחוצים לתליית טלויזיה בכל צורה.
עצ-בעות ההנדימן שלכם לבית ולמשרד ישמחו להתקין לכם את הטלויזיה .

 

אנא פנו אלינו להצעת מחיר ושירות מהיר ואמין טלפון 058-4331994.