התקנת מדפים מכל הסוגים ועל כל סוגי הקירות, משרד, בית, סלון, תעשייה

התקנת מדפים כפתרון לבעיית אחסון, תצוגה, דקורציה וארגון אופיינית לכל סוגי החללים מגורים, מסחר, תעשייה ואחסון. לעתים מדובר במדפים תלויים אך ישנם גם מדפים ניצבים או מדפי בילד אין שהנם חלק אורגני מהקיר. בעצ-בעות אנו יודעים להתאים עבורך מדף לכל צורכיך ולא פחות חשוב, לבצע התקנת מדפים בצורה מקצועית ונכונה, לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 058-4331994 ונשמח לעזור.

לתליית כל סוגי המדפים טל` 058-4331994. נשמח לעזור

התקנת מדפים מסוגים שונים:
בכל בית או עסק קיימים מדפים מסוגים שונים, ניתן להצביע על שלושה  סוגי מדפים תלויים עיקריים:
מדפים בעלי כושר העמסה גדול, כגון מדפים לספרים או לשתייה חריפה וכדומה
מדפים בעלי כושר העמסה נמוך, כגון מדפים בחנויות אלקטרוניקה לתצוגה בלבד של מוצרים.
מדפים לנוי, לצמחים קטנים או פריט יופי ודקורציה
לסוגי מדפים אלה יש צורך להוסיף את המדפים המורכבים מנישות בנויות בקיר גבס וארונות מדפים שניצבים עצמאית.
כמובן שקיימים אין ספור סוגים של מדפים מסוגים שונים. מדפי עץ מעץ מלא בגימורים שונים או כשהעץ חשוף. מדפי מלמין בגימור לבן או מגוון רב של צבעים (מלמין הנו חומר בעל רגישות גדולה ללחות ויש לקחת זאת בחשבון). ישנם גם מדפי זכוכית בעובי ורוחב משתנה וקיימים גם מדפי מתכת בעלי גימור בצבעים שונים

שיקולים נוספים לפני התקנת מדפיםי:
טרם שלב התקנת מדף מגיע שלב בחירת סוג המדף והתאמתו לצרכים שלכם, המדף צריך להיות מתאים באורכו רוחבו וגובהו לפריטים שהוא יישא כמו כן מותאם למשקל שיונח עליו, לפני רכישת המדף קחו את מידות הקיר עליו תרצו לחבר את המדף ולאחר מכן תקבעו את מידות המדף שתרצו לרכוש.
לכל מדף יש התקני עיגון לקיר גם התקנים אלו אמורים להיות חזקים דיים למשקל הכללי גם של המדף עצמו וגם של המשקל שיונח עליו.
אנו ממליצים לכם בחום ליצור עם עץ-בעות קשר גם בשלב זה בטרם רכשתם את המדפים ואנו נשמח לייעץ לכם ולהצביע על האפשרויות המתאימות ביותר לבחירת המדפים.

התקנת מדפים בפועל:
לצורך ההתקנה עלינו להצטייד בכלי העבודה הדרושים מקדחה, מברגה, פלס, ועוגני חיבור מתאימים. אופי הקיר עליו מתבצעת התקנת מדפים מאוד ישפיע על צורת העיגון, הברגים, הדיבל (מיתד) ובמקרה הצורך אביזרים נוספים. יש לבדוק האם מתחברים לקיר בטון או קיר עץ או במקרים מסויימים האם עלינו להתאים את המדפים החדשים למערכת מדפים קיימת.

בכל מקרה של התקנת מדפים הנדימן - עץ-בעות ישמחו להעניק לכם ייעוץ ראשוני טלפוני.
לפרטים נוספים, לייעוץ ולהצעות מחיר פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 058-433-1994 ונשמח לעזור.